clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Objectivo biorę na premierę, nie ma co :)
1
@czółkovsky @IronSanHybrid paczaj
5
@AllBundy Koeman. W końcu będzie miał piłkarzy na poziomie i rozwali wszystkich. ^^
8
@Gaucho obecnie tak, ale w wieku naszego Dembele był top3 piłkarzy na świecie, a Bombel nawet w topce Barcy nie jest.
5
Dembele rozegrał dla Barcelony 136 meczów. Strzelił 32 bramki i zaliczył 26 asyst. W 4,5 sezonu. XD niektórzy powinni się obudzić, ten chłopak miał już swoją szansę, teraz niech idzie tam gdzie spełnią jego chore wymagania finansowe. Dla porównania Neymar: 186 meczów, 105 bramek i 76 asyst. Wiem, że nie ta skala talentu ale zwyczajnie Dembele w Barcy się nie sprawdził i nie ma sensu czekać aż odpali na dłuższy okres, bo prędzej się połamie.
1
@Firestone powinien i tak oglądać mecze z trybun, więc niech się cieszy, że może pokopać piłeczkę z naszymi chłopakami.
3
Bombele i tak ma wylot. Bardzo dobrze.
4
Riki Picz więc po meczu.
0
@Arczek2001 nie
2
Jak Ferran strzeli 3 bramki to ustawiam go na avka :D
2
Ferran jak piękny tak samo skuteczny.
2
@AdamaTraore Wiedźmin 3, Assassin's Creed II i Bloodborne
1
@adi7adi8 gdzieś mi to umknęło. Dzięki
0
Kasatkina w turnieju Indian Wells? Dobrze widzę? Myślałam, że wywalili rusków z tenisa... No ale w sumie ATP nie wywali jedynki rankingowej. Ech.
3
Ale zagrania Igi... Szok.
1
@masq oczywiście, świetne projekty, mega dobrze wykonane :D ja tam uwielbiam tatuaże :)
1
@IronSanHybrid taaa, z ciekawości. Gangsterka Ci posmakowała i już szukasz dziewczyny gangstera.
4
Ale Iga wróciła do meczu. Z przytupem :D
1
@masq sztos, uwielbiam taki styl tatuażu
1
@koksik2700 zgadzam się. Tyle dymów mnie ominie...
5
@Jakchcesz najlepszy komentarz dnia już znamy
4
@HighestInTheRoom ,,Na Legalu" Rychu Peja
0
@Explode ja ostatnio mało czasu mam na granie więc Elden Ring stoi po drugim bossie fabularnym :D
0
@marcin62 no mi się strasznie bugowała walka z ostatecznym bossem... Nie dość, że miała 4 etapy to jeszcze się psuło xD
5
Dying Light 2 skończone. Trochę misji pobocznych mi zostało ale wolałam skupić się już na wątku głównym i skończyć tę grę, bo zostały mi raptem 3 misje. Gierka spoko, jednakże chyba spodziewałam się czegoś innego. Sama nie wiem. Jakbym miała porównać chociażby do FC6 to w produkcji Ubisoftu bawiłam się lepiej. W Dying Light 2 największą robotę robił parkour i to jest największa zaleta tej gry. Graficznie niestety trochę się zawiodłam ale nie żałuję czasu poświęconego tej grze. 1 część podobała mi się jednak bardziej. Teraz z czystym sumieniem mogę zabrać się za Elden Ring i skupić tylko na tym. :D
0
Czekam na tytuł artykułu ,,Zepsuliście nam Dzień mężczyzny" :D
1
Dembele jest rzadki.
6
Ale mamy pecha...
0
W drugiej połowie jedziemy z Nimi
0
@Emhyr niech tego zj**a z Korei Północnej jeszcze wezmą do kompletu.