1

@Objectivo zapowiada się spoko. Może nie na premierę ale na pewno ogram w tym roku :D

1

@LambiPL ja kupiłam FC6 na premierę za 230, wbiłam platynę i sprzedałam za 200. XD

0

@Ghotti poczekam aż będzie za 150 i kupię. :D

0

@macio_944 cały czas się waham czy brać na premierę :D

6

@NismoFCB cena przez inflację nie spadnie, nie ma co się łudzić, że kupi się PS5 za 2300 zł. Cena jak cena, szału nie robi widziałam lepsze oferty.

0

@Rust_Cohle za takie postulaty szanuje

1

Jest możliwość by Messi wrócił latem.

Tak czy nie? Jak się zapatrujecie? Oczywiście przy odpowiednio niższej pensji.

0

@Ghotti no tylko czekam na wybory by się odwdzięczyć przy urnie. ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ

34

@Amigo_Blanco ale nadal nie ma dowodów i zarzutów. Chciałbyś by ktoś robił z Ciebie bandytę bo Twój kolega okazał się dilerem? I dzwoniłeś do Niego na imprezach kiedy sprzedawał dragi? Jak mu postawią oficjalnie zarzuty to zmienię zdanie. Wobec oskarżonych jest tzw domniemanie niewinności, a co dopiero wobec osób które nawet zarzutu nie mają. XD

0

No i chleb -25gr. PiS? TOP


( ͡~ ͜ʖ ͡°)

17

@Amigo_Blanco nie, nie mają poparcia w faktach. Oficjalnie z Fryzjerem się znali więc do siebie dzwonili i nikt nie postawił mu zarzutów. Doniesienia ,,źródeł" można sobie wsadzić między bajki.

17

@Amigo_Blanco no ale to nadal tylko domysły. Nikt oficjalnie nie postawił mu zarzutów, więc jest niewinny a nawet nie był podejrzewany. Nie bronie Stanowskiego ale niektórym bardzo łatwo przychodzi przyklejenie niektórym łatki przestępcy przez domysły, gdzie nie ma poparcia w faktach. Michniewicz zły, ale Piszczek któremu udowodniono oklaskiwany przez cały stadion jak kończył karierę w reprezentacji. Trzeba się zdecydować.

23

@Amigo_Blanco A jakie zarzuty miał postawione ten szemrany typ?

1

@IronSanHybrid ostatnio czytałam o kobiecie, co sama przeprowadziła sobie cesarskie cięcie :D

0

@BombowiecKrawczyk no chciał, nie tylko on chciał, kibice też chcieli (przynajmniej część), a niektórzy to nawet konto chcieli kasować jak nie wróci ^^

2

Pamiętacie to OJO i telefony jak miał wrócić Ney? Ale człowiek się wtedy nakręcał a wyszło z tego G. XD

4

Dla mnie Auba to taki sam klaun jak Bombele.

0

Ktoś oficjalnie przyszedł, że taka euforia? XD

0

@macio_944 kusi mnie cholernie to Dying Light 2 tym bardziej, że jego cena to ok 230 zł a nie 330.

1

@Objectivo mnie wyścigowe niezbyt jarają. :D czekam na Hogwarts Legacy, Forspoken i God od War, no i perełki z lutego - Dying Light 2, Horizon Zero Dawn 2 i Elden Ring

0

@joloskyy też nie wiem. :D ale sie jaram niesamowicie
@KapiFCB zgadzam się

1

Nowy odcinek Ataku Tytanów...

ಠ_ಠ

0

@macio_944 w 1 kwartale 2022 ma być, a Wiedźmin 3 w 2 kwartale.

0

@BombowiecKrawczyk Rychu to teraz na śniadania jeździ do Sheratona w Poznaniu. Żaden patus :D

1

@Hubsao Przemek Ferguson

1

@william_wallace nieprawda. Mi pracę dyplomową pisało się bardzo przyjemnie, wystarczy wiedzieć jak pisać :D masz z badaniami?

1

@Criss18Barca a gdzie Korzeniowski?

3

@Peszko07 jak dziś weszłam do Biedronki to same ukraińskie głosy + Ukrainka na kasie. XD

1

@masq nie inaczej :D

0

@KmN 1. Miodowe Lata
2. Kruk
3. Klangor

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?