clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Nawet się nie rzucił Xddd co za gość
14
Nie wierzę w to, ile jeszcze meczów on Nam zawali
6
Ter Stegen.... Co za łeb
1
:OOOOOOO CO ON ZROBIL
3
Nawet nie pokazali transparentu...
40
Niemcy mają krew na rękach, tak samo Białoruś.
0
Endrju już zaczął.
1
@Bunk420 i te returny na ciało. Perfekcyjny mecz Polki
5
Anita Włodarczyk w tle jak się cieszy :D jak tańczy, leje
4
Iga wygrywa z Sabalenką!!!! Brawo brawo brawo
5
@Bunk420 niesamowita jest dziś Iga
6
Iga 5:3 z Sabalenką w drugim secie. Przegrywała już 0:3 ale wyciągnęła 5:3 :o
5
Iga wygrywa pierwszy set z Sabalenką!
1
4:1 w gemach dla Igi.
0
Sabalenka tak drze tego ryja, że mnie rozprasza a co dopiero Igę
1
@Brashearr a co na wojnie pomoże taki zwykły Kowalski co broni w życiu na oczy nie widział? Albo w muzeum? Co on zrobi na tej wojnie? Bez sensu tylko życie odda...
0
@zodiak_10 nie wątpię. Chociaż trafiasz?
0
@SelloutCrowd przecież Niemcy blokowali zbrojenie się Ukrainy więc... To widać było wcześniej.
0
Półżartem, pół serio. Umiecie strzelać? Ja miałam zajęcia na studiach na strzelnicy, budowę broni itd a oprócz tego lubię postrzelać z wiatrówki do tarczy. :D idzie mi całkiem nieźle.
2
@John_Doe nie, w żadnym wypadku.
0
@koksik2700 no i rodziny żołnierzy którzy muszą jechać na wojny a wcale nie chcą. W tej wojnie każdy jest poszkodowany mam wrażenie
8
Pod ambasadą rosyjską w Poznaniu tłum ludzi protestuje...
2
Jedyne co może powstrzymać Zgredka to jego własny naród...
2
@Rastafarnianin rozwaliło mnie to kompletnie i się poryczałam.
0
@sokot i myślisz, że w Rosji nie ma gorszych niż Putin? ^^
8
Ale z tymi szczepieniami, dajcie spokój...
( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@klemens100 idzie do mnie paczka z Ali, mam Xiaomi i Mi Banda. Mam krew na rękach. ;(
0
@FC1899Barca Ty też wypowiadasz się jak z bazaru i nikt Cię nie krytykuje, a koszulka spoko bo ma wszywkę z boku i widać, że dobrej jakości
5
Ja się martwię czy mi Elden Ring przyjdzie jutro i czy w weekendzik już popykam, a w kraju obok giną ludzie. W sumie nie docenia się tak na co dzień beztroski w jakiej przyszło nam żyć. Wysokie ceny żywności, głupi rząd, głupia opozycja, Najman i Słownik, jakieś inne bzdurne sytuacje a za progiem wojna :|
0
@macio_944 wygląda super :D no i trykot wydaje się w miarę w porządku. Szkoda, że nie jest czarna :(