8

Jesteś tak dobry jak Twój ostatni mecz. Wnioski? Luuk GOAT

1

@talizmo Messi miał kilka kluczowych podań, a wszyscy go grillują za karnego, za to dziś pan Robert pokazuje klasę. :D

22

Wczoraj zdobywca ZP zagrał słabo i wszyscy mieli używanie w komentarzach na FB. Dziś ten co według niektórych zasługiwał na Złotą Piłkę nie istnieje :D

1

@masq po Dying Light 2 jak przejdę i platynie w Elden Ring to wpada Horizon. ^^

2

@Sau_Ron Iniesta, do teraz ryczę jak sobie to przypomnę. @Ghotti

0

@Janas11224 też mam takie wrażenie

2

@PatrychoO mam to samo. Misje poboczne mnie całkiem pochłaniają :D

2

@BarceloDomo XD ja to bym prędzej walczyła z Netflixem przez Wiedźmina

1

@DarkShen jeszcze nie pobierałam, ale jak włożysz płytę tak właśnie powinno być :D patch do Cyberpunka i Wiedźmina są za darmo, jak masz wersję gry PS4.

1

@IronSanHybrid obie gierki ograne i obie za śmieszne pieniądze tak naprawdę. Dying Light ta wersja to podstawka + obszerny fabularny dodatek.

A o Vampyrze moje zdanie znasz. :D ciekawa pozycja, klimat miażdży, szkoda, że trochę pobugowana ale mi się bardzo podobała.

4

@DarkShen jest za darmo.

0

Kłopoty Igi w drugim secie, oby się to wszystko odwróciło :(

3

@Rielan minęło tyle czasu, a ja nadal jak go widzę w koszulce z herbem PSG to mam wrażenie, że mi się to śni. :(

60

Niektórzy od dwóch lat pisali ,,Nie zdziwię się jak Leo pójdzie z Barcy, zasługuje by ostatnie lata pograć w najlepszych klubach, niech spróbuje sił gdzieś indziej", a teraz jak gra gdzieś indziej to większość mu ciśnie i z satysfakcją patrzy na gorszą dyspozycję Leo. Mi jest zwyczajnie przykro, że tak to wygląda i to jeszcze boli podwójnie, że to PSG, ale większość chyba zapomniała kim dla Barcy był Leo. Cholernie za Nim tęsknię i ze smutkiem patrzę na jego poczynania w klubie z Paryża.

0

Ale ich ograł jak dzieci xD

0

Jak PSG odpadnie przez tego karnego w dwumeczu to szejk wyśle terrorystę poleconym do Rosario.

1

Real na Santiago Bernabeu tego nie wypuści.

0

Ale to PSG jest rzadkie, takie pieniądze, takie nazwiska a w sumie nic nie grają wielkiego.

0

No nie, Asensio zdejmuje :|||||

1

Obie drużyny powinny odpaść i byłoby sprawiedliwie.

1

XD Messi za Realem

11

#mimowszystkoReal

( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@GeneralXavi podobno drugi kwartał 2022. :( @szela1899 a o tym nie wiedziałam :O
@PawkoFCB ja Cyberpunka odstawiłam po kilku h. Teraz mam w co grać więc pewnie za +/- miesiąc usiądę do CP. :D

3

Jestem ciekawa jak ten Cyberpunk będzie wyglądał w praktyce. W sumie bardziej czekam na nextgen patcha do Wiedźmina 3 mimo, że znam grę na pamięć. :D ale mam nadzieję, że Cyberpunk nie zawiedzie

3

@kuz oby nie Dembele.

2

@tomek8756 nie znikną, tylko będzie ich mniej, być może wystąpią braki w dostawach. Co za clickbait. XD

0

@jareksk100 podaj kraj, który ma większą inflację?

0

@kuz odpalam zaraz fifkę i powinno być lepiej. Potem przytulę psa i pójdę spać xD

0

@Worny moje ulubione święto, zdecydowanie :)

0

@ranger3120 no właśnie o to chodzi niestety. Trochę czasu już minęło odkąd się wszystko rozwaliło ale dziś jakiś mam kryzys czy coś xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?