clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@macio_944 oszczędności xD
0
Myślicie, że lepiej wypłacić oszczędności z kont bankowych?
6
Putin nie zawaha się zabijać rodaków jak nie tańczą tak jak on zagra, a niektórzy myślą, że będzie miał jakiekolwiek skrupuły w stosunku do Ukraińców którymi gardzi.
6
@Wilczeq a Ty byś oddał życie za kraj?
2
@Arkon przecież ostatnio łysy był u Putina i się przytulali i świetnie bawili. Nic im nie zrobią.
1
@Ojciec5tkidzieci dzięki za oznaczenie :D akurat ta tematyka jest mi bliska :D
1
@FafitFCB to ja ^^
1
Ajax to też frajerzy na razie
2
@lukaszbarca15 gry od From Software nigdy nie są nudne. Mogą nie być dla każdego ale o nudzie nie ma mowy ^^
3
Elden Ring zbiera recenzje na poziomie 10/10. Luty, a Grę Roku chyba już znamy :D
3
Godzina i 2 minuty. Iga ma piłkę meczową :D
1
@tbas tak jak @lukaszbarca15 mówi, Ostapenko :D
1
@tbas z Kasatkiną Iga przecież wygrała 2:0
0
@lukaszbarca15 gorzej z np Sakkari ^^
0
@Huck De Jong nigdzie nie odchodzi.
1
Iga idzie pewnie po zwycięstwo. Mega widać różnicę między dzisiejszym meczem a poprzednim.
1
@adi7adi8 Iga? TOP :D
2
@PatrychoO Canal+ Sport
3
Iga Świątek gra z Kasatkiną. :D
2
@4drian0 dostałam info, że wysłali już mi kolekcjonerkę. :DDDDDD
0
@MesQueUnClub_87 grałeś coś multi? Bo właśnie się zastanawiam nad tym. Ja też się świetnie bawię, jednak ta powtarzalność budynków jest widoczna.
1
@Persyfl czyli człowiek w brzuchu mamy, który ma 24 tygodnie to nie jest dziecko?
Dla mnie zabicie praktycznie wykształconego płodu to morderstwo, tym bardziej, że dzieci rodzą się w tym wieku jako wcześniaki i żyją...
0
@Zoker aborcja we wczesnym stadium ciąży - tak
Aborcja kiedy dzidzia ma pół roku to morderstwo.
0
@gumaz i to nie jedna. XD
1
@Objectivo nie oglądam bo nie chce sobie spoilerować ^^ nic, zero gameplayów i trailerów. Tylko te takie ogólne gdzie nie widać za bardzo nic :D
5
Iga wygrywa z Golubic w turnieju w Katarze. Dobry start dla Igi ale nie obyło się bez problemów :D 2:6, 6:3, 2:6
3
Iga jeszcze jeden gem i zwycięstwo. Brawo :D
0
Iga ale zjazd, oby się obudziła :(
2
@IronSanHybrid akurat w FIFĘ to tak średnio myślę :D ale w jakich horror albo gierkę z widokiem z pierwszej osoby...
@LambiPL myślę, że VR2 jednak przebija i to dużo 1. :D horrory na tym to top, piszczałam jak mała dziewczynka na RE Biohazard.
@Jakchcesz do zabawy spoko, pół godziny na jakiś czas no i jak wpadają znajomi :D aż tak nie męczy, ale dużo ludzi nie może w ogóle tego używać bo potem im słabo
1
@IronSanHybrid
Grafika 4K High Dynamic Range i nawet 120fps1 – dwa ekrany OLED, 4x lepsza jakość niż w VR1.
https://www.playstation.com/pl-pl/ps-vr2/
Tu znalazłam super rozpiskę. Jaram się niesamowicie :D pewnie z 2k będzie trzeba wyłożyć.