- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1613 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
117
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
macio_944
9
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
12 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1613 Culés
3
Elden Ring zbiera recenzje na poziomie 10/10. Luty, a Grę Roku chyba już znamy :D
0
@clyde Dla mnie będzie to Mount&Blade: Bannerlord :)
0
@clyde znowu jakis nudny rpg.
2
@lukaszbarca15 gry od From Software nigdy nie są nudne. Mogą nie być dla każdego ale o nudzie nie ma mowy ^^
0
@clyde Cyberpunk też zbierał 9/10, 10/10. Poczekajmy na oceny graczy, bo te recenzje w większości można do śmieci wywalić xD
0
@william_wallace Bannerlord to akurat Taleworlds sknociło po mistrzowsku i skutecznie odstraszyło od siebie stary playerbase (tych z Warbanda). Ciężko będzie im się podnieść wg mnie, bo tam błąd goni błąd.
Zreszta, Warband odniosł sukces dzieki graczom (a raczej moderom), a nie twórcom. Nie wiem czemu w BL Taleworlds chciało pokazać wszystkim, że tym razem to oni w pojedynkę sprawią, że gra będzie sporym sukcesem.
2
@PawkoFCB Oceny graczy jeśli chodzi o gry FS to mogą być na zasadzie "ee nie ma fabuły, nie ma do wyboru poziomu trudności, słabe 1/10" także na to też można brać poprawkę xd
0
@Ojciec5tkidzieci "Ciężko będzie im się podnieść wg mnie, bo tam błąd goni błąd." - to jest wczesny dostęp, więc błędy siłą rzeczy muszą być w tak wczesnej produkcji.
0
@william_wallace Jednak porównując Bannerlorda, a taki Ready or Not (obie w EA), to jest kolosalna różnica. :D
0
@Ojciec5tkidzieci EA rządzi się swoimi prawami i grę faktycznie będzie można dopiero ocenić na premierę pełnej wersji. Teraz ogrywam też Baldurs Gate 3 i jest tylko jeden akt i przy pierwszej grze miałem błąd, który zniechęcał do dalszego grania, bo odkryte tereny są znowu zamazane na mapie jakby były nieodkryte. Teraz nie wiem, gdzie byłem. Denerwujące, ale rozumiem, że EA. Ocenię produkt po premierze.