clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@TR3YWAY niedługo przez te podwyżki wszyscy będziemy się kąpać w zimnej wodzie i to jeden po drugim. :D będziesz wprawiony
9
Riki to taki typowy dzieciak z orlika który grał na siłę bo miał najlepszą piłkę, którą kupili mu rodzice. XD irytujący, w sumie zbędny, taki ,,pan piłkarz" co robi skupione miny na boisku.
5
Jak piłka jest w polu karnym i słyszę gwizdek to mam mini-wylew przez to, że Lahoz sędziuje xD
1
@Firestone odejdzie Koeman i przyjdzie Xavi to zobaczy w naszej gwieździe potencjał i dostanie szansę na jaką zasługuje. :D a nie, czekaj
25
Pucz to nieślubny syn Laporty. Nie ma innego powodu dlaczego on ciągle jest w tym klubie. Wygląda jak 13 latek, nasi 17-18 latkowie go zjadają na śniadanie a on tylko się uśmiecha do zdjęć. Po Albie chyba jeden z najbardziej irytujących piłkarzy Barcy.
5
:OOOO aleś mi teraz zaimponował. Szkoda, że to nie wpadło
1
Luuuuk, co za petarda. :D jak ten człowiek został piłkarzem?
4
Pucz musiał poczekać aż prawie wszyscy wypadną przez covid by dostać szansę. XD
16
Może Wam umknęło ale wczoraj zapowiedziano, że każdy odcinek autostrady w Polsce będzie płatny. Koniec z darmowymi odcinkami. :D trzymajcie się tam zdrowo w tym 2022 bo trzeba mieć siłę by robić na socjale dla patusów i nierobów.
0
@Tollusiek powiem Ci, że jazda po śniegu jest super o ile jest ubity :D jak jest tak jak na zdjęciu też jeszcze można jechać chociaż ciężko, najgorzej to jak pada przy -1 i robi się szklanka. Boleśnie się przekonałam parę razy na zakręcie :D
0
@Tollusiek około 5 w jedną stronę. :D szału nie ma, ale jeżdżę też na rowerze poza pracą w wolne dni +/- 50km trasy. :)
0
@Tollusiek moje, moje. Ja jeżdżę cały rok rowerem bo to mój transport do pracy. :D zima, nie zima trzeba jechać. Chyba, że wyjątkowo mam ochotę na spacer to idę z buta.
2
@Tollusiek https://ibb.co/1bkvnLV
Nie ma złej pogody na rower :D
0
@lukaszbarca15 dość dużo, ale moje ulubione to Sekiro, Bloodborne, Ghost of Tsushima i Days Gone.
1
@IronSanHybrid robię, robię. W ogóle przez 2 części, które już skończyłam nie nawiązałam żadnego romansu. XD było blisko z Liarą ale w sumie uznałam, że mój Shepard będzie taki zimny i skupiony na zadaniu. W ogóle jak grasz to podejmujesz decyzje idealisty czy renegata? Ja ciągle idealisty no i jestem ogólnie dla wszystkich miła.
2
@IronSanHybrid Wrex i Garrus też moi ulubieńcy. :D w drugiej części Garrus i Thane.
0
@LambiPL będzie, ta gra będzie zawsze. Do końca moich dni :D w 2022 zapowiada się kolejny maraton z Wieśkiem :)
1
@WiernyKatalonii ale wspaniały bubuś ;((( na pewno pięknie pachnie
4
@Rust_Cohle proszę mnie nie mieszać do kłótni xD w nowym roku unikam toksycznego towarzystwa
8
Morata to piłkarz z którego większość kibiców się śmieje to idzie do klubu z którego ludzie też drwią w ostatnich latach. Wszystko się zgadza. XD
0
@LambiPL myślę, że w połowie miesiąca będzie już informacja :D oni to jakoś w styczniu udostępniają
18
Niektórzy mają takie ,,fajerwerki", że nie wiem czy to petarda czy komuś instalację gazową w domu wywaliło. XD
0
@marcin62 gratuluję :D
3
@derlysy1979 jak nikomu krzywdy tym nie robią, to niech się kochają, co innym do tego? :D
1
@Rust_Cohle grałam przez 30 min na VR w Rewident Evil Biohazard. Dziękuję bardzo
14
@Kusco15 oboje wyglądają na niepełnosprytnych.
1
@Jakchcesz fakt, Bezimienny król dał też mi w kość. Jednak uważam, że to i tak nic w porównaniu do Sekiro i takim jednym z którym biłam się 2 tyg. XD
1
@Jakchcesz Amygdala z lochów to mój koszmar z BB, a z DS3 w sumie Ci bracia grali mi na nerwach. XD
1
@IronSanHybrid w 2 częściej moje serce zdobyły misje w strefie kwarantanny, właśnie te lojalnościowe z Samarą, Thanem czy Jacobem. Brakuje mi tylko ekipy z 1 części. :(
0
@Nazio87 ja nikogo, prócz tych co musieli zginąć i tak wybrałam w 1 części laseczkę, bo ten kumpel z Przymierza był za przystojny. XD