clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
@tomek8756 rodzynki w serniku = ananas na pizzy. Obie rzeczy nie mają prawa bytu
0
@michal26 ja wczoraj robiłam bez jakiegokolwiek przepisu sernik na zimno z borówkami. Dałam naturalny skyr, śmietankę 30%, serki homogenizowane i coś tam wyszło :D
Powodzenia!!!
0
Panowie nie zapomnijcie poświęcić dziś jajeczek i kiełbaski. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
0
@pt9 dobrze, że nie kazała kupić śmietanki słodkiej. To wyższa szkoła jazdy, by rozróżnić która jest słodka a która kwaśna. XD
1
@cris2706 niektórzy genetycznie mają słabsze zęby. Mogą o nie dbać a i tak się psują a w konsekwencji szybko wypadają
0
@Medium ja miałam to szczęście, że miałam zawsze idealnie zdrowe zęby, a pierwsze leczenie miałam w zeszłym roku czyli 27 lat. Nie mam żadnej plomby nawet xD
0
@Ghotti to wszystko przez Ciebie ;(
0
@Medium a potem się dziwią ludziom, że nie chodzą do dentystów. Jak ktoś zarabia najbliższą krajową i w pół godziny ma zostawić pół wypłaty w gabinecie to woli łykać tabletki przeciwbólowe a potem wyrwać z konieczności zamiast leczyć...
0
@Vebrol jeszcze żeby to wybulenie 30 zł coś dawało, a ten sriaplay mimo, że zapłacisz i tak nie działa
0
@Medium no stawki u dentystów są przerażające, a na NFZ nawet nie ma co próbować :(
1
@Barwindg ja mam na szczęście takiego dentystę, że jak wyrywa to nie boli. Co prawda wyrywał mi tylko jednego zęba ale jak o 16 dał mi znieczulenie to do 23 nie czułam zęba i przespałam całą noc. Końska dawka xD
0
@osa91 leki na szczęście mam, ale sam fakt, że mnie rozbolał i znów dostanę po kieszeni :(
2
@Barwindg no to jest dramat. Ja muszę iść wyrwać 3 z 4 ósemek, a pewnie i 4. Aż się boję żyć dalej.
@Sulimo no to jest najgorsze, że zawsze na noc :(
15
Jak już wszystko idzie dobrze, nie ma żadnych wydatków planowanych to... Zaczyna boleć ząb. Kocham dorosłe życie.
3
Ale by sobie człowiek obejrzał takie XaviBall w meczu z Realem.
1
@Ghotti nie każdego tylko S.Roberto no i może Dembele :D ale to nie znaczy, że nie kibicuję.
2
@Transu96 mówię o meczach Barcy, że zawsze wierzy do końca i kibicuje
3
@gumaz dziękuję, jeszcze @IronSanHybrid
7
Czekam na to, czy ktoś odniesie się do wydarzeń na trybunach. Pewnie nie, bo socios są nietykalni, nikt złego słowa nie powie bo to oni wybierają prezydenta.
1
@MesQueUnClub_87 wiadomo, że większość to pikniki ale to co się dziś wydarzyło to kompromitacja
103
My mieszkamy taki kawał drogi od Barcelony, a człowiek żyje meczem, kupuje koszulki oryginalne bo wierzy, że jakoś wesprze klub. Ogląda mecze, przeżywa, kibicuje... A socios, czyli tzw ,,śmietanka" wśród kibiców sprzedają swoje bilety rywalowi. Mi się to po prostu nie mieści w głowie.
6
Wynik, kibice, sędziowanie i na końcu Viaplay doprowadziły do tego, że nie pamiętam kiedy ostatnio miałam takie nerwy po meczu. Dramat po prostu
3
Miał być VAR nie miało być takich sytuacji. Szkoda strzepic ryja
4
A kibice będą i tak wypominać PSG i Chelsea a o takich meczach się zapomni. Kpina.
0
No jednak można strzelić z dystansu. 90 minut potrzebowali by do tego dojść.
3
Mecz można przegrać, nawet 3:0. Ale to co dziś się odwaliło z kibicami na stadionie to kompromitacja i o to jestem bardziej zła niż o wynik obecnie.
4
Nie dziwię się, że się z Nas śmieją. Dziś kibice Barcy dali popis. Ha tfu.
2
Będzie spalony. Zresztą, co z tego.
0
Pikniki posiedzą, poklaszczą, pójdą sobie do domu a jutro do pracy. Co za środowisko kibicowskie, brak słów...
0
@Kondziubarca i ten klub jest w rękach kibiców, którzy sprzedają bilety na mecz przeciwnikowi...