0

Argentyna jessssssst :D

1

@IronSanHybrid Wydało się gdzie się dziś cały dzień szlajałeś :D

1

Oni będą tak długo pokazywać tę ceremonię aż wojna się skończy i wcisną na szybko Rosję.

0

Komentarz usunięty

1

@IronSanHybrid to byłoby piękne :D

20

Powinien teraz wyjść Florek Perez, sprzedać mu lapsa jak Will Rockowi, rozerwać koszulę a na klatce piersiowej mieć napisane: SUPERLIGA

1

O, łysy sprzedawczyk. Haaatfu

1

@IronSanHybrid luzik, dziś wieczorem umówieni tak jak mówiliśmy ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

1

@IronSanHybrid sorry, że Ci o tym przypomniałam i musisz oglądać ten cyrk. XD

0

Ale ona sprzedaje farmazony.

0

Ja już się złapałam, że ogłosili datę premiery nowego God of War.

XD

2

@eydeem jest lepiej ale przeskoku się nie spodziewaj. Kwestia przyzwyczajenia do tych mechanik. :D ta gra naprawdę jest stara więc trochę trzeba przymknąć oko. Wzywam eksperta @IronSanHybrid

0

@P33ck rola w Kilerze najlepsza :D

2

Skoro już o Dodzie głośno, to podeślę Wam moją ulubioną piosenkę Doroty.


Pazur, charakter, głos... Szkoda, że nie ma już tamten Doroty i tamtych piosenek z początków Virgin.

25

@Janas11224 przecież Doda tutaj jest bardzo ładną, młodą kobietą... Patrząc tylko na buzię a nie na styl ubierania.

0

@Persyfl może ja mam płynną płeć a Ty co? Albo jestem transseksualnym mężczyzną? Dlaczego mnie misgenderujesz? Konfederaci mnie nie interesują, interesuje mnie Twój brak tolerancji. Wstyd.

1

@Persyfl nie rozumiem co ma jedno do drugiego, ale dlaczego mnie deprecjonujesz jako kobietę? Jesteś nietolerancyjny dla kobiet, które lubią zboczone żarciki? Ale z Ciebie szowinista :(

1

@Persyfl jakby była czarną transseksualną kobietą to by Ci kuśka drgnęła, nie bądź taki zimny drań Persiu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@Persyfl ciekawe jak ona Ciebie zapamiętała.

1

@Persyfl jak masz odwagę to się jej zapytaj

14

@Persyfl na pewno więcej sensownych rzeczy niż Ty

0

Doda w Hejtparku mnie tak bawi xD ale słucha się jej całkiem, całkiem. Zawsze coś innego.

0

@TheNekro94 być może to wina transmisji ale było kiepsko słychać. Jeśli było tak jak mówisz, to cofam to co mówiłam :D

0

@pt9 nie mówię o darciu mordy ale o jakimkolwiek dopingu. Też nie jestem za wrzaskami czy wulgarnymi śpiewkami, ale cokolwiek...
@dv7wisnia no jaka szkoda

0

Już na chłodno po meczu, nie wiem jak Wy sądzicie ale moim zdaniem wczorajszy doping na meczu to była tragedia. Więcej celebrytów na trybunach i pikników, niż prawdziwych kibiców. Ożywili się dopiero po golu Lewego. Myślałam, że zgotujemy Szwedom kocioł na trybunach a tutaj coś nie wyszlo.

1

@FC1899Barca no prawie mu zjechały xD

10

@FC1899Barca Góralski i te majty... Leżę xd

0

@BaroPodertos zaśmiane konkretnie ;D

1

@Wossi61FCB Francja i Mbappe który grozi Glikowi, a ten go zmiata z planszy

9

@Esteban_ XD ile można słuchać tych jęków

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?