28

@masq BLM +100 do odporności na karę.

1

@tomek8756 181 cm. XD ale ja to niespełniona siatkarka więc sport uprawiany przez tyle lat mnie wyciągnął + rodzice (tata 195 cm, mama 174 cm). Wielkolud. :(

1

@Phoenixx nie wiem, może jest jakiś zasiłek dla krasnali :D a dla kobiet powyżej 164,6 zasiłek dla żyrafy.

7

Średni wzrost mężczyzny w Polsce to 177,3 cm, zaś kobiety 164,6 cm.

Najwyższymi mężczyznami na świecie są Holendrzy, że średnia wzrostu to aż 182,5 a najniższymi panowie mieszkający w Timorze Wschodnim - 159,8 cm.

Najwyższymi kobietami na świecie są Łotyszki, gdzie średnia wzrostu to 170 cm, a najniższe w Boliwii 142,2 cm wzrostu.

Wpisujecie się w któreś średnie? :D

1

@Oskar00 gameplay w Wirtualnych Klubach to dopiero zabawa. Strzelasz w FUT'cie albo w Sezonach łatwiutko, a w WK piłka po prostu nie wchodzi, a boty to jakieś koxy, które ciągle są przodem do piłki.

1

@michal26 wywalanie pieniędzy w błoto moim zdaniem ale to nie pierwszy i nie ostatni raz... Bardziej by się skupili na tym, by osoby chore faktycznie mogły dodzwonić się do lekarza rodzinnego.

0

@michal26 moim rodzicom przysłali pulsoksymetr. Mamie niedziałający, a ojcu tydzień po tym jak już wyzdrowiał więc odesłaliśmy listonosza z tym gównem. Tego zepsutego nawet nie zwróciłam (a w apce było zgłoszone by listonosz po niego przyszedł) a kupiłam swój za 5 dyszek i mam spokój. Ogólnie warto mieć to urządzenie w domu, ale na pewno nie te które dostaje się za darmo. W ogóle zapytaliśmy tego listonosza co przyniósł ojcu czy możemy oddać ten mamy przy okazji, to powiedział, że nie bo on tylko roznosi xD cyrk na kółkach.

1

@Kgorecki2500 no i mnie namowiłeś. Kupujem. :D

0

@gumaz myślę, że jej nie chodzi o Niego tylko o to by mieć bobaska z bogatym panem :D

0

@Ghotti może coś mu przeskoczyło w głowie

1

@Ghotti ja hejtuje tylko tych którzy na to zasługują :D

21

@Ghotti bo jesteś hejterem

39

@masq ale to już nie jest śmieszne od jakichś kilku miesięcy mask.

7

@FafitFCB minęło tyle czasu a nadal widok Messiego w innej koszulce niż Barcy boli. W białej już w ogóle :|

0

@draxidox bralabym z media expert bo z tego co wiem media markt często anuluje zamówienia. Poza tym masz tam wszystko czego potrzebujesz czyli FIFĘ I PS Plusa a i Returnal mega gierka. :D

0

Jakby ktoś chciał to jest już nowy odcinek Ataku Tytanów. Ja zbieram szczękę z podłogi kolejny raz...

3

@Katalonbar co nie wyglądało dobrze? XD

3

Podobało mi się to, że nie spuściliśmy głów tylko była walka o każdą piłkę. Każdy dziś dał swoją cegiełkę, nawet Ci co weszli. :D

22

To są takie mecze, które pamięta się całe kibicowskie życie. Dziękuję panowie!

8

Nie ma co krytykować. Zagraliśmy dziś super 60 minut, potem się broniliśmy ale nie było tragedii i spuszczonych głów. Jestem mega dumna z chłopaków!

0

W końcu kartkę może da?

5

Dobrze, że strzeliliśmy tyle bramek bo sędzia swoje by zrobił

5

Xavi wariacie uspokój się :D

0

10 minut wytrzymaliśmy, jeszcze 10 xD

3

Panie sędzio kończ pan ten mecz.

0

No bez jaj xDDDDD

6

Szkoda, że obrona potrafi zepsuć takie święto ;(

0

@JKrolFCB pierwszy mecz od dawna ogląda się super, daj się ludziom cieszyć.

0

Jeszcze bramka Piketa i 5 palców i można iść spać :D

1

Wróciła moja ukochana Barca, chociaż jeden mecz a ile radości!!!!!! Jestem aż wzruszona

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?