- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 876 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
174
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
5
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 876 Culés
5
Nawet fajne promki na PlayStation Store -75% i więcej na niektóre tytuły ja np. skusiłem się na
1) Vampyra (widziałem kiedyś jakiś urywki z tego na YT), przekonała mnie genialna muzyka no i świetny klimat gry. Przecena z 169zł na 42.25zł
https://store.playstation.com/pl-pl/product/EP4133-CUSA03468_00-000000VAMPYRGAME
2) Dying Light (część pierwsza) (Jakoś nie jestem do tej gry przekonany, ale w tej cenie spróbuję) Przecena z 124zł na 49.60zł
https://store.playstation.com/pl-pl/product/EP1018-CUSA03991_00-DLEEGAME00000000
@Kgorecki2500 @macio_944 @clyde @Kinginiesta @MesQueUnClub_87 @draxidox @Cariones
2
@IronSanHybrid Tego Vampyra byłem ciekawy,ale ta cena odstraszała,bo słabe opinie ma,ale za 40 zł może warto
1
@Luciano99 No ja u Rocka na yt widziałem jakiś czas temu i jak pisałem wyżej urzekł mnie soundtrack i klimat, a że lubię tematykę wampiryczną to za 40 dyszki przyeksperymentowałem :D Skończę remaster pięknego Mass Effect i trzeba będzie ograć :D
2
@IronSanHybrid @Luciano99 Ostateczna decyzja należy do Was, ale osobiście odradzam Vampyra. System walki jest przemonotonny, a brak szybkiej podróży sprawia, że po jakimś czasie nie chce nam się już biec przez całe miasto do oklepanych zadań (przynieś, wynieś, pozamiataj)
1
@MesQueUnClub_87 No widziałem jak to wygląda i mi się na razie podoba, wypowiem się jak przejdę :) Mnie przekonały jak pisałem Soundtrack i klimat :D
1
@IronSanHybrid dzięki za info ale ja mam w bibliotece tyle nieogranych tytułów że szok :D
0
@Kinginiesta #MeToo, ale I tak kupiłem xD
1
@IronSanHybrid obie gierki ograne i obie za śmieszne pieniądze tak naprawdę. Dying Light ta wersja to podstawka + obszerny fabularny dodatek.
A o Vampyrze moje zdanie znasz. :D ciekawa pozycja, klimat miażdży, szkoda, że trochę pobugowana ale mi się bardzo podobała.