clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@MESSIah16 pewnie przehandlował tę pomoc za jakąś część Ukrainy.
7
@Bobo25 wywalić wszystkich i się nie rozdrabniać. Pozdrawiam
6
Piękne słowa Igi o Ukrainie. Brawo, wspaniały turniej, pokonane 3 klasowe zawodniczki a w finale Estonka zmieciona z planszy. :D
0
Komentarz usunięty
4
Ależ fantastycznie gra Iga, na ten moment najlepsza tenisistka świata :D
0
@Ghotti ja mam dowody na to, że jesteś na diecie a ciągle zamawiasz fastfoody. RIP
5
Zaraz zacznie się mecz Igi w finale w Katarze. Warto trochę odpocząć od wojny i pokibicować naszej tenisistce.
0
@Ghotti ja jestem hejterką Roberto, tylko i wyłącznie :D
0
@Ghotti też jednego, Ciebie :D
33
@tbas lepiej tak niż mieliby się zachować jak Niemcy
13
Nie myślałam, że kiedykolwiek to powiem: brawo Mateusz Morawiecki.
1
Ma ktoś filmik z przemówienia Morawieckiego?
2
@IronSanHybrid zapach napalmu zrzucanego na Putina o poranku. :D
A tak serio polecam Versace Blue Jeans, bardzo mi się podoba
8
4 lata, a ja nadal mam ciary. Mam nadzieję, że powstanie kiedyś film w takim stylu o bohaterach z Ukrainy.
,,Polityka okazuje się ważniejsza niż życie"...
22
@Firestone ...ten jeden wujek na weselu :D
4
@shahman najlepszy i tak był uśmieszek Pedro jak zmarnował setkę. Uwielbiałam go :D
0
I wielu z was myśli - nie moja to sprawa, nie moja dobra są zagrożone, ale powiadam wam, kto na bezprawie pozwala, ten sam bezprawiem będzie dotknięty, prędzej czy później. Bo pleni się ono, jak chwast najgorszy, i jedyna rada to w zarodku wyrwać.
Piotr Kozioł, ,,Ranczo".
0
@Ghotti wieczory spędzam z kumplami na gierkach ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
2
@IronSanHybrid bez kitu, tak jak wczoraj gadaliśmy, nie sprawdzam żadnych onetów ani WP tylko La Rambla xDD
2
@Lionel_Messi10 no nie wiem, bo jeszcze czeka mnie mecz z @IronSanHybrid :D
1
@DawidekFCB @Lionel_Messi10 jeszcze nie gram, bo w robocie siedzę ale czeka na mnie w domu ^^
1
@IronSanHybrid doszła kolekcjonerka ale tyle co ją rozpakowałam i pojechałam do pracy xD
8
Ale Iga zrobiła Greczynkę, tak bardzo mnie cieszy zwycięstwo i przełamanie złej passy przeciwko Sakkari. Wspaniały mecz Igi, trochę może gorszy niż koncert z Sabalenką ale Iga jest cholernie mocna.
0
@ranger3120 Sekiro, zdecydowanie najtrudniejsze ma wejście. Jak już przejdziesz raz to następne przejścia są easy ale próg wejścia jest bardzo wysoki.
@LambiPL mi tam fabuła w soulslikach pasuje, coś sobie dopowiem, coś znajdę i układa się to w całość. :D
1
@PatrychoO to było do osób które nie próbowały :D
@Hosh tylko, że w soulslike jest fabuła. Nie jest podana na tacy, trzeba czytać opisy przedmiotów m.in. w Sekiro fabuła jest już jasno nakreślona, więc trochę powiewa ignorancją Twój komentarz :D
3
Jak ktoś nie czai fenomenu soulslikeów i ogólnie produkcji From Software to jest teraz idealna okazja by się przekonać. Bloodborne za 31 zł w PlayStation Store. Ja zaczynałam od tej gry i to dzięki tej produkcji pokochałam soulslike. :D
1
@4drian0 jest darmowy. :)
2
@AssisMoreira jasne, zapraszam :D
1
@Objectivo Tobie udało się dorwać kolekcjonerką? No bo ogólnie From Software zawsze był pro-sony :D możemy się zgadać za jakiś czas i popykać razem. Jak przejdę grę oczywiście, bo produkcję From Software zawsze przechodzę w pojedynkę choćbym miała 2 tyg walczyć z bossem, a potem na luzie już można pograć :D
0
@Hubertusk ja płaciłam 830 zł w pierwszym dniu kiedy można było zamówić. Teraz po prostu sprzedają spekulanci