4

Niech ten pajac Casemiro kończy już karierę bo tylko człowiekowi football obrzydza

0

Marciniak nie umie udźwignąć meczu Ekstraklasy a co dopiero mecz na szczycie w LM...

10

Niech to Czelsi wywali te prześcieradła, bo ostatnie dni byli nie do zniesienia jak wyszli z nor

0

Vini zaraz połknie sędziego

1

@IronSanHybrid dokładnie! :D

0

@endriuuu2 nawet jakby sami chcieli przejąć inicjatywę w śledztwie to Rusek by się wypiął także... Niemniej pani Kopacz się skompromitowała w sprawie smoleńskiej.

10

@robertlewandowski zajmuje nieoczekiwanie wysokie miejsce w konkursie ZP FCBarca.com, kilka miesięcy później jest łączony z Barceloną. Przypadek?

6

Robercik jak chce przyjść do Barcy i będzie chciał się zorientować jak wygląda środowisko kibicowskie i wejdzie na La Ramblę to się zdziwi. :D

0

Ja też jestem po słowie z Barceloną. Tylko Barca jeszcze o tym nie wie.

2

@Danny Gaucho trochę wstyd

22

Ale zanotowałam wzrost nienawiści w stosunku do Barcy przez kibiców Realu. :D znów zaczynają się wyzwiska bardziej niż zwykle, kpiny i wyśmiewanie. Oj boli ich to 4:0, boli dupka.

2

@Ghotti GOAT KRÓL

0

Kto napisał, że Luuk strzeli róbcie ss? XD

0

Luuk, w piłkę a nie w głowę kolegi z drużyny

0

Dawaj 4 karnego, jedziemy na rekord

0

3 karne, 1 zasłużony xD

1

Czy to jest jakiś żart?

1

Od kilku lat nasi młodzi zawodnicy to się kręcili gdzieś po wypożyczeniach, a tu takie perełki. Serce się cieszy

0

I tak uważam, że Dembele nie powinien tutaj więcej grać.

1

@Jakchcesz :D czuje presje i od razu się poprawił

0

@Ghotti no psycha mu sitting i w końcu wyjął, proste

0

Nie pamiętam kiedy Ter Stegen wyjął karnego więc widziałam, że tak będzie xD

17

Ale mu się noga wygięła :O

1

@MesQueUnClub_87 biały (z zestawu) mam gorszy a kupiony osobno różowy lepszy. Coś w tym jest bo faktycznie odrobinę inaczej się gra :D

5

@MesQueUnClub_87 patrząc na grę @IronSanHybrid mam wrażenie, że on dostał cegłówkę zamiast dualsense

2

Spotkałam sąsiada na spacerze i mówi do mnie, że nie rozumie tych wszystkich ludzi bo w Polsce wszystkim się dobrze żyje. O wiele lepiej niż w Niemczech.

XD nawet nie skomentowałam i poszłam bez słowa

1

@ranger3120 zdejmij koszulkę jak strzelisz bramkę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

@Sulimo jak nie masz mega wysokiej temperatury to nie zbijaj

1

Ale ten nowy Horizon na PS5 wygląda przepięknie. Trochę żałuję, że wybrałam Dying Light 2 zamiast poczekać na Horizona jako grę do odsapnięcia od Elden Ring. Pierwsze kilka minut, a już robi ogromne wrażenie. :D

12

Świeży chleb z chrupiącą skórką ze smalcem i ogórkiem? TOP TOPÓW

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?