clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AduŚ07 na mistrza Francji akurat styknie. XD
1
@eydeem Elden Ring jest z tego wszystkiego najprostsze i jak DS3 przeszedłeś to z tym nie będziesz mieć problemu. Bierz Sekiro :D
1
@eydeem Sekiro polecam max. Jestem ogromną fanką tej produkcji, ale ciężko będzie Ci się przestawić :D
1
@eydeem Frieda zdecydowanie najtrudniejsza. :D ulubiona walka to Stróże Otchłani, melodia jaka towarzyszyła temu pojedynkowi do teraz gra u mnie na słuchawkach. Zdecydowanie mój ulubiony boss.
Teraz czas na Sekiro? ^^
12
Już z 10 osób napisało do mnie o tym, że będzie nowy Wiedźmin. Powiem tak - JARAŃSKOOOOO
1
@ronni37 polecam baaardzo. Jest łatwiejsza od przeciętnych soulsów, bo masz dużo pomocników.
3
@macio_944 zgadzam się. 94' to najlepszy rocznik. :D
6
@Jakchcesz zgadzam się, bałam się, że właśnie ,,kolegom" Xaviego zabraknie motywacji a tu proszę...
25
To jak Xavi odzyskał Busiego to jakiś sen. Gościu przez 3 sezony był cieniem samego siebie z małymi przebłyskami, a teraz robi co chce na boisku. Sztanga? Top
35
Ten Alves ;( wspaniałe obrazki
1
Barca ma przed sobą teraz ogromną szansę by wrócić do wielkiego grania. Mam nadzieję, że tego nie zmarnujemy jakimiś transferami za grube siano które znów nas rozwalą finansowo. :(
1
@marcin62 ja miałam ciśnienie z 300 przy 4 bramce, odpalilam się max
1
@agaFCB @Rust_Cohle ja tam lubię spanko. :D
@marcin62 no ja codziennie 8h bo inaczej nie umiem funkcjonować.
6
@agaFCB normalnie śpię 8 minimum
16
Spałam może z 6h a mam tyle energii, że to nieprawdopodobne. :D co sportowa radość robi z człowiekiem. Smacznej kawusi, cules!!!
8
Kibice Realu po meczu:
https://zapodaj.net/1e497078eddbd.jpg.html
12
Jakbyście się zastanawiali to cieszynka Obamy nawiązuje do anime Dragon Ball, którego nasz piłkarz jest wielkim fanem. :D
https://zapodaj.net/92e8db6421af0.jpg.html
0
@Colon napisałabym coś rasistowskiego o Vinim ale dostałabym bana więc się wstrzymam. :D
10
Jutro jest taki dzień, że będę śledzić wszystkie komentarze w serwisach społecznościowych, na stronie Realu i posty naszych piłkarzy i napawać się tym zwycięstwem. Uwielbiam takie dni, nie sądziłam, że one tak szybko nadejdą. Dziękuję, Generale!
1
@AdamaTraore Tomek już w portki sra, bo wie, że tej maszyny już nie zatrzyma nikt.
^^
1
@Pawel13sz dziękuję pięknie!
20
Jak ktoś jutro będzie wrzucał jakieś filmiki z naszymi chłopakami i treneiro to oznaczajcie, muszę zobaczyć wszystkie :DDD
0
@Dankhog nieprawda. Są kulturalni kibice i spoko się z nimi gada.
10
Kurs dziś u mnie na 4:0 był 250. Jeden pan, kibic Barcy, który ze mną wierzył wysłał za 1 zł 4:0 i 4:1. Z uśmiechem jutro mu wypłacę ten kuponik.
3
Iga Świątek i Barcelona... Ale mi zrobiliście wieczór.
1
@Bocheno1 nie, mówię o wszystkich kibicach Realu którzy się wymadrzali i wyśmiewali Nas. Tych kulturalnych nie tykam
34
No i madryciarze zamknęli japy przynajmniej na jakiś czas. VAMOSSSS
4
Jazda jazda jazdaaaaaaaaa
0
Ferran piękny mój kochany!!!!
0
Wchodzimy z buta w drugą połowę aż Santiago Bernabeu zapłonie :D