clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Ojciec5tkidzieci ja jestem pewna, że odpadniemy bez względu na to kogo wylosujemy. :D
4
@Krystian_mix najlepiej to w Mennicy Polskiej albo u jakiegoś partnera np PKO Bank Polski.
0
@masq ja kupiłam Alana Wake na PS5 są 8 dych i Mass Effect edycja legendarna za 150.
Edit no i Ratchet and Clank za 100 z wysyłką ale to z drugiej ręki :D
Edit 2 no i widziałam Dying Light z dodatkami za 5 dych na PS Store.
2
@Jakchcesz Nowe potwory? Mają na myśli Triss?
2
@Kredon jak masz domownika z covidem a jesteś zaszczepiony to nie idziesz na kwarantanne.
0
@joloskyy każdy dermatolog jest wenerologiem. :D
0
@KidusFCB od chorób wenerycznych jest dermatolog, tak mi się wydaje :D
0
@Eoren ciekawe co można wygrać. :D
0
@baartekk97 też tak mi się wydaje ale mój pracodawca się uparł. :|
0
Korzystał ktoś z Was z medycyny pracy online? Okazało się, że muszę mieć nowe badania i mam czas do końca miesiąca :/ stacjonarnie z tym kiepsko bo zasłaniają się pandemią.
1
@BorzyKrzys i to jest informacja! :D
3
@Djzordon Mbappe poza klubem, ulany menel to Neymar, a gość któremu nie zależy to Messi. Do usług.
18
Z jednej strony fajnie, że PSG przegrało a z drugiej zajebiście.
:D
1
@Arkon Kiler, Dzień Świra, Wesele
0
@Ghotti masz herba na zachętę
0
@Rust_Cohle XD milutki jak zawsze
15
@Woland10 dzięki, to stawiam 1-4.
1
@Fenyx też mam kupkę wstydu ale akurat te tytuły mnie mega zachęciły więc :D no i jeszcze czekam na The Medium w dobrej cenie ^^
0
@don'T.R.I.P.e nie potrzebuje aż tak dużo czasu by przejść grę :D przechodzę i odstawiam ją, chyba, że mi się mega spodoba to wtedy wbijam platynę. ^^ dwie godziny max dziennie gram
3
No i zakupy gierkowe do czasu Elden Ring zrobione. :D w Empiku Mass Effect Edycja Legendarna 159 zł więc dobra cena @IronSanHybrid , do tego Ratchet & Clank z polecenia @Ghotti i sama z siebie wzięłam sobie Alana Wake'a na PS5. Do końca lutego mam co robić. :D
2
@Ojciec5tkidzieci słyszę Masz Effect widzę Ajronka. :D
1
@patryk355 @IronSanHybrid paczaj
5
Fati, Gavi, Nico, Pedri, Araujo, Dest, Demir, Eric, Balde, Abde, Akhomach... Mamy naprawdę mnóstwo młodych, zdolnych. Mam nadzieję, że to nasza przyszłość. Celebryty nie wymieniłam, bo on to się nadaje do zdjęć i golfa, ewentualnie żeby rozjeżdżać ludzi po chodnikach. Może na razie wyglądamy jak Barcelona B jeśli chodzi o wiek naszych zawodników ale liczę, że za 3-4 lata będą już naszymi podstawowymi, solidnymi gwiazdami na boisku. Chociaż połowa z nich jakby wypaliła to będę zadowolona.
2
@Kgorecki2500 już widzę te kolejki patoli :D
1
@macio_944 czyli nigdy xD
1
@Objectivo zapowiada się fajnie :D
0
@Ghotti ja jestem team PS ale jak wyjdzie Hellblade to bjere XSX i tyle. :D można mieć też dwie konsole i wtedy nie trzeba wybierać.
0
@gumaz w domu :D niee, raczej nic nie jem podczas oglądania.
2
O kurcze, na Prime Video jest Dr House. :D ale będzie oglądane. Z chęcią sobie przypomnę wszystkie sezony, szczególnie te pierwsze. Nawet nie wiedziałam, że tam jest. ^^
1
@ShinobiQWE na pewno zamieszana była Siwiec, żona Karpiela-Bułecki. Tyle wiem xD