clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Niech ten pajac Casemiro kończy już karierę bo tylko człowiekowi football obrzydza
0
Marciniak nie umie udźwignąć meczu Ekstraklasy a co dopiero mecz na szczycie w LM...
10
Niech to Czelsi wywali te prześcieradła, bo ostatnie dni byli nie do zniesienia jak wyszli z nor
0
Vini zaraz połknie sędziego
1
@IronSanHybrid dokładnie! :D
0
@endriuuu2 nawet jakby sami chcieli przejąć inicjatywę w śledztwie to Rusek by się wypiął także... Niemniej pani Kopacz się skompromitowała w sprawie smoleńskiej.
10
@robertlewandowski zajmuje nieoczekiwanie wysokie miejsce w konkursie ZP FCBarca.com, kilka miesięcy później jest łączony z Barceloną. Przypadek?
6
Robercik jak chce przyjść do Barcy i będzie chciał się zorientować jak wygląda środowisko kibicowskie i wejdzie na La Ramblę to się zdziwi. :D
0
Ja też jestem po słowie z Barceloną. Tylko Barca jeszcze o tym nie wie.
2
@Danny Gaucho trochę wstyd
22
Ale zanotowałam wzrost nienawiści w stosunku do Barcy przez kibiców Realu. :D znów zaczynają się wyzwiska bardziej niż zwykle, kpiny i wyśmiewanie. Oj boli ich to 4:0, boli dupka.
2
@Ghotti GOAT KRÓL
0
Kto napisał, że Luuk strzeli róbcie ss? XD
0
Luuk, w piłkę a nie w głowę kolegi z drużyny
0
Dawaj 4 karnego, jedziemy na rekord
0
3 karne, 1 zasłużony xD
1
Czy to jest jakiś żart?
1
Od kilku lat nasi młodzi zawodnicy to się kręcili gdzieś po wypożyczeniach, a tu takie perełki. Serce się cieszy
0
I tak uważam, że Dembele nie powinien tutaj więcej grać.
1
@Jakchcesz :D czuje presje i od razu się poprawił
0
@Ghotti no psycha mu sitting i w końcu wyjął, proste
0
Nie pamiętam kiedy Ter Stegen wyjął karnego więc widziałam, że tak będzie xD
17
Ale mu się noga wygięła :O
1
@MesQueUnClub_87 biały (z zestawu) mam gorszy a kupiony osobno różowy lepszy. Coś w tym jest bo faktycznie odrobinę inaczej się gra :D
5
@MesQueUnClub_87 patrząc na grę @IronSanHybrid mam wrażenie, że on dostał cegłówkę zamiast dualsense
2
Spotkałam sąsiada na spacerze i mówi do mnie, że nie rozumie tych wszystkich ludzi bo w Polsce wszystkim się dobrze żyje. O wiele lepiej niż w Niemczech.
XD nawet nie skomentowałam i poszłam bez słowa
1
@ranger3120 zdejmij koszulkę jak strzelisz bramkę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
@Sulimo jak nie masz mega wysokiej temperatury to nie zbijaj
1
Ale ten nowy Horizon na PS5 wygląda przepięknie. Trochę żałuję, że wybrałam Dying Light 2 zamiast poczekać na Horizona jako grę do odsapnięcia od Elden Ring. Pierwsze kilka minut, a już robi ogromne wrażenie. :D
12
Świeży chleb z chrupiącą skórką ze smalcem i ogórkiem? TOP TOPÓW