0

@dmcteam nie wiem, nikogo nie znam na razie. Same wyjce

0

Eliminacje są gdzie wybierają polskiego reprezentanta na Eurowizję. Ale żenada xD

3

Komentarz usunięty

2

@Kozinho. W Lidlu w ogóle mają dobre lody w porównaniu np do Biedry. Te lidlowe są top

1

@katalonczyk112 nienawidzę tego smaku. W lodach, ciastkach czy gdziekolwiek. :(

1

Jaki jest Wasz top smaków lodów? Moje nr 1 to miętowe, smakują mi każde :D potem czekoladowe i sorbet cytrynowy

0

@robsoNele akurat platyna w Spidermanie jest jedna z najprostszych. Najgorzej chyba było z Sekiro gdzie trzeba było grę przejść 6 razy xD

2

@robsoNele ja mam tak, że jak jakaś gra mega mi się spodoba to chce wycisnąć z Niej max i wiedzieć, że nic więcej nie zostało. :D

12

Marcin Najman powiedział, że wojny nie będzie to nie będzie. Kiedy w końcu to zrozumiecie, ech...

5

@Blanco16 myślisz, że nie ma gorszych od Putina którzy pragną władzy w Rosji?

1

@Barwindg świetne anime. Polecam też s tych krótkich Zankyo no terror

1

@IronSanHybrid mówiłam, że dwójka jest zacna ^^

5

Niby aż tak źle nie gramy, bo stosujemy pressing itd, ale jak ja widzę to podawanie i trzy razy poprawienie piłki na nodze... XD

7

To co, dziś potężny Luuk De Jong wchodzi w 80 minucie i wyjaśnia makaroniarzy?

0

Dziś zdałam sobie sprawę, że wszystkie biografie piłkarzy Barcy, które kolekcjonowałam są nieaktualne. XD żaden piłkarz nie gra już w Barcy, a Xavi został trenerem. Mimo to cały czas stoją razem z książkami o FC Barcelonie. Miałam ochotę wykopać stamtąd biografię Neymara ale jakoś tego nie zrobiłam od 4 lat.

0

@Azi on jest po prostu nieprzydatny na każdej pozycji a nie wszechstronny.

12

@Jakchcesz Sergi Roberto to wszechstronny piłkarz.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@MesQueUnClub_87 zgadzam się, ale specjalnie nie odblokowuje tych umiejętności jak bardzo długi skok. Musi być trochę realistycznie :D

0

@AssisMoreira ja jestem psychofanką From Software. Żałuję tylko, że FS poszedł w stronę Dark Souls a nie Sekiro...
@OnlyBarcelona u mnie DL2, zaraz wpada Elden Ring a na końcu Horizon :D

0

@Jakchcesz mi się czasem buguje zjazd po tych linach, że się odpinam i skaczę :D

0

@AssisMoreira ja będę od rana czekać na kuriera :D ale do tego czasu bawię się w Dying Light 2 i jak mnie Elden Ring zirytuje to odpalę sobie DL2 na rozluźnienie. Mam nadzieję, że Elden Ring będzie cholernie trudny.

5

Ale ten parkour w Dying Light 2 mi się podoba. :D szkoda, że Assassin's Creed odszedł praktycznie od biegania po dachach, za to uwielbiałam tę serię.

8

Jesteś tak dobry jak Twój ostatni mecz. Wnioski? Luuk GOAT

1

@talizmo Messi miał kilka kluczowych podań, a wszyscy go grillują za karnego, za to dziś pan Robert pokazuje klasę. :D

22

Wczoraj zdobywca ZP zagrał słabo i wszyscy mieli używanie w komentarzach na FB. Dziś ten co według niektórych zasługiwał na Złotą Piłkę nie istnieje :D

1

@masq po Dying Light 2 jak przejdę i platynie w Elden Ring to wpada Horizon. ^^

2

@Sau_Ron Iniesta, do teraz ryczę jak sobie to przypomnę. @Ghotti

0

@Janas11224 też mam takie wrażenie

2

@PatrychoO mam to samo. Misje poboczne mnie całkiem pochłaniają :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?