4

@Ojciec5tkidzieci ja jestem pewna, że odpadniemy bez względu na to kogo wylosujemy. :D

4

@Krystian_mix najlepiej to w Mennicy Polskiej albo u jakiegoś partnera np PKO Bank Polski.

0

@masq ja kupiłam Alana Wake na PS5 są 8 dych i Mass Effect edycja legendarna za 150.
Edit no i Ratchet and Clank za 100 z wysyłką ale to z drugiej ręki :D
Edit 2 no i widziałam Dying Light z dodatkami za 5 dych na PS Store.

2

@Jakchcesz Nowe potwory? Mają na myśli Triss?

2

@Kredon jak masz domownika z covidem a jesteś zaszczepiony to nie idziesz na kwarantanne.

0

@joloskyy każdy dermatolog jest wenerologiem. :D

0

@KidusFCB od chorób wenerycznych jest dermatolog, tak mi się wydaje :D

0

@Eoren ciekawe co można wygrać. :D

0

@baartekk97 też tak mi się wydaje ale mój pracodawca się uparł. :|

0

Korzystał ktoś z Was z medycyny pracy online? Okazało się, że muszę mieć nowe badania i mam czas do końca miesiąca :/ stacjonarnie z tym kiepsko bo zasłaniają się pandemią.

1

@BorzyKrzys i to jest informacja! :D

3

@Djzordon Mbappe poza klubem, ulany menel to Neymar, a gość któremu nie zależy to Messi. Do usług.

18

Z jednej strony fajnie, że PSG przegrało a z drugiej zajebiście.
:D

1

@Arkon Kiler, Dzień Świra, Wesele

0

@Ghotti masz herba na zachętę

0

@Rust_Cohle XD milutki jak zawsze

15

@Woland10 dzięki, to stawiam 1-4.

1

@Fenyx też mam kupkę wstydu ale akurat te tytuły mnie mega zachęciły więc :D no i jeszcze czekam na The Medium w dobrej cenie ^^

0

@don'T.R.I.P.e nie potrzebuje aż tak dużo czasu by przejść grę :D przechodzę i odstawiam ją, chyba, że mi się mega spodoba to wtedy wbijam platynę. ^^ dwie godziny max dziennie gram

3

No i zakupy gierkowe do czasu Elden Ring zrobione. :D w Empiku Mass Effect Edycja Legendarna 159 zł więc dobra cena @IronSanHybrid , do tego Ratchet & Clank z polecenia @Ghotti i sama z siebie wzięłam sobie Alana Wake'a na PS5. Do końca lutego mam co robić. :D

2

@Ojciec5tkidzieci słyszę Masz Effect widzę Ajronka. :D

1

5

Fati, Gavi, Nico, Pedri, Araujo, Dest, Demir, Eric, Balde, Abde, Akhomach... Mamy naprawdę mnóstwo młodych, zdolnych. Mam nadzieję, że to nasza przyszłość. Celebryty nie wymieniłam, bo on to się nadaje do zdjęć i golfa, ewentualnie żeby rozjeżdżać ludzi po chodnikach. Może na razie wyglądamy jak Barcelona B jeśli chodzi o wiek naszych zawodników ale liczę, że za 3-4 lata będą już naszymi podstawowymi, solidnymi gwiazdami na boisku. Chociaż połowa z nich jakby wypaliła to będę zadowolona.

2

@Kgorecki2500 już widzę te kolejki patoli :D

1

@macio_944 czyli nigdy xD

1

@Objectivo zapowiada się fajnie :D

0

@Ghotti ja jestem team PS ale jak wyjdzie Hellblade to bjere XSX i tyle. :D można mieć też dwie konsole i wtedy nie trzeba wybierać.

0

@gumaz w domu :D niee, raczej nic nie jem podczas oglądania.

2

O kurcze, na Prime Video jest Dr House. :D ale będzie oglądane. Z chęcią sobie przypomnę wszystkie sezony, szczególnie te pierwsze. Nawet nie wiedziałam, że tam jest. ^^

1

@ShinobiQWE na pewno zamieszana była Siwiec, żona Karpiela-Bułecki. Tyle wiem xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?