clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Argentyna jessssssst :D
1
@IronSanHybrid Wydało się gdzie się dziś cały dzień szlajałeś :D
1
Oni będą tak długo pokazywać tę ceremonię aż wojna się skończy i wcisną na szybko Rosję.
0
Komentarz usunięty
1
@IronSanHybrid to byłoby piękne :D
20
Powinien teraz wyjść Florek Perez, sprzedać mu lapsa jak Will Rockowi, rozerwać koszulę a na klatce piersiowej mieć napisane: SUPERLIGA
1
O, łysy sprzedawczyk. Haaatfu
1
@IronSanHybrid luzik, dziś wieczorem umówieni tak jak mówiliśmy ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
1
@IronSanHybrid sorry, że Ci o tym przypomniałam i musisz oglądać ten cyrk. XD
0
Ale ona sprzedaje farmazony.
0
Ja już się złapałam, że ogłosili datę premiery nowego God of War.
XD
2
@eydeem jest lepiej ale przeskoku się nie spodziewaj. Kwestia przyzwyczajenia do tych mechanik. :D ta gra naprawdę jest stara więc trochę trzeba przymknąć oko. Wzywam eksperta @IronSanHybrid
0
@P33ck rola w Kilerze najlepsza :D
2
Skoro już o Dodzie głośno, to podeślę Wam moją ulubioną piosenkę Doroty.
Pazur, charakter, głos... Szkoda, że nie ma już tamten Doroty i tamtych piosenek z początków Virgin.
25
@Janas11224 przecież Doda tutaj jest bardzo ładną, młodą kobietą... Patrząc tylko na buzię a nie na styl ubierania.
0
@Persyfl może ja mam płynną płeć a Ty co? Albo jestem transseksualnym mężczyzną? Dlaczego mnie misgenderujesz? Konfederaci mnie nie interesują, interesuje mnie Twój brak tolerancji. Wstyd.
1
@Persyfl nie rozumiem co ma jedno do drugiego, ale dlaczego mnie deprecjonujesz jako kobietę? Jesteś nietolerancyjny dla kobiet, które lubią zboczone żarciki? Ale z Ciebie szowinista :(
1
@Persyfl jakby była czarną transseksualną kobietą to by Ci kuśka drgnęła, nie bądź taki zimny drań Persiu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@Persyfl ciekawe jak ona Ciebie zapamiętała.
1
@Persyfl jak masz odwagę to się jej zapytaj
14
@Persyfl na pewno więcej sensownych rzeczy niż Ty
0
Doda w Hejtparku mnie tak bawi xD ale słucha się jej całkiem, całkiem. Zawsze coś innego.
0
@TheNekro94 być może to wina transmisji ale było kiepsko słychać. Jeśli było tak jak mówisz, to cofam to co mówiłam :D
0
@pt9 nie mówię o darciu mordy ale o jakimkolwiek dopingu. Też nie jestem za wrzaskami czy wulgarnymi śpiewkami, ale cokolwiek...
@dv7wisnia no jaka szkoda
0
Już na chłodno po meczu, nie wiem jak Wy sądzicie ale moim zdaniem wczorajszy doping na meczu to była tragedia. Więcej celebrytów na trybunach i pikników, niż prawdziwych kibiców. Ożywili się dopiero po golu Lewego. Myślałam, że zgotujemy Szwedom kocioł na trybunach a tutaj coś nie wyszlo.
1
@FC1899Barca no prawie mu zjechały xD
10
@FC1899Barca Góralski i te majty... Leżę xd
0
@BaroPodertos zaśmiane konkretnie ;D
1
@Wossi61FCB Francja i Mbappe który grozi Glikowi, a ten go zmiata z planszy
9
@Esteban_ XD ile można słuchać tych jęków