clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Ghotti nie każdego tylko S.Roberto no i może Dembele :D ale to nie znaczy, że nie kibicuję.
2
@Transu96 mówię o meczach Barcy, że zawsze wierzy do końca i kibicuje
3
@gumaz dziękuję, jeszcze @IronSanHybrid
7
Czekam na to, czy ktoś odniesie się do wydarzeń na trybunach. Pewnie nie, bo socios są nietykalni, nikt złego słowa nie powie bo to oni wybierają prezydenta.
1
@MesQueUnClub_87 wiadomo, że większość to pikniki ale to co się dziś wydarzyło to kompromitacja
103
My mieszkamy taki kawał drogi od Barcelony, a człowiek żyje meczem, kupuje koszulki oryginalne bo wierzy, że jakoś wesprze klub. Ogląda mecze, przeżywa, kibicuje... A socios, czyli tzw ,,śmietanka" wśród kibiców sprzedają swoje bilety rywalowi. Mi się to po prostu nie mieści w głowie.
6
Wynik, kibice, sędziowanie i na końcu Viaplay doprowadziły do tego, że nie pamiętam kiedy ostatnio miałam takie nerwy po meczu. Dramat po prostu
3
Miał być VAR nie miało być takich sytuacji. Szkoda strzepic ryja
4
A kibice będą i tak wypominać PSG i Chelsea a o takich meczach się zapomni. Kpina.
0
No jednak można strzelić z dystansu. 90 minut potrzebowali by do tego dojść.
3
Mecz można przegrać, nawet 3:0. Ale to co dziś się odwaliło z kibicami na stadionie to kompromitacja i o to jestem bardziej zła niż o wynik obecnie.
4
Nie dziwię się, że się z Nas śmieją. Dziś kibice Barcy dali popis. Ha tfu.
2
Będzie spalony. Zresztą, co z tego.
0
Pikniki posiedzą, poklaszczą, pójdą sobie do domu a jutro do pracy. Co za środowisko kibicowskie, brak słów...
0
@Kondziubarca i ten klub jest w rękach kibiców, którzy sprzedają bilety na mecz przeciwnikowi...
4
Mam wrażenie, że La Rambla najbardziej się przejmuje. Kibice na CN mają to gdzieś, piłkarze też
1
Nowi piłkarze, nowy trener... Stare demony.
5
XDDDDDDDD każdy widział, że tam poda a Ci stoją
11
Sędziemu też Viaplay nie działa xDDD
0
W końcu Niemiec coś wyjął
6
U Nas na stronie większy ruch niż na CN
5
Auba... :(((((((((((((
2
Viaplay to największa gówno-strona.
1
@mekston mam nadzieję, że nie na długo :( bo prawdę mówiąc w jaskini czuje się już jak w domu...
13
Dopiero co wyszliśmy z jaskiń, a znów będzie trzeba się chować :D
0
Trzeba wierzyć. Vamosssssss
3
Jak nie piłkarze czy zarząd, to nawet ludzie od biletów potrafią się skompromitować. Kocham ten klub. :D
2
Fajne ,,gramy u siebie". XD
7
@Ghotti no nie takie znów nic... Przeniesienie na inną parafię to nie takie nic. Dzieciom szkołę trzeba zmienić itd
( ͡~ ͜ʖ ͡°)
1
@fajniag buty nie do zajechania.