1

@Objectivo oj tak, Returnal też był trudny :D ciekawe jak będzie z Elden Ring, mam nadzieję, że poziom będzie wysoki.

0

@Jakchcesz trudna, bo z ostatnim bossem walczyłam 2 tygodnie aż nauczyłam się wszystkich jego ruchów. XD za drugim przejściem padł za 2-3 razem a za trzecim to w ogóle mnie nie trafił. :D ale pierwsze przejście to masakra...

1

@Objectivo pierwsze przejście najgorsze. :D jak przechodziłam 3 raz to ani razu nie zginelam.

0

@barcelonaLM nie podpisał terrorysty z Rosario i cyk, nagroda.

2

@IronSanHybrid zgadzam się

0

@Janas11224 im dalej w las tym lepiej :D

1

@Rust_Cohle ja po ostatnim kebsie nie mam na nic ochoty. :D tak się przejadłam
@IronSanHybrid przemoc? ^^

2

@IronSanHybrid znów żresz KFC? ^^

1

@mrboom Od początku funkcjonowania infolinii w roku 2008 zarejestrowano ponad 1,3 miliona połączeń telefonicznych i 76,5 tys. wiadomości online od dzieci i młodzieży, podjęto również niemal 2,5 tys. interwencji w sytuacji zagrożenia życia lub zdrowia. W samym 2020 roku odebrano 61 625 połączeń telefonicznych oraz 12 525 wiadomości online. Podjęto również 747 interwencji (o 231 więcej w stosunku do roku 2019).

Nie chcę nawet wiedzieć ile było tych telefonów w 2021, jest tylko informacja o dużym wzroście...

6

@mrboom nawet jak jednemu dziecku w roku ten telefon uratował życie to jest wart tych pieniędzy.

15

@jeyx77x czasami takiemu dzieciakowi łatwiej zadzwonić niż zwrócić się do patusiarskiej rodziny albo niekompetentnego pedagoga w szkole...

3

Jeśli napoje byłyby sprzedawane w szklanych butelkach, bylibyście w stanie dopłacić np 50 gr - 1 zł więcej żeby nie pić z plastiku? Ja jak najbardziej tak, Cola czy nawet woda gazowana ze szkła to zupełnie inny napój...

0

@against_modern_football my akurat gramy z chłopakami w wirtualne kluby, to nie dość, że bugują się stroje i gramy w identycznych jak przeciwnik, to jeszcze teraz wygraliśmy 1:0 a po meczu pokazało się 3:0 dla przeciwnika i nie dodało nam 3 punktów.

0

@taris ale ta przekracza wszystkie granice. XD

2

FIFA 22 to mega pobugowana i niesprawiedliwa gra. Nie zapraszam do dyskusji, bo nie ma o czym. Boją się prawdziwych fighterów na boisku.

0

@DLFCB wyciąganie hipokryzji prowokatorom jest łatwe, ale szacun, że chciało Ci się robić ss :D

0

@macio_944 na czym jesteś w ogóle? XD bo już zapomniałam

1

@koksik2700 chciałabym mieć znów 10 lat i rozkminiać Gothica... Chodzić i kupować jabłka na straganie i udawać, że mieszkam w górnym mieście w Khorinis.

1

@KarwanLaMasia multi w RDR2 jest cienkie, ta gra to prawdziwa perełka w singlu

0

@Explode nie wiem, bo jeszcze nie byłam po nowym roku :( jutro idę to się dowiem.

1

@masq parkour z pierwszej osoby robi robotę. Świetnie się bawiłam, polecam.

2

@Przemek2323 dlatego wolę rower czy pobiegać niż siłownie i potem być obczajaną albo obsmarowaną w necie. XD

1

@Explode akurat mam koszyczek na bidon pusty, bo mi bidon podwędzili ale kebab musi być schowany by nie wystygł. Chyba, że do jedzenia w czasie jazdy w gorące dni. :D w sumie w czasie jazdy wiele razy sięgałam po bidon by się napić więc mogę sięgać po kebsa.

2

@Kgorecki2500 za Temerie!

2

@masq już mam na liście do ogrania. :D

0

@Janas11224 nie lubię strzelanek ani klimatu kosmosu ale Mass Effect mnie kupił. Kończę właśnie trylogię i to jak te gry są ze sobą połączone jest niesamowite. Polecam bardzo :D

@IronSanHybrid to fan ME.

1

@IronSanHybrid następny wyślę Ci na pv.

0

@Rust_Cohle podepne się bo też mam kod na 5 hot wings
JOWN8H2EZ6

1

@Rust_Cohle no on przynajmniej nie ma żony, która mu robi przypał. :D

2

@IronSanHybrid szykuj formę na wieczór :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?