clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Jesteś tak dobry jak Twój ostatni mecz. Wnioski? Luuk GOAT
1
@talizmo Messi miał kilka kluczowych podań, a wszyscy go grillują za karnego, za to dziś pan Robert pokazuje klasę. :D
22
Wczoraj zdobywca ZP zagrał słabo i wszyscy mieli używanie w komentarzach na FB. Dziś ten co według niektórych zasługiwał na Złotą Piłkę nie istnieje :D
1
@masq po Dying Light 2 jak przejdę i platynie w Elden Ring to wpada Horizon. ^^
2
@Sau_Ron Iniesta, do teraz ryczę jak sobie to przypomnę. @Ghotti
0
@Janas11224 też mam takie wrażenie
2
@PatrychoO mam to samo. Misje poboczne mnie całkiem pochłaniają :D
2
@BarceloDomo XD ja to bym prędzej walczyła z Netflixem przez Wiedźmina
1
@DarkShen jeszcze nie pobierałam, ale jak włożysz płytę tak właśnie powinno być :D patch do Cyberpunka i Wiedźmina są za darmo, jak masz wersję gry PS4.
1
@IronSanHybrid obie gierki ograne i obie za śmieszne pieniądze tak naprawdę. Dying Light ta wersja to podstawka + obszerny fabularny dodatek.
A o Vampyrze moje zdanie znasz. :D ciekawa pozycja, klimat miażdży, szkoda, że trochę pobugowana ale mi się bardzo podobała.
4
@DarkShen jest za darmo.
0
Kłopoty Igi w drugim secie, oby się to wszystko odwróciło :(
3
@Rielan minęło tyle czasu, a ja nadal jak go widzę w koszulce z herbem PSG to mam wrażenie, że mi się to śni. :(
60
Niektórzy od dwóch lat pisali ,,Nie zdziwię się jak Leo pójdzie z Barcy, zasługuje by ostatnie lata pograć w najlepszych klubach, niech spróbuje sił gdzieś indziej", a teraz jak gra gdzieś indziej to większość mu ciśnie i z satysfakcją patrzy na gorszą dyspozycję Leo. Mi jest zwyczajnie przykro, że tak to wygląda i to jeszcze boli podwójnie, że to PSG, ale większość chyba zapomniała kim dla Barcy był Leo. Cholernie za Nim tęsknię i ze smutkiem patrzę na jego poczynania w klubie z Paryża.
0
Ale ich ograł jak dzieci xD
0
Jak PSG odpadnie przez tego karnego w dwumeczu to szejk wyśle terrorystę poleconym do Rosario.
1
Real na Santiago Bernabeu tego nie wypuści.
0
Ale to PSG jest rzadkie, takie pieniądze, takie nazwiska a w sumie nic nie grają wielkiego.
0
No nie, Asensio zdejmuje :|||||
1
Obie drużyny powinny odpaść i byłoby sprawiedliwie.
1
XD Messi za Realem
11
#mimowszystkoReal
( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@GeneralXavi podobno drugi kwartał 2022. :( @szela1899 a o tym nie wiedziałam :O
@PawkoFCB ja Cyberpunka odstawiłam po kilku h. Teraz mam w co grać więc pewnie za +/- miesiąc usiądę do CP. :D
3
Jestem ciekawa jak ten Cyberpunk będzie wyglądał w praktyce. W sumie bardziej czekam na nextgen patcha do Wiedźmina 3 mimo, że znam grę na pamięć. :D ale mam nadzieję, że Cyberpunk nie zawiedzie
3
@kuz oby nie Dembele.
2
@tomek8756 nie znikną, tylko będzie ich mniej, być może wystąpią braki w dostawach. Co za clickbait. XD
0
@jareksk100 podaj kraj, który ma większą inflację?
0
@kuz odpalam zaraz fifkę i powinno być lepiej. Potem przytulę psa i pójdę spać xD
0
@Worny moje ulubione święto, zdecydowanie :)
0
@ranger3120 no właśnie o to chodzi niestety. Trochę czasu już minęło odkąd się wszystko rozwaliło ale dziś jakiś mam kryzys czy coś xD