1

@AdamaTraore ja mam pakiet C+, Eleven i Polsat Premium wszystkie, a oglądam legalnie dzięki znajomości z @Ghotti
( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@PatrychoO ja może kupię za rok za 80 zł na OLX i sprzedam za 70 jak się nie spodoba. W tym roku dosyć pójdzie na gierki ,,pierwszej potrzeby" by kupować zapychacze po pełnej cenie :D

2

@PatrychoO aaa, no to olać. Myślałam, że to może demko ale do biblioteki dodałam, bo za darmo to uczciwa cena :D

0

Viaplay będzie stratować w przetargu na pokazywanie Ekstraklasy od 2023 roku. XD

1

Jak ktoś chce to do pobrania za free jest demko (tak mi się wydaje)
Ghostwire: Tokyo - Prelude. Jak ktoś się czai na pełną wersję warto wypróbować. Oczywiście PS4/PS5.

1

@Janiama 2:4 dla Barcy

0

@Pawel13sz ale Yellowstone jak wybuchnie to raczej wszyscy będziemy mieć przegwizdane, nawet jakby był na odludziu, o to chodziło.

3

@Pawel13sz jakby walnął Yellowstone to nie byłoby co zbierać więc raczej nie :D

17

@Pogba Laporta już chyba wsunął mega rollo z podwójnym mięsem.

2

@MesQueUnClub_87 Hogwarts Legacy, A Plague Tale, Hellblade, Wiedźmin 3 i GOW. No i zapowiedź czegoś nowego od From Software. :D

1

@AlexDark00 w końcu przyszły zdobywca ZP. :D a serio to bardzo lubię Kante.

1

@AlexDark00 Asensio

6

@Zoker już widziałam komentarze na FB że Leo miał z kim grać a Ceerek nie.

1

@IronSanHybrid ale zaśmiane. XD

0

@David_Beckham jak już nie wyszło a minęło 7 lat, to nie wyjdzie

1

@cris2706 i tak jak chcesz sobie jeździć powinieneś zainwestować w najtańsze spodenki albo chociaż bieliznę z wkładką w kroczu. Takie najtańsze nawet kosztują 20-30 zł, a myślę, że powinno pomóc. Tak jak mówi @draxidox też zaczynałam od lajtowej jazdy a teraz mam nawet specjalne skarpetki na rower i buty. To uzależnia, bo zdajesz sobie sprawę jak zwiększa to komfort jazdy. :D

0

@Objectivo może Lady Maria? :D

2

@cris2706 70 km dziennie w jeansach? Po dwóch dniach nie będziesz mógł usiedzieć na siodełku tak wszystko będzie Cię boleć. No chyba, że kupisz takie miękkie a nie typowo wyczynowe :D

0

@MesQueUnClub_87 prawda jest taka, że Genichiro to taka próba. Jak go pokonasz to przejdziesz grę, bo będziesz miał opanowane techniki zarówno ataku jak i parowania. :D taki test, na którym większość graczy odpuszcza. Polecam wrócić, poćwiczyć i w końcu padnie :) naucz się jego ruchów, ja walczylam z Nim nie nastawiając się początkowo w ogóle na zwycięstwo tylko po to by wyczuć jego ruchy i nauczyć się ich na pamięć. XD
@Objectivo sam dodatek do Bloodborne prócz właśnie bossów nie jest taki trudny. :D a sam Laurence jest bossem opcjonalnym ^^ ale potrzebowałam trofki z pokonania go bo bym nie odpuściła

0

@Objectivo oj tak, Orphan też jest w dodatku i to na końcu. Ma taki kostur jakby i ogromny zasięg, no i jest bardzo szybki. Też się męczyłam xD
@Jakchcesz nie :D
@MesQueUnClub_87 rozczaruje Cię, Genishiro miał 3 życia. Jak zabrałeś mu dwa, to zrywał z siebie szaty, skakał i rzucał w Ciebie błyskawicami. XD to ,,dodatkowe" było mega frustrujące

1

@Objectivo u mnie właśnie Ludwig padł za 2 razem i byłam w szoku, ale właśnie Laurence mi napsuł nieźle krwi, szczególnie w 2 formie kiedy rzyga tą lawą :| no i oczywiście Isshin z Sekiro, ech.

3

@MesQueUnClub_87 moim zdaniem Demon's Souls jest łatwiejsze, trudniej się zgubić, mniej bossów ale Elden Ring jest lepsze. No i jak będziesz potrzebował pomocy to w Elden Ring będzie łatwiej znaleźć pomoc, bo dużo osób obecnie w to gra. Jest dużo ,,pomocy", możesz wzywać innych graczy, NPC, przyzywać duchy które Ci pomogą.
@Jakchcesz Najtrudniejszy boss od From Software to moim zdaniem Boss z dodatku Bloodborne, Laurence. :D
Ach, Bloodborne... Co za gra. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

2

Co to za klub, co to za miejsce? Ja dobrze nie pamiętam, to tak się przedstawia...

Sentymencik. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

2

@P33ck Queen, The Doors, The Rolling Stones. Ale czy to typowo rock? Bywa różnie z tym :D

1

@Medium no widzisz a w moim kręgu znajomych w Poznaniu mówimy częściej blady róż :D ale fakt, pudrowy jest prawidłowo
@Joe_Pesci ja chciałabym kiedyś mieć buty Jordan ale ładnych damskich jeszcze nie widziałam. Może się kiedyś doczekam takiego modelu i sobie sprawię. Flyknity też spoko, właśnie na lato

0

@barcelonista80 oj nie, za cienka podeszwa dla mnie :)

0

@Medium no ja sobie kupiłam blady róż i drugie całe białe z małym fragmentem panterki ^^

0

@Medium ja mam high od 4 lat, styl retro, wcześniej miałam zwykle białe a teraz zamówiłam dwie pary Air Force Pixel. Jaram się ale ten model występuje tylko w damskich numerach więc panowie z nogą większa niż 44 bodajże nie kupią :D

4

Nike Air Force to jedne z najlepszych modeli butów od lat.

1

@FafitFCB jeszcze powinno być, że ktoś się uderza i nagle zatrucie/krwawienie/zamrożenie na raz i umierasz. XD albo ten ,,szał", jak mi to głowę poryło

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?