0

Iga wygrywa 1 seta!!! Ależ pięknie się zaczyna ten wieczór. Vamosss

0

@masq łatkę na konsoli? Niestety niemożliwe :D

12

@busquets5 najlepszy porządek będzie jak szejk się wycofa, najlepsi piłkarze odejdą i rozsypie się twór pod nazwą PSG.

0

@Transu96 żałuję, że nie mam ss tych wszystkich postów. :D

0

@Gavinho ja jestem 94' więc pamiętam już doskonale 2002. :D w 2010 wydaje się jakby był niedawno...

0

@Transu96 pamiętam jaki był potem gnój na La Rambli o to xD

0

@Gavinho miałam koszulkę Del Piero i Ronaldo. Piękne czasy :( ja jestem tak stara, że pamiętam jeszcze mundial 2002. XD

0

@masq odkąd sie dowiedziałam, że nie będzie nawet polskich napisów to mi entuzjazm spadł

3

@kewin nie oglądam F1, ale ktokolwiek prócz Hamiltona i będzie okej :D

23

Dziś wygrywa Iga, Barca i Nadal i humor gitówa

0

@WisniaKala nigdy nie grałam magiem w te gry. Ja to topór i tarcza. :)

0

@WisniaKala no, jest dużo ułatwień, to fakt. Myślałam, że poziom trudności będzie wyższy ale i tak czasami tracę nerwy.
@MesQueUnClub_87 porównywalne z NioH.

1

Ależ walka z Radahnem w Elden Ring mi się podobała. Coś innego, mega zaskoczenie :D

0

@Ogorinho1974 dziękuję. No ogólnie torty robi się 2 dni minimum, bo rano upiec biszkopt, przełożyć kremami, całą noc musi stać w rancie i potem dekoracja. Jak ktoś robi z masy cukrowej dekoracje to faktycznie wyjdą 3 dni :D

1

@Jakchcesz wczoraj z Nimi walczyłam więc może stąd taka inspiracja. XD

0

@mat32 z tego co wiem, jest to tort na jakąś imprezę gdzie każdy dostanie po kawałku i tyle :D

32

https://zapodaj.net/aafd8358cbb20.jpg.html

Takie coś udało mi się zrobić. Zamówienie dla koleżanki. W środku: krem mascarpone + śmietanka 30% z malinami, przekładane nutellą.

1

@eydeem w Bloodborne też tak było. Taki urok :D trzymam kciuki!

3

@macio_944 robi wrażenie

4

To prawdopodobnie najczarniejszy okres w historii serii Gran Turismo.

Wczoraj o 7 rano rozpoczęła się konserwacja serwerów Gran Turismo 7 w związku z aktualizacją 1.07. Miała się zakończyć o 10 ale niespodziewanie konserwacja została przedłużona. Już od ponad 30 godzin serwery GT7 są nieczynne, a gra wymaga połączenia z internetem do trybu singleplayer.

Polyphony wprowadziło kontrowersyjną zmianę do gry - nagrody pieniężne zostały ucięte w większości zawodów na Światowych Torach. Dla graczy było jasne że to zabieg mający na celu zmusić ludzi do zakupu mikropłatności które są obecne w grze. Fani się wściekli.

Media społecznościowe Gran Turismo zamieściły ostatni wpis 24 godziny temu. Wciąż nie dają znaku życia.

Właśnie wypuszczona została aktualizacja 1.08.

Źródło: PlayStation Polska Gracze

Nieźle XD

1

@Zoker zabijanie bezbronnych idzie im najlepiej. Śmieci.

1

@kaamil1910 bo Dembele jest dobry tylko dla części La Rambli.

1

@Objectivo pomieszczenia i widoczki na +, jednak same twarze postaci trochę zawiodły. Jednak wydaję mi się, że to będzie i tak świetna gra

1

@Zoker Laporta i Xavi jacy uroczy. :D
Dzięki!

0

Ma ktoś filmik z naszymi chłopakami i Xavim po meczu?

1

@michal26 finał Świątek vs Sakkari. ^^

4

Busi? Top topów. Nawet Lągle przy Xavim wygląda dobrze.

0

@tomek8756 raczej średniaczka niestety przy tych cenach ;(

1

@PatrykBarca jeszcze można podzielić na dwie osoby i wychodzi w cenie kebaba

1

@fcbarcafan19 no ba. :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?