4

@obaster jest takie powiedzenie, że pies złamie Ci serce tylko raz - kiedy jego własne przestanie bić. Zgadzam się w 100%...

0

@Dieselzor jak byłam dzieckiem właśnie po pyleniu miałam atak w nocy, że gardło mi się zacisnęło i od razu szpital, bo nie mogłam oddychać. Od tego czasu minęło z 18 lat i tak cyklicznie co jakiś czas mnie bierze. :|

1

@Bykunn u mnie jest tak, że jeden rok mam uczulenie a następny nie. XD więc sama nie wiem

15

Pozdrawiam wszystkich alergików, którzy są uczuleni na wszelkie pyłki. U mnie już się zaczęła jazda...

59

Ten kto wymyślił przerwy reprezentacyjne akurat jak Barca gra taki TOP, nie ma serca...

1

@maniak33333 Atak Tytanów najlepsze :D

1

@michal26 całe szczęście, że krecz bo kupony by poleciały :D

2

@macio_944 uwielbiam tę grę. :D

3

@MarioVeB! Tak jak Ty królem La Rambli

XD

5

@RomanHoffer Stoch mimo sukcesów większych niż Małysz nigdy nie będzie królem tego sportu w Polsce tak jak Adam.

3

Iga Świątek oficjalnie pierwszą rakietą świata w rankingu WTA. Ale mi się buzia cieszy :D

2

@mcsarna dbpolska.net

2

Myślicie, że Xavi dla Was zawsze będzie piłkarzem Barcy czy trenerem? Dla mnie zdecydowanie piłkarzem. Tak jak np Koemana nie oglądałam ,,na żywo", tak Generał zawsze będzie dla mnie panem piłkarzem, który został trenerem.

0

@masq Pedri wie co dobre. :D

0

@MesQueUnClub96 ale kłamiesz, nie wstyd Ci?

2

@Jakchcesz zgadzam się. Zawsze patrzę czy są jakieś półki w połowie by skoczyć :D w ER jest ich mnóstwo przy windach

0

@IronSanHybrid mi też zakończenie się podobało, chciałabym nową grę w Shepardem :(

25

@Kgorecki2500 w szkole WF powinien być codziennie

2

@DonMatteo901 WF to był jeden z moich ulubionych przedmiotów. Szczególnie jak graliśmy na WF w siatkowkę, a z racji tego, że trenowałam ten sport to graliśmy zawsze z wuefistą, który był jednocześnie moim trenerem w przeciwnych drużynach, a reszta stała i próbowała coś robić.

0

@msmsms wypalenie zawodowe + pewnie chce się skupić na rodzinie, ma brać ślub i pewnie chce dzidziusia

0

@semafor pierwszym strategicznym miejscem są Krzesiny pod Poznaniem. 10 km ode mnie, dziękuję za uwage, było miło Was poznać

1

@macio_944 trzeba zarabiać na Wiedźmina 4 edycję kolekcjonerską.

2

@taris Skarby, Skamieniali i cała płyta Na Legalu

1

@masq nie mam insta xD

0

@macio_944 nie gram w gry, tylko ciężko pracuje! :D

1

@Barcanajlepszyteam skończy się, oni teraz grają o wygrane wybory parlamentarne. Te płomienne przemowy polskich bohaterów z PiSu będą puszczane 24/7 kilka dni przed wyborami

4

PiS szczeka by pokazać na arenie międzynarodowej jacy to jesteśmy bohaterscy. Bez USA i Wielkiej Brytanii nie będzie żadnej interwencji NATO ale w TVP sprzeda się pasek, że PiS walczy o wolną Ukrainę.

6

@pluszek first time?

0

@trolownik ta, dla brata.

0

@AduŚ07 na mistrza Francji akurat styknie. XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?