clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Medium dokładnie :D
18
Dobrze komentator mówi, że Sabalenka powinna się cieszyć, że może grać bo powinna być wywalona ze wszystkich turniejów a nie jeszcze fochy stroić, że wsparcia nie miała.
4
Iga daj się garnąć. XD
2
Ale Iga poprawiła humor. Akurat do rosołku. :D
2
Oj nie ma mocnych na naszą Igę. :D
3
@msmsms o 13 Iga jeszcze gra finał
0
@Jakchcesz to nie wymówka to FACTOS.
0
@Jakchcesz kwestia zrobienia ozdób z masy cukrowej, która jest niedobra więc takich nie robię :D
4
Dopiero co człowiek się zastanawiał jak to będzie bez Messiego, z rudym na ławce i bez Antka w ataku, a tu za kilka kolejek koniec sezonu. Czas leci zdecydowanie za szybko...
0
@AmigoBlancos a to mnie nie interesuje, ważne by Real dostał manitkę. :D
3
@Janiama A ja jej wtedy mówię, Iga, weź rakietę, tu masz piłkę, spróbuj odbić na drugą stronę - Janiama.
2
@AmigoBlancos 2012 i 2015 5:0 dla Barcy.
1
Ale ruska okazała się piekielnie mocna, już w poprzednim meczu było to widać.
7
@AmigoBlancos ile miałby Real LM bez pomocy sędziów i tak dalej...( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@eydeem samemu ta gra może i nie jest jakaś super, ale jak mają się team to mega wciąga :D jeszcze jak się rozmawia na słuchawkach i wymienia spostrzeżeniami z której strony atakują to już w ogóle top ^^
0
@Messiah10 byłoby super :D
0
@Gomess dziękuję
@Striker a to nawet nie wiedziałam :D
1
@Lionel_Messi10 niby R6 też jest cross gen
1
@danio1899 o kurcze, super! :D wrócę z roboty to wyślę zapro
5
Mordeczki, gra ktoś w Rainbow Six Siege na PS4/PS5? Szukamy teamu, mamy trzy osoby. Wymóg to mikrofon do luźnej gadki, dobry humor i to tyle. :D znajomość gry nie jest wymagana, nauczycielem jest @IronSanHybrid a @Cariones i ja asystujemy :D zapraszamy!
1
@Barca1992 zmarnowany potencjał. Najlepszy moment filmu to początek, im dalej w las tym gorzej :D
0
Iga Świątek wygrywa 1 seta z Raducanu.
1
@magister97r mam chyba z 20 książek do przeczytania, bo jestem typem co kupuję a nie nadąża czytać. Wyrabiam normę czytelnictwa w Polsce za kilka osób :D ale namówiłeś, coś trzeba kupić
2
@magister97r nawet nie wiedziałam, a odebrałam dziś nową książkę a przedwczoraj kupiłam biografie Lewego. Jest co czytać. :)
31
@Jakchcesz a i tak znajdą się tacy co mu umniejszają. XD
1
@MesQueUnClub_87 nie oddali, a niedlugo będzie rok jak mi ukradli xD
6
@karci0 ale on potrafił biec bez kontaktu z rywalem i wypaść na kilka miesięcy
3
@Derean swojego czasu dawał popisy o których dluuugo się mówiło :D
101
To niesamowite, że mamy tyle kontuzji a wśród kontuzjowanych nie ma Dembele. Istny cud.
2
@tbas a najlepiej taką grę jak kiedyś były za początków internetu jak się niszczyło komputer albo kogoś prało po pysku