clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nazario w tej fryzurze to taki trochę Neymar.
4
Odetchnę jak ten błazen Alba odejdzie z tego klubu.
2
Dobra ktoś musi to napisać - gdyby grał Luuk, to byśmy wygrali :D
4
Najbardziej po Albie na odejściu Messiego stracił moim zdaniem FdJ.
3
Kiedy ostatnio Alba zagrał dobrze jakiś mecz na topie? Nie przypominam sobie, większość zagrał przeciętnie albo zawalił po całości. XD
2
Młodzi nie zawiodą, to za to weterani się zesrają. Gen przegrywów się uaktywnił. Stara gwardia + FdJ nadają się do tartaku
0
Wędka dla FdJ, bo kiepsko to widzę.
1
Asysta Alvesa toppp
0
Pedriiiiiiiii Jezus maria
5
Jak burakowi założysz garnitur, nadal będzie burakiem. :D
1
@gurales teraz to widzę xD
2
Jak nazywa się ten ,,ekspert" co teraz mówi? Mam pustkę w głowie i nie mogę sobie przypomnieć.
1
Dobra, już można wyłączyć.
4
Ale wałek xD hahahahaha
0
Bramkarz wylew jak w Fifie
1
Real w dupkę. Witam państwa :D
1
@koksik2700 dodałam już wcześniej :D ja mam 994.
0
@Derean wiem. Myślę, że w 2022 za sprawą gier będzie 1500. XD
1
https://wrapup.playstation.com
Podsumowanie PlayStation na które dużo osób czekało :D u mnie 994 h, najwięcej grane było w Fife 21, Mass Effect, Returnal i Far Cry 6. W zeszłym roku miałam ponad 200h więcej za sprawą Wiedźmina 3.
2
@Rust_Cohle kiedyś za czasów Gothica to tak :D
2
@IronSanHybrid tak, ryczałam więc to znaczy, że było git :D te wspomnienia tych którzy odeszli mnie rozwaliły ;(
3
@Danny Gaucho SPOILER JAK KTOŚ NIE GRAŁ:
.
.
.
.
.
Zniszczyłam Żniwiarzy. Przez tyle czasu do tego dążyłam i jestem zadowolona. Wszyscy przeżyli. :D
4
Mass Effect edycja legendarna skończona. @IronSanHybrid dziękuję za polecenie tej gry. Wspaniała trylogia, wspaniała przygoda, mega wzruszająca mimo że gra kompletnie nie wpisywała się w moje klimaty. Polecam każdemu, bo teraz jest w EA Play. Ja kupiłam na płycie i nie żałuję.
0
Kurczę, piękne są te nowe pady.
https://ibb.co/GvZ3Cgh
Różowy? TOP :D przynajmniej dla kobiety
2
Podoba mi się podejście naszego klubu do Dembele. Szacun :D
2
@DaPidejpi żeby nikt nie nagrał o Barcy :D z przymrużeniem oka oczywiście ale coś tam by się znalazło
0
@Rust_Cohle kupiłeś by z Nami grać w FIFĘ, nie kłam
@bartas97 nie mam pojęcia :D
0
@GeneralXavi a to nie miało być tak, że w Anglii będą traktować covid jak każdą inną chorobę? Pół roku temu już o tym słyszałam, coś nie poszło. xD
3
@TylkoBarca7273 Ansu Fati
3
@pyra92 + możemy postawić na wychowanków. Myślę, że taki zimny prysznic przyda się klubowi, potencjalnym piłkarzom i kibicom, którzy byli rozpieszczeni trofeami. :D