clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Objectivo zapowiada się spoko. Może nie na premierę ale na pewno ogram w tym roku :D
1
@LambiPL ja kupiłam FC6 na premierę za 230, wbiłam platynę i sprzedałam za 200. XD
0
@Ghotti poczekam aż będzie za 150 i kupię. :D
0
@macio_944 cały czas się waham czy brać na premierę :D
6
@NismoFCB cena przez inflację nie spadnie, nie ma co się łudzić, że kupi się PS5 za 2300 zł. Cena jak cena, szału nie robi widziałam lepsze oferty.
0
@Rust_Cohle za takie postulaty szanuje
1
Jest możliwość by Messi wrócił latem.
Tak czy nie? Jak się zapatrujecie? Oczywiście przy odpowiednio niższej pensji.
0
@Ghotti no tylko czekam na wybory by się odwdzięczyć przy urnie. ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ
34
@Amigo_Blanco ale nadal nie ma dowodów i zarzutów. Chciałbyś by ktoś robił z Ciebie bandytę bo Twój kolega okazał się dilerem? I dzwoniłeś do Niego na imprezach kiedy sprzedawał dragi? Jak mu postawią oficjalnie zarzuty to zmienię zdanie. Wobec oskarżonych jest tzw domniemanie niewinności, a co dopiero wobec osób które nawet zarzutu nie mają. XD
0
No i chleb -25gr. PiS? TOP
( ͡~ ͜ʖ ͡°)
17
@Amigo_Blanco nie, nie mają poparcia w faktach. Oficjalnie z Fryzjerem się znali więc do siebie dzwonili i nikt nie postawił mu zarzutów. Doniesienia ,,źródeł" można sobie wsadzić między bajki.
17
@Amigo_Blanco no ale to nadal tylko domysły. Nikt oficjalnie nie postawił mu zarzutów, więc jest niewinny a nawet nie był podejrzewany. Nie bronie Stanowskiego ale niektórym bardzo łatwo przychodzi przyklejenie niektórym łatki przestępcy przez domysły, gdzie nie ma poparcia w faktach. Michniewicz zły, ale Piszczek któremu udowodniono oklaskiwany przez cały stadion jak kończył karierę w reprezentacji. Trzeba się zdecydować.
23
@Amigo_Blanco A jakie zarzuty miał postawione ten szemrany typ?
1
@IronSanHybrid ostatnio czytałam o kobiecie, co sama przeprowadziła sobie cesarskie cięcie :D
0
@BombowiecKrawczyk no chciał, nie tylko on chciał, kibice też chcieli (przynajmniej część), a niektórzy to nawet konto chcieli kasować jak nie wróci ^^
2
Pamiętacie to OJO i telefony jak miał wrócić Ney? Ale człowiek się wtedy nakręcał a wyszło z tego G. XD
4
Dla mnie Auba to taki sam klaun jak Bombele.
0
Ktoś oficjalnie przyszedł, że taka euforia? XD
0
@macio_944 kusi mnie cholernie to Dying Light 2 tym bardziej, że jego cena to ok 230 zł a nie 330.
1
@Objectivo mnie wyścigowe niezbyt jarają. :D czekam na Hogwarts Legacy, Forspoken i God od War, no i perełki z lutego - Dying Light 2, Horizon Zero Dawn 2 i Elden Ring
0
@joloskyy też nie wiem. :D ale sie jaram niesamowicie
@KapiFCB zgadzam się
1
Nowy odcinek Ataku Tytanów...
ಠ_ಠ
0
@macio_944 w 1 kwartale 2022 ma być, a Wiedźmin 3 w 2 kwartale.
0
@BombowiecKrawczyk Rychu to teraz na śniadania jeździ do Sheratona w Poznaniu. Żaden patus :D
1
@Hubsao Przemek Ferguson
1
@william_wallace nieprawda. Mi pracę dyplomową pisało się bardzo przyjemnie, wystarczy wiedzieć jak pisać :D masz z badaniami?
1
@Criss18Barca a gdzie Korzeniowski?
3
@Peszko07 jak dziś weszłam do Biedronki to same ukraińskie głosy + Ukrainka na kasie. XD
1
@masq nie inaczej :D
0
@KmN 1. Miodowe Lata
2. Kruk
3. Klangor