clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Jakchcesz ja wczoraj weszłam do podziemnego miasta i kopara mi opadła :D
1
@tomek8756 sto lat, Tomek
1
@LambiPL ja wbiłam platynę i wszystkie trofki z dodatku. Multi też spoko. ^^ z @OnlyBarcelona graliśmy
1
@LambiPL ja też. Dodatek bardzo mi się podobał ale chętnie bym wróciła do przygód Jina. Tym bardziej, że materiału na grę jest mnóstwo. :)
12
@AdamaTraore covid
1
@Jakchcesz @WiernyKibic111 @Dalhi Godrick to chory typ.
0
Komentarz usunięty
1
@Ghotti zamknij jape Marcin xD
@macio_944 oby, bo już trochę sram pod siebie
0
@macio_944 teraz, ale kto wie co będzie zaraz? Zbombardują elektrownię atomową i powiedzą, że to Ukraińcy...
0
Ruscy ostrzeliwują elektrownie atomowe. Cudownie k*rwa, cudownie.
8
Jak Donald Tusk chwali Dudę i Matiego, to wiedz, że coś się dzieje.
0
@Janas11224 a wszyscy przeżyli 2 część u Ciebie?
0
@Janas11224 Mass Effect? Top :D 3 część najbardziej podniosła i patetyczna
0
@Dalhi ja nie przyzywam nigdy sojuszników :D ale gratuluję i tak! Ja mu zabieram połowę życia, ale teraz nabijam levele i myślę, że go rozwalę ^^
2
@LS dorzucam kod na 5 hot wings do KFC
0
@Ronnie1992 mój typ to Asensio, handluj z tym :D
2
@Gavinho niech się ogoli na łyso i zapuści zarost jeśli ma.
2
@Cariones wiedziałam, że skądś kojarzę ten strzał... ^^
0
@Zoker no to wtedy im zabrać i tyle
0
@kaamil1910 jak zmieni to zabrać
1
@kaamil1910 wolę by pomogli normalnym rodzinom z Ukrainy niż patologii w Polsce co nie pracują i biorą socjale
0
@masq jak chcesz iść w ten świat to polecam na 1 grę Bloodborne, ma najlepszy klimat jest bardziej dynamiczna niż Dark Soulsy i o wiele lepiej się gra moim zdaniem
2
@masq poziom trudności, mega satysfakcja kiedy pokonasz bossa, niesamowity klimat gier i soundtrack. Fabuła, którą odkrywa się kawałek po kawałku, no i kreacja bossów. Żadne RE, Outlasty czy inne horrory, nie przeraziły mnie tak jak Bloodborne w niektórych miejscach. Niektórzy bossowie są tak zaprojektowani, że zanim zaczniesz z nimi walczyć musisz oswoić się w ogóle z ich aparycją. No i powiem Ci, że gry From Software uczą po prostu grania. Po przejściu tyłu pozycji soulslike nie miałam żadnego problemu by przejść Wiedźmina 3 na najwyższym poziomie trudności czy innych zręcznościowych gier. Takie Sekiro np nauczyło mnie dużo cierpliwości w grach, niektórzy jak muszą powtórzyć dany level 5 razy już mają dość, a ja potrafię powtarzać go 20 i nie jestem zrezygnowana. :D Isshin z Sekiro z którym walczyłam 2 tygodnie albo Amygdalla z lochów, z którą miałam kilkadziesiąt prób uczy ,,gejmerskiego" życia :D
1
@marcin62 Garrus, Thane i Wrex najlepsi. :D
2
@MontelQ to zobaczcie komentarze osób na FB z Przemyśla co piszą...
0
@Majkel34 boje się, że rozpęta się Wojna Światowa i będę musiała na końcu uciekać z Polski...
6
Powiem Wam, że coraz bardziej się boję :(
2
@Kondziubarca niby nie wypada się śmiać ale rozwaliło mnie to xD
0
@Dalhi na jestem teraz na południu w zamku. Mapa jest tak ogromna, że mam wrażenie, że każdy robi coś innego xD
0
@LambiPL no to był żart :P