0

Nazario w tej fryzurze to taki trochę Neymar.

4

Odetchnę jak ten błazen Alba odejdzie z tego klubu.

2

Dobra ktoś musi to napisać - gdyby grał Luuk, to byśmy wygrali :D

4

Najbardziej po Albie na odejściu Messiego stracił moim zdaniem FdJ.

3

Kiedy ostatnio Alba zagrał dobrze jakiś mecz na topie? Nie przypominam sobie, większość zagrał przeciętnie albo zawalił po całości. XD

2

Młodzi nie zawiodą, to za to weterani się zesrają. Gen przegrywów się uaktywnił. Stara gwardia + FdJ nadają się do tartaku

0

Wędka dla FdJ, bo kiepsko to widzę.

1

Asysta Alvesa toppp

0

Pedriiiiiiiii Jezus maria

5

Jak burakowi założysz garnitur, nadal będzie burakiem. :D

1

@gurales teraz to widzę xD

2

Jak nazywa się ten ,,ekspert" co teraz mówi? Mam pustkę w głowie i nie mogę sobie przypomnieć.

1

Dobra, już można wyłączyć.

4

Ale wałek xD hahahahaha

0

Bramkarz wylew jak w Fifie

1

Real w dupkę. Witam państwa :D

1

@koksik2700 dodałam już wcześniej :D ja mam 994.

0

@Derean wiem. Myślę, że w 2022 za sprawą gier będzie 1500. XD

1

https://wrapup.playstation.com

Podsumowanie PlayStation na które dużo osób czekało :D u mnie 994 h, najwięcej grane było w Fife 21, Mass Effect, Returnal i Far Cry 6. W zeszłym roku miałam ponad 200h więcej za sprawą Wiedźmina 3.

2

@Rust_Cohle kiedyś za czasów Gothica to tak :D

2

@IronSanHybrid tak, ryczałam więc to znaczy, że było git :D te wspomnienia tych którzy odeszli mnie rozwaliły ;(

3

@Danny Gaucho SPOILER JAK KTOŚ NIE GRAŁ:
.
.
.
.
.
Zniszczyłam Żniwiarzy. Przez tyle czasu do tego dążyłam i jestem zadowolona. Wszyscy przeżyli. :D

4

Mass Effect edycja legendarna skończona. @IronSanHybrid dziękuję za polecenie tej gry. Wspaniała trylogia, wspaniała przygoda, mega wzruszająca mimo że gra kompletnie nie wpisywała się w moje klimaty. Polecam każdemu, bo teraz jest w EA Play. Ja kupiłam na płycie i nie żałuję.

0

Kurczę, piękne są te nowe pady.
https://ibb.co/GvZ3Cgh

Różowy? TOP :D przynajmniej dla kobiety

2

Podoba mi się podejście naszego klubu do Dembele. Szacun :D

2

@DaPidejpi żeby nikt nie nagrał o Barcy :D z przymrużeniem oka oczywiście ale coś tam by się znalazło

0

@Rust_Cohle kupiłeś by z Nami grać w FIFĘ, nie kłam
@bartas97 nie mam pojęcia :D

0

@GeneralXavi a to nie miało być tak, że w Anglii będą traktować covid jak każdą inną chorobę? Pół roku temu już o tym słyszałam, coś nie poszło. xD

3

@TylkoBarca7273 Ansu Fati

3

@pyra92 + możemy postawić na wychowanków. Myślę, że taki zimny prysznic przyda się klubowi, potencjalnym piłkarzom i kibicom, którzy byli rozpieszczeni trofeami. :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?