1

@koksik2700 szczerze mówiąc nigdy nie grałam w Elexa, za to Gothica kocham. :D w sumie skończyłam FC6 na Mass Effect nie ma żadnej promocji (tak, @IronSanHybrid zdecydowałam się :D) więc może wjedzie ten Elex. ^^

0

@BartqRKO myślę, że 150 byłoby ok. 270 zł to moim zdaniem też za dużo. :D

0

@BartqRKO myślę, że tę grę kupią ludzie z sentymentu, bo jeśli miałabym 15 lat, do tej pory grała tylko w GTA V to ta trylogia za nic by mnie nie przekonała. :D

0

@Muszynianka El Tigre też mi się bardzo podobało. :D a co do rangi, nie mam pojęcia. Ja używałam po prostu tych z których najlepiej mi się strzelało, miałam taki złoty pistolet + pociski przeciwpancerne i najlepszych kozaków miałam na strzał :D

0

@Muszynianka ja też przechodziłam tę grę długo i zaglądałam w każdy kąt. :D jak masz jeszcze jeden obóz to dużo zabawy przed Tobą. Z ciekawości, który Ci został?

0

@Muszynianka w coopie grałam z przypadkowymi ludźmi by wbić te trofea i wspominam bardzo dobrze. Pełna kulturka. :D po zwerbowaniu wszystkich obozów raczej już nie ma zbyt dużo gry. Kilka misji :(

0

@Muszynianka właśnie dziś wbiłam ostatnie trofeum i wpadła platyna więc chyba bardzo dobrze. :D nie wszystkie gry platynuję, tylko te które mega mi się wkręcą a z FC6 tak było. Ze swojej strony polecam. :)

https://zapodaj.net/a38136169d070.jpg.html

1

@GeneralXavi co za 15? XD

1

Będzie ktoś kupował Battlefielda 2042 na jakąkolwiek platformę? Dostałam kod zniżkowy na 30 zł do RTV EURO AGD, a że to nie mój typ gry to chętnie się podzielę.

0

@Ciule123 nie wygląda to tak źle jak na trailerze. Kurde, kusisz. :D

0

@IronSanHybrid ja cały czas się czaje na tę edycje legendarną ale nie jestem pewna czy mi podpasuje :(

0

@macio_944 właśnie ostatnio zwróciłam uwagę na zachowanie wody w FC6 i byłam pozytywnie zaskoczona. :D

0

@eydeem do BB najbardziej podobne jest DS3 :D

8

Lies od P to moczna adaptacja powieści Pinokio, zrealizowana w formie produkcji typu soulslike. W Lies of P wcielamy się w będącego mechaniczną lalką bohatera, który szukając pana Geppetta, przemierza posępne miasto Krat i stawia czoła czyhającym tam na niego koszmarom.



Inspirację Bloodborne widać na 1 rzut oka. Mega mnie zaciekawiła ta propozycja. Wyjdzie na wszystkie platformy prawdopodobnie w 2023. :D
@Jakchcesz @macio_944 @Fenyx @OnlyBarcelona @eydeem @Ghotti @koksik2700 @Transu96 @IronSanHybrid @Rust_Cohle

1

@Joe_Barbaro jak będzie na jakiejś promocji to się skuszę.

0

@VegetaPolska no nasz największy sojusznik USA. A nie, czekaj... Nikt, tak jak w 39' :D

0

@Ghotti wstałeś ze snu zimowego?

0

Już myślałam, że w najbliższym czasie niż gorszego niż covid nas nie spotka, a tu jeszcze takie coś...

46

@Abominacja i te mityczne dzieci. XDDD gdzie Wy te dzieci widzicie? Ja na wszystkich zdjęciach widziałam z 2.

41

@Abominacja zastanawiam się czy tacy jak Ty mogą sobie spojrzeć w twarz w lustrze. :)

1

@PatrychoO nie było tej wersji z hełmem więc zwykła bez :D
@koksik2700 bywa :D

2

No i kolekcjonerka Elden Ring na PS5 zamówiona :D strona się zawieszała, większość już niedostępna ale wyrwałam swoją sztukę. 850 zł, myślę, że jeszcze w miarę. :D ale jestem szczęśliwa

2

@Patriskos musisz polować, obecnie bardzo trudno o kupienie jakiegokolwiek PS5.

1

7

@pawello10 XDDDD haaha

20

Laporta już dziabnięty :D

7

@cules100pro on już siedzi pod spódnicą :D

0

Laporta jaki tatuch :D

6

Xavi w garniaku ale mega dziwnie :D

1

Xavi Xaviiiiiii ;( piękne

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?