1

Czytam opinie o nowym sezonie Wiedźmina i nie wiem co o tym myśleć. Podobno Netflix odwalił taką manianę, policzek dla fanów Wiedźmina, nic nie trzyma się kupy jeśli chodzi o książki, no i postacie są irytujące. Z powodu braku czasu miałam zająć się Wiedźminem w poniedziałek, czy ktoś kto czytał książki może się wypowiedzieć? Jest naprawdę aż tak źle? :D

31

@Rewolucja123 Buenos Dias senior Siarrra

0

@ranger3120 no ogólnie. U Nas wielkie transfery się nie sprawdzają i mam nadzieję, że nie pójdziemy w stronę Hochlanda.

0

Jestem przekonana, że jak Barca wróci na ,,salony" to dzięki takim chłopakom jak Pedri, Gavi czy Fati, a nie dzięki kolejnym transferom za 100 milionów euro.

3

@kuz ona nie ma pasować, tylko ma po prostu być czarna by % czarnych w serialu się zgadzał.

6

Nie wiem jak Was ale mnie cieszą takie bramki podwójnie, takie sytuacje w tym smutnym jak... sezonie. Brawo panowie. :D

7

Xavi ale żeś mi zaimponował w tej chwili, że tego drewniaka nie ma w składzie.

0

@Rust_Cohle 6 miejsce, nieźle :D

4

@Muszynianka Wiedźmin 4 zdecydowanie. Wolałabym nawet dodatek w stylu Krew i Wino do 3 niż GTA VI.

1

Co znów odwalił Bombele? Nie jestem w temacie bo w robocie :/

1

@dadan1990 może Yen straciła moc bo założyli jej kajdany z dwimerytu. Tak to można chyba tylko wyjaśnić. :D obroża albo kajdany.

2

@pt9 Geralt uratował lorda Jeża i zażądał za to prawa niespodzianki. ,,oddasz mi to co w domu zastaniesz, a czego się nie spodziewasz". Była to Ciri, o której istnieniu wówczas jej ojciec nie wiedział.

Edit: ciekawe jest to, że Gerwazy pierwszy raz spotkał Ciri gdy ta uciekła do Brokilonu i wtedy zorientował się, że Ciri jest tym dzieckiem niespodzianką i delikatnie mówiąc pozbył się jej. Więc ich pierwsze spotkanie nie było takie jak w serialu, że wpadli sobie w ramiona xD (co było zupełnie pozbawione sensu). Geralt wiedział, że Ciri jest mu pisana, olał ją a potem jak się dowiedział o rzezi w Cintrze to chciał ratować Ciri ale było już za późno.

0

@pt9 jeszcze nie oglądałam ale widzę niezłe fikołki tam są, skoro czytałam książki i połowy rzeczy nie kojarzę. XD
Ta czarna czarodziejka to Fringilla Vigo, była w W3 jako czarodziejka z opaską na oczach, a czarodziej to zapewne Vilgefortz. 7. Prawo niespodzianki? Czy jaka wróżba.

0

@Janas11224 zobaczyłam kawałek miecza i już wiedziałam co jest grane. ^^

0

@macio_944 w którym miejscu jesteś? Fabularnie? Pamiętasz w ogóle? :D

2

@macio_944 Elden Ring kolekcjonerka zamówiona, Dying Light 2 też biorę na premierę, akurat skończę i będzie Elden. A po produkcji From Software wpada Horizon Zero Dawn no i nextgen patch Cyberpunka. Będzie co robić w 2022. :D

0

@Ghotti Ty zgrywusie

2

@Kidd dzięki. :D widziałam właśnie, że można wybrać opcję przewodnika PL więc pewnie dużo turystów z Polski tak jeździ. @Gaz to byłoby coś :D

1

@macio_944 właśnie sobie przeglądam. Dzięki. :D

1

@JimMorrisonFCB ponadto moja przyjaciółka mieszka w Hamburgu, pracuje jako pomoc w szkole i codziennie musi robić test, który jest ważny 24h bo inaczej do pracy jej nie wpuszczą. Nie jest zaszczepiona i bez kwitka o teście nie może wejść nawet do metra. :D

0

@macio_944 dzięki, na pewno rzucę okiem. W ogóle kiedyś czytałam, że żeby w ogóle tam wjechać trzeba zrobić badania czy można. XD prawda to czy fejur?

0

@JonSnow a widzisz, mojego ojca nie chcieli w Niemczech rozładować jak nie pokazał, że jest zaszczepiony. :D

0

@tadzik447 wiem, że są wycieczki z Kijowa bezpośrednio do Prypeci, nawet jednodniowe. Wtedy tylko musiałabym ogarnąć trasę Poznań-Kijów, najlepiej z jakimś przyjacielem Ukraińcem, którego niestety nie posiadam. XD

0

@Pawel13sz łe tam, wolałabym obejrzeć to na własne oczy, chociaż zdaje sobie sprawę z tego, że Prypeć jest mocno ,,przechodzona" przez turystów

2

Pytanko. Był ktoś z Was/albo ktoś z Waszych znajomych na wycieczce zorganizowanej w Prypeci? Od zawsze fascynował mnie temat katastrofy w Czarnobylu ale byłam za smarkata by tam pojechać, a teraz jakoś chęć na wycieczkę wróciła. :D

9

Ale bym sobie obejrzała taką Barcę Luisa Enrique. Chociaż jeden mecz z naszą trójcą. Ta zabawa piłką, przepuszczanie jej, szukanie okazji by każdy z nich strzelił gola... Drybling Neymara, woleje Suareza i akcje Messiego. Nawet nie oglądam tego na YT bo zwyczajnie mi przykro. :(

2

@Dzemix111 Maxime Chattam ,,Trylogia zła" wszystkie 3 książki to majstersztyk.

0

@Objectivo coś gdzieś mi się obiło ale w sumie się nie przyglądałam tej pozycji. Rzucę okiem ^^

26

@Barca1922 gościu rzucił się z łapami na policję, potem nie wykonywał poleceń zarówno on i jego siostra, a na końcu rzucił się na funkcjonariusza na służbie i go dwa razy uderzył. Co jeśli nie byłoby na miejscu Strażnika Miejskiego który delikwenta od tyłu przewrócił i odciągnął? Wszystko jeszcze okraszone wyzwiskami od najgorszych. Jakby zabił tego gliniarza to byłoby okej? Co za myślenie... Cała trójka patusów powinna dostać gazem i z paralizatora.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?