1

@Jakchcesz ja wczoraj weszłam do podziemnego miasta i kopara mi opadła :D

1

@tomek8756 sto lat, Tomek

1

@LambiPL ja wbiłam platynę i wszystkie trofki z dodatku. Multi też spoko. ^^ z @OnlyBarcelona graliśmy

1

@LambiPL ja też. Dodatek bardzo mi się podobał ale chętnie bym wróciła do przygód Jina. Tym bardziej, że materiału na grę jest mnóstwo. :)

12

@AdamaTraore covid

1

@Jakchcesz @WiernyKibic111 @Dalhi Godrick to chory typ.

0

Komentarz usunięty

1

@Ghotti zamknij jape Marcin xD
@macio_944 oby, bo już trochę sram pod siebie

0

@macio_944 teraz, ale kto wie co będzie zaraz? Zbombardują elektrownię atomową i powiedzą, że to Ukraińcy...

0

Ruscy ostrzeliwują elektrownie atomowe. Cudownie k*rwa, cudownie.

8

Jak Donald Tusk chwali Dudę i Matiego, to wiedz, że coś się dzieje.

0

@Janas11224 a wszyscy przeżyli 2 część u Ciebie?

0

@Janas11224 Mass Effect? Top :D 3 część najbardziej podniosła i patetyczna

0

@Dalhi ja nie przyzywam nigdy sojuszników :D ale gratuluję i tak! Ja mu zabieram połowę życia, ale teraz nabijam levele i myślę, że go rozwalę ^^

2

@LS dorzucam kod na 5 hot wings do KFC

0

@Ronnie1992 mój typ to Asensio, handluj z tym :D

2

@Gavinho niech się ogoli na łyso i zapuści zarost jeśli ma.

2

@Cariones wiedziałam, że skądś kojarzę ten strzał... ^^

0

@Zoker no to wtedy im zabrać i tyle

0

@kaamil1910 jak zmieni to zabrać

1

@kaamil1910 wolę by pomogli normalnym rodzinom z Ukrainy niż patologii w Polsce co nie pracują i biorą socjale

0

@masq jak chcesz iść w ten świat to polecam na 1 grę Bloodborne, ma najlepszy klimat jest bardziej dynamiczna niż Dark Soulsy i o wiele lepiej się gra moim zdaniem

2

@masq poziom trudności, mega satysfakcja kiedy pokonasz bossa, niesamowity klimat gier i soundtrack. Fabuła, którą odkrywa się kawałek po kawałku, no i kreacja bossów. Żadne RE, Outlasty czy inne horrory, nie przeraziły mnie tak jak Bloodborne w niektórych miejscach. Niektórzy bossowie są tak zaprojektowani, że zanim zaczniesz z nimi walczyć musisz oswoić się w ogóle z ich aparycją. No i powiem Ci, że gry From Software uczą po prostu grania. Po przejściu tyłu pozycji soulslike nie miałam żadnego problemu by przejść Wiedźmina 3 na najwyższym poziomie trudności czy innych zręcznościowych gier. Takie Sekiro np nauczyło mnie dużo cierpliwości w grach, niektórzy jak muszą powtórzyć dany level 5 razy już mają dość, a ja potrafię powtarzać go 20 i nie jestem zrezygnowana. :D Isshin z Sekiro z którym walczyłam 2 tygodnie albo Amygdalla z lochów, z którą miałam kilkadziesiąt prób uczy ,,gejmerskiego" życia :D

1

@marcin62 Garrus, Thane i Wrex najlepsi. :D

2

@MontelQ to zobaczcie komentarze osób na FB z Przemyśla co piszą...

0

@Majkel34 boje się, że rozpęta się Wojna Światowa i będę musiała na końcu uciekać z Polski...

6

Powiem Wam, że coraz bardziej się boję :(

2

@Kondziubarca niby nie wypada się śmiać ale rozwaliło mnie to xD

0

@Dalhi na jestem teraz na południu w zamku. Mapa jest tak ogromna, że mam wrażenie, że każdy robi coś innego xD

0

@LambiPL no to był żart :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?