1

@Objectivo biorę na premierę, nie ma co :)

1

5

@AllBundy Koeman. W końcu będzie miał piłkarzy na poziomie i rozwali wszystkich. ^^

8

@Gaucho obecnie tak, ale w wieku naszego Dembele był top3 piłkarzy na świecie, a Bombel nawet w topce Barcy nie jest.

5

Dembele rozegrał dla Barcelony 136 meczów. Strzelił 32 bramki i zaliczył 26 asyst. W 4,5 sezonu. XD niektórzy powinni się obudzić, ten chłopak miał już swoją szansę, teraz niech idzie tam gdzie spełnią jego chore wymagania finansowe. Dla porównania Neymar: 186 meczów, 105 bramek i 76 asyst. Wiem, że nie ta skala talentu ale zwyczajnie Dembele w Barcy się nie sprawdził i nie ma sensu czekać aż odpali na dłuższy okres, bo prędzej się połamie.

1

@Firestone powinien i tak oglądać mecze z trybun, więc niech się cieszy, że może pokopać piłeczkę z naszymi chłopakami.

3

Bombele i tak ma wylot. Bardzo dobrze.

4

Riki Picz więc po meczu.

0

2

Jak Ferran strzeli 3 bramki to ustawiam go na avka :D

2

Ferran jak piękny tak samo skuteczny.

2

@AdamaTraore Wiedźmin 3, Assassin's Creed II i Bloodborne

1

@adi7adi8 gdzieś mi to umknęło. Dzięki

0

Kasatkina w turnieju Indian Wells? Dobrze widzę? Myślałam, że wywalili rusków z tenisa... No ale w sumie ATP nie wywali jedynki rankingowej. Ech.

3

Ale zagrania Igi... Szok.

1

@masq oczywiście, świetne projekty, mega dobrze wykonane :D ja tam uwielbiam tatuaże :)

1

@IronSanHybrid taaa, z ciekawości. Gangsterka Ci posmakowała i już szukasz dziewczyny gangstera.

4

Ale Iga wróciła do meczu. Z przytupem :D

1

@masq sztos, uwielbiam taki styl tatuażu

1

@koksik2700 zgadzam się. Tyle dymów mnie ominie...

5

@Jakchcesz najlepszy komentarz dnia już znamy

4

@HighestInTheRoom ,,Na Legalu" Rychu Peja

0

@Explode ja ostatnio mało czasu mam na granie więc Elden Ring stoi po drugim bossie fabularnym :D

0

@marcin62 no mi się strasznie bugowała walka z ostatecznym bossem... Nie dość, że miała 4 etapy to jeszcze się psuło xD

5

Dying Light 2 skończone. Trochę misji pobocznych mi zostało ale wolałam skupić się już na wątku głównym i skończyć tę grę, bo zostały mi raptem 3 misje. Gierka spoko, jednakże chyba spodziewałam się czegoś innego. Sama nie wiem. Jakbym miała porównać chociażby do FC6 to w produkcji Ubisoftu bawiłam się lepiej. W Dying Light 2 największą robotę robił parkour i to jest największa zaleta tej gry. Graficznie niestety trochę się zawiodłam ale nie żałuję czasu poświęconego tej grze. 1 część podobała mi się jednak bardziej. Teraz z czystym sumieniem mogę zabrać się za Elden Ring i skupić tylko na tym. :D

0

Czekam na tytuł artykułu ,,Zepsuliście nam Dzień mężczyzny" :D

1

Dembele jest rzadki.

6

Ale mamy pecha...

0

W drugiej połowie jedziemy z Nimi

0

@Emhyr niech tego zj**a z Korei Północnej jeszcze wezmą do kompletu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?