6

@TR3YWAY niedługo przez te podwyżki wszyscy będziemy się kąpać w zimnej wodzie i to jeden po drugim. :D będziesz wprawiony

9

Riki to taki typowy dzieciak z orlika który grał na siłę bo miał najlepszą piłkę, którą kupili mu rodzice. XD irytujący, w sumie zbędny, taki ,,pan piłkarz" co robi skupione miny na boisku.

5

Jak piłka jest w polu karnym i słyszę gwizdek to mam mini-wylew przez to, że Lahoz sędziuje xD

1

@Firestone odejdzie Koeman i przyjdzie Xavi to zobaczy w naszej gwieździe potencjał i dostanie szansę na jaką zasługuje. :D a nie, czekaj

25

Pucz to nieślubny syn Laporty. Nie ma innego powodu dlaczego on ciągle jest w tym klubie. Wygląda jak 13 latek, nasi 17-18 latkowie go zjadają na śniadanie a on tylko się uśmiecha do zdjęć. Po Albie chyba jeden z najbardziej irytujących piłkarzy Barcy.

5

:OOOO aleś mi teraz zaimponował. Szkoda, że to nie wpadło

1

Luuuuk, co za petarda. :D jak ten człowiek został piłkarzem?

4

Pucz musiał poczekać aż prawie wszyscy wypadną przez covid by dostać szansę. XD

16

Może Wam umknęło ale wczoraj zapowiedziano, że każdy odcinek autostrady w Polsce będzie płatny. Koniec z darmowymi odcinkami. :D trzymajcie się tam zdrowo w tym 2022 bo trzeba mieć siłę by robić na socjale dla patusów i nierobów.

0

@Tollusiek powiem Ci, że jazda po śniegu jest super o ile jest ubity :D jak jest tak jak na zdjęciu też jeszcze można jechać chociaż ciężko, najgorzej to jak pada przy -1 i robi się szklanka. Boleśnie się przekonałam parę razy na zakręcie :D

0

@Tollusiek około 5 w jedną stronę. :D szału nie ma, ale jeżdżę też na rowerze poza pracą w wolne dni +/- 50km trasy. :)

0

@Tollusiek moje, moje. Ja jeżdżę cały rok rowerem bo to mój transport do pracy. :D zima, nie zima trzeba jechać. Chyba, że wyjątkowo mam ochotę na spacer to idę z buta.

2

@Tollusiek https://ibb.co/1bkvnLV

Nie ma złej pogody na rower :D

0

@lukaszbarca15 dość dużo, ale moje ulubione to Sekiro, Bloodborne, Ghost of Tsushima i Days Gone.

1

@IronSanHybrid robię, robię. W ogóle przez 2 części, które już skończyłam nie nawiązałam żadnego romansu. XD było blisko z Liarą ale w sumie uznałam, że mój Shepard będzie taki zimny i skupiony na zadaniu. W ogóle jak grasz to podejmujesz decyzje idealisty czy renegata? Ja ciągle idealisty no i jestem ogólnie dla wszystkich miła.

2

@IronSanHybrid Wrex i Garrus też moi ulubieńcy. :D w drugiej części Garrus i Thane.

0

@LambiPL będzie, ta gra będzie zawsze. Do końca moich dni :D w 2022 zapowiada się kolejny maraton z Wieśkiem :)

1

@WiernyKatalonii ale wspaniały bubuś ;((( na pewno pięknie pachnie

4

@Rust_Cohle proszę mnie nie mieszać do kłótni xD w nowym roku unikam toksycznego towarzystwa

8

Morata to piłkarz z którego większość kibiców się śmieje to idzie do klubu z którego ludzie też drwią w ostatnich latach. Wszystko się zgadza. XD

0

@LambiPL myślę, że w połowie miesiąca będzie już informacja :D oni to jakoś w styczniu udostępniają

18

Niektórzy mają takie ,,fajerwerki", że nie wiem czy to petarda czy komuś instalację gazową w domu wywaliło. XD

0

@marcin62 gratuluję :D

3

@derlysy1979 jak nikomu krzywdy tym nie robią, to niech się kochają, co innym do tego? :D

1

@Rust_Cohle grałam przez 30 min na VR w Rewident Evil Biohazard. Dziękuję bardzo

14

@Kusco15 oboje wyglądają na niepełnosprytnych.

1

@Jakchcesz fakt, Bezimienny król dał też mi w kość. Jednak uważam, że to i tak nic w porównaniu do Sekiro i takim jednym z którym biłam się 2 tyg. XD

1

@Jakchcesz Amygdala z lochów to mój koszmar z BB, a z DS3 w sumie Ci bracia grali mi na nerwach. XD

1

@IronSanHybrid w 2 częściej moje serce zdobyły misje w strefie kwarantanny, właśnie te lojalnościowe z Samarą, Thanem czy Jacobem. Brakuje mi tylko ekipy z 1 części. :(

0

@Nazio87 ja nikogo, prócz tych co musieli zginąć i tak wybrałam w 1 części laseczkę, bo ten kumpel z Przymierza był za przystojny. XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?