clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mateusz_mdj10 Barca winna, że tak dziennikarze głosowali. XD mały móżdżek.
0
@lukaszbarca15 niee, pograć pogram ale żebym jakoś wyczekiwała to nie powiem.
@macio_944 myślę, że nie powtórzą błędu Redów. Oby :D
2
@macio_944 no pewnie nie. :D i dobrze, tą grą należy się rozkoszować powoli. Będzie bolało jak się skończy :D mnie bolało długo. Ja nie wiem czy biorę na premierę tego Dying Light'a. Waham się :D
1
@macio_944 macio, bierzesz na premierę?
1
@Colon jak myślę o kosmosie to mam taki nieprzyjemny dreszcz. Nie wiem jak to opisać. :D
3
@VamosRakieta bardzo emocjonująca, jak się rozkręci to się nie oderwiesz. Polecam.
7
@HighestInTheRoom jakbyś był zaszczepiony to bez kwarantanny.
0
@masq czytałam o tej grze ale jakoś do mnie nie trafia. :(
3
PS Plus na grudzień:
LEGO DC Super-Villains
Mortal Shell
Godfall: Challenger Edition
Grubo :D
0
@Danny Gaucho moja ambitna dyskusja i tak się nie utrzyma, bo wszędzie posty o ZP. :D
0
@tadzik447 nie xD po prostu dodałam komentarz, bo mam dość
9
Czekam z udzielaniem się aż ta burza po ZP się uspokoi a jak widać ciągle trwa. XD skończcie już o tym gadać.
5
Ale srają z tym Paryżem, a o Barcy ani słowa...
18
Messiemu się włączą flashbacki z Barcy i zaraz na Camp Nou zawita.
5
Mam nadzieję, że Leo powie coś o Barcy a nie o tych plackach z Paryża ;(
1
Lewy jak cieszy bułkę. Kto by nie wygrał będę zadowolona. Ważne, że nie laluś z Portugalii.
1
Nie mogę patrzeć na szejka.
13
Co oni tak tego Lapka pokazują. Leje z Niego :D
0
@maroon Messi to też FC Barcelona.
1
Ale ma przepiękną sukienkę... ;(
11
Czyli FC Barcelona dwie złote piłki. :>
21
Żółw jaka mina. XD ale to, że Ceerek przed Nim to śmiech.
9
Laporta już dziabnięty.
1
Stieg przywiózł ZP.
0
@Ghotti powinien dostać Andres. ;(
1
W końcu moje Black Friday'owe łowy przyszły w komplecie.
https://ibb.co/ydYbbR7
Nie jest źle :D
4
W końcu Depay... Jezus Maria
0
Depay to w buty Antoine wszedł xD
1
@Nolife1899 kupiłam i ogólnie czeka się bardzo krótko. Polecam.
0
@Ghotti zostaw tego Lexusa