1

@Medium dokładnie :D

18

Dobrze komentator mówi, że Sabalenka powinna się cieszyć, że może grać bo powinna być wywalona ze wszystkich turniejów a nie jeszcze fochy stroić, że wsparcia nie miała.

4

Iga daj się garnąć. XD

2

Ale Iga poprawiła humor. Akurat do rosołku. :D

2

Oj nie ma mocnych na naszą Igę. :D

3

@msmsms o 13 Iga jeszcze gra finał

0

@Jakchcesz to nie wymówka to FACTOS.

0

@Jakchcesz kwestia zrobienia ozdób z masy cukrowej, która jest niedobra więc takich nie robię :D

4

Dopiero co człowiek się zastanawiał jak to będzie bez Messiego, z rudym na ławce i bez Antka w ataku, a tu za kilka kolejek koniec sezonu. Czas leci zdecydowanie za szybko...

0

@AmigoBlancos a to mnie nie interesuje, ważne by Real dostał manitkę. :D

3

@Janiama A ja jej wtedy mówię, Iga, weź rakietę, tu masz piłkę, spróbuj odbić na drugą stronę - Janiama.

2

@AmigoBlancos 2012 i 2015 5:0 dla Barcy.

1

Ale ruska okazała się piekielnie mocna, już w poprzednim meczu było to widać.

7

@AmigoBlancos ile miałby Real LM bez pomocy sędziów i tak dalej...( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@eydeem samemu ta gra może i nie jest jakaś super, ale jak mają się team to mega wciąga :D jeszcze jak się rozmawia na słuchawkach i wymienia spostrzeżeniami z której strony atakują to już w ogóle top ^^

0

@Messiah10 byłoby super :D

0

@Gomess dziękuję
@Striker a to nawet nie wiedziałam :D

1

@Lionel_Messi10 niby R6 też jest cross gen

1

@danio1899 o kurcze, super! :D wrócę z roboty to wyślę zapro

5

Mordeczki, gra ktoś w Rainbow Six Siege na PS4/PS5? Szukamy teamu, mamy trzy osoby. Wymóg to mikrofon do luźnej gadki, dobry humor i to tyle. :D znajomość gry nie jest wymagana, nauczycielem jest @IronSanHybrid a @Cariones i ja asystujemy :D zapraszamy!

1

@Barca1992 zmarnowany potencjał. Najlepszy moment filmu to początek, im dalej w las tym gorzej :D

0

Iga Świątek wygrywa 1 seta z Raducanu.

1

@magister97r mam chyba z 20 książek do przeczytania, bo jestem typem co kupuję a nie nadąża czytać. Wyrabiam normę czytelnictwa w Polsce za kilka osób :D ale namówiłeś, coś trzeba kupić

2

@magister97r nawet nie wiedziałam, a odebrałam dziś nową książkę a przedwczoraj kupiłam biografie Lewego. Jest co czytać. :)

31

@Jakchcesz a i tak znajdą się tacy co mu umniejszają. XD

1

@MesQueUnClub_87 nie oddali, a niedlugo będzie rok jak mi ukradli xD

6

@karci0 ale on potrafił biec bez kontaktu z rywalem i wypaść na kilka miesięcy

3

@Derean swojego czasu dawał popisy o których dluuugo się mówiło :D

101

To niesamowite, że mamy tyle kontuzji a wśród kontuzjowanych nie ma Dembele. Istny cud.

2

@tbas a najlepiej taką grę jak kiedyś były za początków internetu jak się niszczyło komputer albo kogoś prało po pysku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?