clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
28
@masq BLM +100 do odporności na karę.
1
@tomek8756 181 cm. XD ale ja to niespełniona siatkarka więc sport uprawiany przez tyle lat mnie wyciągnął + rodzice (tata 195 cm, mama 174 cm). Wielkolud. :(
1
@Phoenixx nie wiem, może jest jakiś zasiłek dla krasnali :D a dla kobiet powyżej 164,6 zasiłek dla żyrafy.
7
Średni wzrost mężczyzny w Polsce to 177,3 cm, zaś kobiety 164,6 cm.
Najwyższymi mężczyznami na świecie są Holendrzy, że średnia wzrostu to aż 182,5 a najniższymi panowie mieszkający w Timorze Wschodnim - 159,8 cm.
Najwyższymi kobietami na świecie są Łotyszki, gdzie średnia wzrostu to 170 cm, a najniższe w Boliwii 142,2 cm wzrostu.
Wpisujecie się w któreś średnie? :D
1
@Oskar00 gameplay w Wirtualnych Klubach to dopiero zabawa. Strzelasz w FUT'cie albo w Sezonach łatwiutko, a w WK piłka po prostu nie wchodzi, a boty to jakieś koxy, które ciągle są przodem do piłki.
1
@michal26 wywalanie pieniędzy w błoto moim zdaniem ale to nie pierwszy i nie ostatni raz... Bardziej by się skupili na tym, by osoby chore faktycznie mogły dodzwonić się do lekarza rodzinnego.
0
@michal26 moim rodzicom przysłali pulsoksymetr. Mamie niedziałający, a ojcu tydzień po tym jak już wyzdrowiał więc odesłaliśmy listonosza z tym gównem. Tego zepsutego nawet nie zwróciłam (a w apce było zgłoszone by listonosz po niego przyszedł) a kupiłam swój za 5 dyszek i mam spokój. Ogólnie warto mieć to urządzenie w domu, ale na pewno nie te które dostaje się za darmo. W ogóle zapytaliśmy tego listonosza co przyniósł ojcu czy możemy oddać ten mamy przy okazji, to powiedział, że nie bo on tylko roznosi xD cyrk na kółkach.
1
@Kgorecki2500 no i mnie namowiłeś. Kupujem. :D
0
@gumaz myślę, że jej nie chodzi o Niego tylko o to by mieć bobaska z bogatym panem :D
0
@Ghotti może coś mu przeskoczyło w głowie
1
@Ghotti ja hejtuje tylko tych którzy na to zasługują :D
21
@Ghotti bo jesteś hejterem
39
@masq ale to już nie jest śmieszne od jakichś kilku miesięcy mask.
7
@FafitFCB minęło tyle czasu a nadal widok Messiego w innej koszulce niż Barcy boli. W białej już w ogóle :|
0
@draxidox bralabym z media expert bo z tego co wiem media markt często anuluje zamówienia. Poza tym masz tam wszystko czego potrzebujesz czyli FIFĘ I PS Plusa a i Returnal mega gierka. :D
0
Jakby ktoś chciał to jest już nowy odcinek Ataku Tytanów. Ja zbieram szczękę z podłogi kolejny raz...
3
@Katalonbar co nie wyglądało dobrze? XD
3
Podobało mi się to, że nie spuściliśmy głów tylko była walka o każdą piłkę. Każdy dziś dał swoją cegiełkę, nawet Ci co weszli. :D
22
To są takie mecze, które pamięta się całe kibicowskie życie. Dziękuję panowie!
8
Nie ma co krytykować. Zagraliśmy dziś super 60 minut, potem się broniliśmy ale nie było tragedii i spuszczonych głów. Jestem mega dumna z chłopaków!
0
W końcu kartkę może da?
5
Dobrze, że strzeliliśmy tyle bramek bo sędzia swoje by zrobił
5
Xavi wariacie uspokój się :D
0
10 minut wytrzymaliśmy, jeszcze 10 xD
3
Panie sędzio kończ pan ten mecz.
0
No bez jaj xDDDDD
6
Szkoda, że obrona potrafi zepsuć takie święto ;(
0
@JKrolFCB pierwszy mecz od dawna ogląda się super, daj się ludziom cieszyć.
0
Jeszcze bramka Piketa i 5 palców i można iść spać :D
1
Wróciła moja ukochana Barca, chociaż jeden mecz a ile radości!!!!!! Jestem aż wzruszona