clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Czytam opinie o nowym sezonie Wiedźmina i nie wiem co o tym myśleć. Podobno Netflix odwalił taką manianę, policzek dla fanów Wiedźmina, nic nie trzyma się kupy jeśli chodzi o książki, no i postacie są irytujące. Z powodu braku czasu miałam zająć się Wiedźminem w poniedziałek, czy ktoś kto czytał książki może się wypowiedzieć? Jest naprawdę aż tak źle? :D
31
@Rewolucja123 Buenos Dias senior Siarrra
0
@ranger3120 no ogólnie. U Nas wielkie transfery się nie sprawdzają i mam nadzieję, że nie pójdziemy w stronę Hochlanda.
0
Jestem przekonana, że jak Barca wróci na ,,salony" to dzięki takim chłopakom jak Pedri, Gavi czy Fati, a nie dzięki kolejnym transferom za 100 milionów euro.
3
@kuz ona nie ma pasować, tylko ma po prostu być czarna by % czarnych w serialu się zgadzał.
6
Nie wiem jak Was ale mnie cieszą takie bramki podwójnie, takie sytuacje w tym smutnym jak... sezonie. Brawo panowie. :D
7
Xavi ale żeś mi zaimponował w tej chwili, że tego drewniaka nie ma w składzie.
0
@Rust_Cohle 6 miejsce, nieźle :D
4
@Muszynianka Wiedźmin 4 zdecydowanie. Wolałabym nawet dodatek w stylu Krew i Wino do 3 niż GTA VI.
1
Co znów odwalił Bombele? Nie jestem w temacie bo w robocie :/
0
https://mediamarkt.pl/konsole-i-gry/konsola-sony-playstation-5-b-chassis-returnal-playstation-plus-12-mies?utm_medium=affiliate&utm_content=digidip%20PL&utm_campaign=tradedoubler&utm_term=undefined&utm_source=tradedoubler
Dobra oferta jak ktoś szuka PS5.
1
@dadan1990 może Yen straciła moc bo założyli jej kajdany z dwimerytu. Tak to można chyba tylko wyjaśnić. :D obroża albo kajdany.
2
@pt9 Geralt uratował lorda Jeża i zażądał za to prawa niespodzianki. ,,oddasz mi to co w domu zastaniesz, a czego się nie spodziewasz". Była to Ciri, o której istnieniu wówczas jej ojciec nie wiedział.
Edit: ciekawe jest to, że Gerwazy pierwszy raz spotkał Ciri gdy ta uciekła do Brokilonu i wtedy zorientował się, że Ciri jest tym dzieckiem niespodzianką i delikatnie mówiąc pozbył się jej. Więc ich pierwsze spotkanie nie było takie jak w serialu, że wpadli sobie w ramiona xD (co było zupełnie pozbawione sensu). Geralt wiedział, że Ciri jest mu pisana, olał ją a potem jak się dowiedział o rzezi w Cintrze to chciał ratować Ciri ale było już za późno.
0
@pt9 jeszcze nie oglądałam ale widzę niezłe fikołki tam są, skoro czytałam książki i połowy rzeczy nie kojarzę. XD
Ta czarna czarodziejka to Fringilla Vigo, była w W3 jako czarodziejka z opaską na oczach, a czarodziej to zapewne Vilgefortz. 7. Prawo niespodzianki? Czy jaka wróżba.
0
@Janas11224 zobaczyłam kawałek miecza i już wiedziałam co jest grane. ^^
0
@macio_944 w którym miejscu jesteś? Fabularnie? Pamiętasz w ogóle? :D
2
@macio_944 Elden Ring kolekcjonerka zamówiona, Dying Light 2 też biorę na premierę, akurat skończę i będzie Elden. A po produkcji From Software wpada Horizon Zero Dawn no i nextgen patch Cyberpunka. Będzie co robić w 2022. :D
0
@Ghotti Ty zgrywusie
2
@Kidd dzięki. :D widziałam właśnie, że można wybrać opcję przewodnika PL więc pewnie dużo turystów z Polski tak jeździ. @Gaz to byłoby coś :D
1
@macio_944 właśnie sobie przeglądam. Dzięki. :D
1
@JimMorrisonFCB ponadto moja przyjaciółka mieszka w Hamburgu, pracuje jako pomoc w szkole i codziennie musi robić test, który jest ważny 24h bo inaczej do pracy jej nie wpuszczą. Nie jest zaszczepiona i bez kwitka o teście nie może wejść nawet do metra. :D
0
@macio_944 dzięki, na pewno rzucę okiem. W ogóle kiedyś czytałam, że żeby w ogóle tam wjechać trzeba zrobić badania czy można. XD prawda to czy fejur?
0
@JonSnow a widzisz, mojego ojca nie chcieli w Niemczech rozładować jak nie pokazał, że jest zaszczepiony. :D
0
@tadzik447 wiem, że są wycieczki z Kijowa bezpośrednio do Prypeci, nawet jednodniowe. Wtedy tylko musiałabym ogarnąć trasę Poznań-Kijów, najlepiej z jakimś przyjacielem Ukraińcem, którego niestety nie posiadam. XD
0
@Pawel13sz łe tam, wolałabym obejrzeć to na własne oczy, chociaż zdaje sobie sprawę z tego, że Prypeć jest mocno ,,przechodzona" przez turystów
2
Pytanko. Był ktoś z Was/albo ktoś z Waszych znajomych na wycieczce zorganizowanej w Prypeci? Od zawsze fascynował mnie temat katastrofy w Czarnobylu ale byłam za smarkata by tam pojechać, a teraz jakoś chęć na wycieczkę wróciła. :D
9
Ale bym sobie obejrzała taką Barcę Luisa Enrique. Chociaż jeden mecz z naszą trójcą. Ta zabawa piłką, przepuszczanie jej, szukanie okazji by każdy z nich strzelił gola... Drybling Neymara, woleje Suareza i akcje Messiego. Nawet nie oglądam tego na YT bo zwyczajnie mi przykro. :(
2
@Dzemix111 Maxime Chattam ,,Trylogia zła" wszystkie 3 książki to majstersztyk.
0
@Objectivo coś gdzieś mi się obiło ale w sumie się nie przyglądałam tej pozycji. Rzucę okiem ^^
26
@Barca1922 gościu rzucił się z łapami na policję, potem nie wykonywał poleceń zarówno on i jego siostra, a na końcu rzucił się na funkcjonariusza na służbie i go dwa razy uderzył. Co jeśli nie byłoby na miejscu Strażnika Miejskiego który delikwenta od tyłu przewrócił i odciągnął? Wszystko jeszcze okraszone wyzwiskami od najgorszych. Jakby zabił tego gliniarza to byłoby okej? Co za myślenie... Cała trójka patusów powinna dostać gazem i z paralizatora.