0

@speed1 ja nie czytałam więc czekam kolejny rok... :(

0

@koziar 3 sezon wywala wszystko do góry nogami tak naprawdę i zaczyna się akcja :D zazdroszczę Ci, że to przed Tobą. Rozwali Ci głowę jak pójdą do piwnicy Erena :)

0

Ostatni odcinek Ataku Tytanów tej części sezonu rozwalił mnie na kawałki :( relacja Mikasy i Erena... Ech.

0

@kuz też mam air force wysokie, to chodziłam w nich cały rok praktycznie, jeździłam na rowerze do pracy, nawet w śniegu. Nie do zajechania buty :) wiadomo, są jakieś pomarszczenia i zabrudzenia ale nie pękła skóra ani nic się złego z nimi nie stało. Mam je 4 lata

1

@Foro powiem Ci, że tak jak w Sekiro platyna dla mnie to była przyjemność to w Returnalu się poddałam. Nie przez poziom trudności, który pod koniec gry dla mnie był niewielki a w zasadzie żaden ale przez losowość. Musisz znaleźć wszystkie jakieś legendarne rzeczy a mapy na których się pojawiają są losowe, więc musisz liczyć na szczęście albo poświęcić kilkanaście godzin na farmienie tego a i tak nie masz pewności, że trafisz. Mega mnie to zniechęciło do platyny. Zresztą teraz słyszałam, że w Returnalu zrobili coopa chyba od dwóch tygodni i nową mapę, więc może coś tam poprawili z tą losowością :D

1

Powiem Wam, że Air Force Pixel to najlepsze buty jakie miałam. Wzięłam dwie pary, bo nie mogłam się zdecydować na kolor i nie żałuję. Niestety występują raczej w damskich rozmiarach (czego nie rozumiem, bo prócz panterki na jednym z modeli nie ma w ogóle kroju damskiego), ale jeśli któryś z panów ma rozmiar do 44 włącznie to polecam. :D niestety bardzo ciężko je trafić, najlepiej z oficjalnej strony Nike albo Zalando. A sklepach ich nie widziałam. To tak jako informacja, bo pojawiały się posty z pytaniem o Air Force i gdzie można dostać. :D

1

@Foro gra stanowi wyzwanie nawet dla osób zaprawionych w boju. Powiem tak, w soulsach które są uznawane za trudne - jak coś zbierzesz, to jak zginiesz to masz to w ekwipunku, w Returnalu tracisz praktycznie wszystko. Zabije Cię Boss? Musisz odkryć całą mapę na nowo, znaleźć broń, ulepszyć ją, nazbierać ,,apteczek" i na nowo ruszyć na bossa. Jeśli Boss padnie za 1 razem to nie problem ale w Returnalu bossowie nie chcą zazwyczaj padać szybko. Jeśli masz cierpliwość to ta gra Cię kupi po całości tak jak mnie, ma fabułe jasno określoną, wiesz co masz robić, gdzie iść itd. bardzo intrygująca fabuła, grafika robi mega wrażenie i gra wykorzystuje dualsense. Czy warto? Oczywiście, że warto. :D tylko odpowiedz sobie czy będziesz miał cierpliwość zbierać wszystko od nowa po śmierci. :)

3

@IronSanHybrid ZROBIŁOM. xD
Leje od rana

1

@Janiama 3;0 dla Nas

1

@Jakchcesz pies w dresach i czapce, tak wyglądali kibice Realu po meczu z Nami :D

2

@Emhyr na stricte komputerze to GTA 3 w 2001 roku, a wcześniej PlayStation 1 i Pegasus. Chyba Mario, to co się strzelało do kaczek i Tank 1990

1

@Janiama też widziałam wiele razy ale do mojej trójki się nie załapie :D

0

Film, który widzieliście najwięcej razy w życiu? Mój to ,,Kiler". Znam cały na pamięć, mam na płycie i oglądam zawsze na zły humor albo po prostu z przyzwyczajenia minimum raz w miesiącu :D zaraz potem na podium jest ,,Kilerów 2-óch" i ,,Milczenie owiec"

0

@cinero1996 możesz sobie zrobić online, tylko zapytaj czy Wasz ksiądz je zaakceptuje. Podobno większość akceptuje

1

@Bocheno1 ze studiów i trochę dlatego, że interesuje się ogólnie narkotykami ale stricte teoretycznie. :D np jak ususzysz skórkę od banana na kaloryferze to ma ona właściwości halucynogenne. Nigdy nic nie paliłam, nie brałam itd :D nawet marychy nie paliłam więc o czym my mówimy xD
@dniel byłaby jego sprawa gdyby nie dodawał filmików jak nafukany jeździ samochodem i dobrze się bawi. :)

4

@bartekvisca wystarczy zobaczyć jak on się gdzieś pojawia to zawsze ma okulary przeciwsłoneczne (oczywiście to nic nie znaczy) a jak je zdejmie to źrenice szpilkowate. XD

0

@ElTomas ciekawe czy kiedykolwiek to co on powiedział się spełniło tak w 100%, a nie w stylu, że wydarzy się coś złego xD

0

@Edoss organizuje walkę gdzie będzie się bili fake prezydenci Rosji i Ukrainy...

9

Ciekawe czy matka tego cymbała Królikowskiego nadal go będzie bronić. Chłopak całkowicie się odpalił mam wrażenie po śmierci ojca. Chyba pan Paweł jeszcze jakkolwiek na Niego potrafił wpłynąć a teraz... Mam nadzieję, że będzie skończony.

1

@Comfortable_ był chyba film kinowy Dragon Ball ale w niektórych kinach w Polsce. Anime widziałam, więc może na film też się przejdę. :D

6

Koncert Igi Świątek.

6

Iga w finale wygrywa 1 seta z Osaką. Świetny mecz

0

Iga co obroniła... Piłka setowa!!!

0

Iga na razie świetnie.

0

@Piotii16 ja ostatnio musiałam zamawiać z nike.com

0

@takisobiektos a Iga nie miała grać w nocy?

1

Jeszcze żeśmy z grupy nie wyszli, a już odpadliśmy. XD

1

@MesQueUnClub96 Glik schowa do kieszeni Embape

2

Terrorysta z Rosario już trzęsie portkami przed spotkaniem z husarią. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

1

Leo i Lewy przybijają piątki bo oboje mamy pewny awans po ostatnim meczu. :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?