0

@macio_944 oszczędności xD

0

Myślicie, że lepiej wypłacić oszczędności z kont bankowych?

6

Putin nie zawaha się zabijać rodaków jak nie tańczą tak jak on zagra, a niektórzy myślą, że będzie miał jakiekolwiek skrupuły w stosunku do Ukraińców którymi gardzi.

6

@Wilczeq a Ty byś oddał życie za kraj?

2

@Arkon przecież ostatnio łysy był u Putina i się przytulali i świetnie bawili. Nic im nie zrobią.

1

@Ojciec5tkidzieci dzięki za oznaczenie :D akurat ta tematyka jest mi bliska :D

1

@FafitFCB to ja ^^

1

Ajax to też frajerzy na razie

2

@lukaszbarca15 gry od From Software nigdy nie są nudne. Mogą nie być dla każdego ale o nudzie nie ma mowy ^^

3

Elden Ring zbiera recenzje na poziomie 10/10. Luty, a Grę Roku chyba już znamy :D

3

Godzina i 2 minuty. Iga ma piłkę meczową :D

1

@tbas tak jak @lukaszbarca15 mówi, Ostapenko :D

1

@tbas z Kasatkiną Iga przecież wygrała 2:0

0

@lukaszbarca15 gorzej z np Sakkari ^^

0

@Huck De Jong nigdzie nie odchodzi.

1

Iga idzie pewnie po zwycięstwo. Mega widać różnicę między dzisiejszym meczem a poprzednim.

1

@adi7adi8 Iga? TOP :D

2

@PatrychoO Canal+ Sport

3

Iga Świątek gra z Kasatkiną. :D

2

@4drian0 dostałam info, że wysłali już mi kolekcjonerkę. :DDDDDD

0

@MesQueUnClub_87 grałeś coś multi? Bo właśnie się zastanawiam nad tym. Ja też się świetnie bawię, jednak ta powtarzalność budynków jest widoczna.

1

@Persyfl czyli człowiek w brzuchu mamy, który ma 24 tygodnie to nie jest dziecko?

Dla mnie zabicie praktycznie wykształconego płodu to morderstwo, tym bardziej, że dzieci rodzą się w tym wieku jako wcześniaki i żyją...

0

@Zoker aborcja we wczesnym stadium ciąży - tak
Aborcja kiedy dzidzia ma pół roku to morderstwo.

0

@gumaz i to nie jedna. XD

1

@Objectivo nie oglądam bo nie chce sobie spoilerować ^^ nic, zero gameplayów i trailerów. Tylko te takie ogólne gdzie nie widać za bardzo nic :D

5

Iga wygrywa z Golubic w turnieju w Katarze. Dobry start dla Igi ale nie obyło się bez problemów :D 2:6, 6:3, 2:6

3

Iga jeszcze jeden gem i zwycięstwo. Brawo :D

0

Iga ale zjazd, oby się obudziła :(

2

@IronSanHybrid akurat w FIFĘ to tak średnio myślę :D ale w jakich horror albo gierkę z widokiem z pierwszej osoby...
@LambiPL myślę, że VR2 jednak przebija i to dużo 1. :D horrory na tym to top, piszczałam jak mała dziewczynka na RE Biohazard.
@Jakchcesz do zabawy spoko, pół godziny na jakiś czas no i jak wpadają znajomi :D aż tak nie męczy, ale dużo ludzi nie może w ogóle tego używać bo potem im słabo

1

@IronSanHybrid
Grafika 4K High Dynamic Range i nawet 120fps1 – dwa ekrany OLED, 4x lepsza jakość niż w VR1.

https://www.playstation.com/pl-pl/ps-vr2/

Tu znalazłam super rozpiskę. Jaram się niesamowicie :D pewnie z 2k będzie trzeba wyłożyć.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?