1

@Jakchcesz no ja sobie zwiedzam mapę :(

0

@ElKamil z Putina jak najbardziej można, przecież nikt nie śmieje się z tragedii ludzkich

49

Putin myślał, że cały świat będę drżał bo Rosja a tutaj ludzie robią memy, śmieją się z Niego internauci i inne kraje go trollują. Piękne xD

3

Kwintesencja Elden Ring. Dziś uciekałam przed wielkimi krukami i wpadłam na bossa który miał mnie na strzała. XD

https://9gag.com/gag/aGzyMxw

0

@HypeR teraz deklasacja, a w następnym meczu będzie się potykał o własne nogi albo się połamie. XD jeden mecz nie może przekłamywać jego osiągnięć w tym sezonie

1

@Dalhi szkoda, że nie ma tego systemu jak w BB że jak Cię ktoś trafi ale agresywnie zaatakujesz to odzyskujesz życie. Wymagało to agresywnej gry :D

1

@tbas najlepiej by było :(

9

@masq Ferran moim zdaniem gra mega inteligentnie. Powinien grać na pozycji najbliżej kamery realizatora, bym go dobrze widziała ^^

0

@PatrychoO ale on dopiero dziś był dobry, poprzednie mecze grał piach

2

@draxidox ten odręczny podpis jakby był niedokołysany, w sumie by się zgadzało

32

Teraz jeszcze żeby Ukraińcy strzelali tak jak Barca i humor gitówa

15

Ostatnio mecze Barcy tak regularnie cieszyły mnie za czasów Luisa Enrique jak grał Messi, Neymar i Suarez.

1

@Kacper1432 Riki Picz się rozwinął na ławce rezerwowych

1

Kokieterka, gdy idzie do góry lewa rzęsa

0

@Jakchcesz no ja mam takie ,, kurczę, to wszystko już gdzieś widziałam" :D

3

Dembele i tak OUT.

9

Patrzę na Pedriego widzę czasem Inieste. Ale serducho się cieszy...

17

A Rikiego Picza Xavi nie wpuszcza? Kolejny nie poznał się na jego talencie.

1

@IronSanHybrid zgadzam się, jego miejsce jest poza klubem
@D10SLEO ALe OdpaLił!!!1!1!1!

25

I teraz niektórzy piszący, że ma przedłużyć kontrakt. XD nie, nie i jeszcze raz nie. Niech się stąd zwija i ta bramka niczego nie zmienia. Niektórzy to mają krótką pamięć.

5

Nie zmienia to faktu, że powinien odejść. XD

0

@Jakchcesz tak, ale powiem Ci, że mimo wszystko... Wolę soulsy z liniowymi mapami albo właśnie Sekiro. :D myślałam, że w Elden Ring będzie więcej z Sekiro niż z DS ale i tak się nie zawiodłam.

0

@Dalhi ten kot to ogar z katakumb, też mnie irytował xD

1

@Jakchcesz ja to samo... Byłam przygotowana na atak, a tu wyleciała mgła i mnie gdzieś przeniosło :| a jeszcze byłam bez konia więc 3/4 mapy na sprincie uciekałam xD

15

A dopiero co mówił, że Athletic nie boi się rzutów rożnych XDDDD

1

Aubaaaaaaaaaaaa

1

@Jakchcesz dobrze mi idzie :D dziś otworzyłam kufer i mnie wywaliło na drugi koniec mapy. Uciekałam xD mega mi się podoba

1

@Transu96 mnie od kotwic? Masz Ty rozum i godność człowieka? XD

@IronSanHybrid @Cariones może volta i psycha sitting :D

2

@Commandement fabuła szczątkowa, jednak więcej wiadomo niż w soulsach. Postaci po prostu wszystko Ci tłumaczą, więc wiadomo o co chodzi :D
@Explode myślę, że z 15 xD

1

Pograłam w Elden Ring około 6h więc krótkie podsumowanie :D gra jest mega ale czy podobałaby mi się tak bardzo gdybym nie była fanką soulslikeów? Zdecydowanie nie. Gra ma dość wysoki próg wejścia, nie tak jak Sekiro ale jest na pewno trudniejsza od BB czy DSIII. Otwarty świat jest mega ale żałuję, że gra nie poszła bardziej w gameplay Sekiro, który mi osobiście bardziej odpowiadał. O dziwo koń jest bardzo pomocnym rozwiązaniem przy pokonywaniu mapy, jednakże skakanie w ogóle do mnie nie przemawia. xD graficznie? Rok 2017-18 spokojnie, no ale tych gier nie kupuje się dla grafiki. Bossowie z tych co spotkałam pomysłowo zaprojektowano, soundtrack robi klimacik no i pułapki, które potrafią wywalić na drugi koniec mapy gdzie przeciwnicy mają Cię na dwa hity. Jeśli ktoś jest fanem tego typu gier polecam, jeśli się waha bo spodobał mu się klimat ale wcześniej nie grał... Niech poczeka aż cena spadnie, bo już słychać głosy niezadowolenia w związku z poziomem trudności.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?