0

@AduŚ07 na mistrza Francji akurat styknie. XD

1

@eydeem Elden Ring jest z tego wszystkiego najprostsze i jak DS3 przeszedłeś to z tym nie będziesz mieć problemu. Bierz Sekiro :D

1

@eydeem Sekiro polecam max. Jestem ogromną fanką tej produkcji, ale ciężko będzie Ci się przestawić :D

1

@eydeem Frieda zdecydowanie najtrudniejsza. :D ulubiona walka to Stróże Otchłani, melodia jaka towarzyszyła temu pojedynkowi do teraz gra u mnie na słuchawkach. Zdecydowanie mój ulubiony boss.

Teraz czas na Sekiro? ^^

12

Już z 10 osób napisało do mnie o tym, że będzie nowy Wiedźmin. Powiem tak - JARAŃSKOOOOO

1

@ronni37 polecam baaardzo. Jest łatwiejsza od przeciętnych soulsów, bo masz dużo pomocników.

3

@macio_944 zgadzam się. 94' to najlepszy rocznik. :D

6

@Jakchcesz zgadzam się, bałam się, że właśnie ,,kolegom" Xaviego zabraknie motywacji a tu proszę...

25

To jak Xavi odzyskał Busiego to jakiś sen. Gościu przez 3 sezony był cieniem samego siebie z małymi przebłyskami, a teraz robi co chce na boisku. Sztanga? Top

35



Ten Alves ;( wspaniałe obrazki

1

Barca ma przed sobą teraz ogromną szansę by wrócić do wielkiego grania. Mam nadzieję, że tego nie zmarnujemy jakimiś transferami za grube siano które znów nas rozwalą finansowo. :(

1

@marcin62 ja miałam ciśnienie z 300 przy 4 bramce, odpalilam się max

1

@agaFCB @Rust_Cohle ja tam lubię spanko. :D
@marcin62 no ja codziennie 8h bo inaczej nie umiem funkcjonować.

6

@agaFCB normalnie śpię 8 minimum

16

Spałam może z 6h a mam tyle energii, że to nieprawdopodobne. :D co sportowa radość robi z człowiekiem. Smacznej kawusi, cules!!!

8

12

Jakbyście się zastanawiali to cieszynka Obamy nawiązuje do anime Dragon Ball, którego nasz piłkarz jest wielkim fanem. :D
https://zapodaj.net/92e8db6421af0.jpg.html

0

@Colon napisałabym coś rasistowskiego o Vinim ale dostałabym bana więc się wstrzymam. :D

10

Jutro jest taki dzień, że będę śledzić wszystkie komentarze w serwisach społecznościowych, na stronie Realu i posty naszych piłkarzy i napawać się tym zwycięstwem. Uwielbiam takie dni, nie sądziłam, że one tak szybko nadejdą. Dziękuję, Generale!

1

@AdamaTraore Tomek już w portki sra, bo wie, że tej maszyny już nie zatrzyma nikt.


^^

1

@Pawel13sz dziękuję pięknie!

20

Jak ktoś jutro będzie wrzucał jakieś filmiki z naszymi chłopakami i treneiro to oznaczajcie, muszę zobaczyć wszystkie :DDD

0

@Dankhog nieprawda. Są kulturalni kibice i spoko się z nimi gada.

10

Kurs dziś u mnie na 4:0 był 250. Jeden pan, kibic Barcy, który ze mną wierzył wysłał za 1 zł 4:0 i 4:1. Z uśmiechem jutro mu wypłacę ten kuponik.

3

Iga Świątek i Barcelona... Ale mi zrobiliście wieczór.

1

@Bocheno1 nie, mówię o wszystkich kibicach Realu którzy się wymadrzali i wyśmiewali Nas. Tych kulturalnych nie tykam

34

No i madryciarze zamknęli japy przynajmniej na jakiś czas. VAMOSSSS

4

Jazda jazda jazdaaaaaaaaa

0

Ferran piękny mój kochany!!!!

0

Wchodzimy z buta w drugą połowę aż Santiago Bernabeu zapłonie :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?