clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Iga wygrywa 1 seta!!! Ależ pięknie się zaczyna ten wieczór. Vamosss
0
@masq łatkę na konsoli? Niestety niemożliwe :D
12
@busquets5 najlepszy porządek będzie jak szejk się wycofa, najlepsi piłkarze odejdą i rozsypie się twór pod nazwą PSG.
0
@Transu96 żałuję, że nie mam ss tych wszystkich postów. :D
0
@Gavinho ja jestem 94' więc pamiętam już doskonale 2002. :D w 2010 wydaje się jakby był niedawno...
0
@Transu96 pamiętam jaki był potem gnój na La Rambli o to xD
0
@Gavinho miałam koszulkę Del Piero i Ronaldo. Piękne czasy :( ja jestem tak stara, że pamiętam jeszcze mundial 2002. XD
0
@masq odkąd sie dowiedziałam, że nie będzie nawet polskich napisów to mi entuzjazm spadł
3
@kewin nie oglądam F1, ale ktokolwiek prócz Hamiltona i będzie okej :D
23
Dziś wygrywa Iga, Barca i Nadal i humor gitówa
0
@WisniaKala nigdy nie grałam magiem w te gry. Ja to topór i tarcza. :)
0
@WisniaKala no, jest dużo ułatwień, to fakt. Myślałam, że poziom trudności będzie wyższy ale i tak czasami tracę nerwy.
@MesQueUnClub_87 porównywalne z NioH.
1
Ależ walka z Radahnem w Elden Ring mi się podobała. Coś innego, mega zaskoczenie :D
0
@Ogorinho1974 dziękuję. No ogólnie torty robi się 2 dni minimum, bo rano upiec biszkopt, przełożyć kremami, całą noc musi stać w rancie i potem dekoracja. Jak ktoś robi z masy cukrowej dekoracje to faktycznie wyjdą 3 dni :D
1
@Jakchcesz wczoraj z Nimi walczyłam więc może stąd taka inspiracja. XD
0
@mat32 z tego co wiem, jest to tort na jakąś imprezę gdzie każdy dostanie po kawałku i tyle :D
32
https://zapodaj.net/aafd8358cbb20.jpg.html
Takie coś udało mi się zrobić. Zamówienie dla koleżanki. W środku: krem mascarpone + śmietanka 30% z malinami, przekładane nutellą.
1
@eydeem w Bloodborne też tak było. Taki urok :D trzymam kciuki!
3
@macio_944 robi wrażenie
4
To prawdopodobnie najczarniejszy okres w historii serii Gran Turismo.
Wczoraj o 7 rano rozpoczęła się konserwacja serwerów Gran Turismo 7 w związku z aktualizacją 1.07. Miała się zakończyć o 10 ale niespodziewanie konserwacja została przedłużona. Już od ponad 30 godzin serwery GT7 są nieczynne, a gra wymaga połączenia z internetem do trybu singleplayer.
Polyphony wprowadziło kontrowersyjną zmianę do gry - nagrody pieniężne zostały ucięte w większości zawodów na Światowych Torach. Dla graczy było jasne że to zabieg mający na celu zmusić ludzi do zakupu mikropłatności które są obecne w grze. Fani się wściekli.
Media społecznościowe Gran Turismo zamieściły ostatni wpis 24 godziny temu. Wciąż nie dają znaku życia.
Właśnie wypuszczona została aktualizacja 1.08.
Źródło: PlayStation Polska Gracze
Nieźle XD
1
@Zoker zabijanie bezbronnych idzie im najlepiej. Śmieci.
1
@kaamil1910 bo Dembele jest dobry tylko dla części La Rambli.
1
@Objectivo pomieszczenia i widoczki na +, jednak same twarze postaci trochę zawiodły. Jednak wydaję mi się, że to będzie i tak świetna gra
1
@Zoker Laporta i Xavi jacy uroczy. :D
Dzięki!
0
Ma ktoś filmik z naszymi chłopakami i Xavim po meczu?
1
@michal26 finał Świątek vs Sakkari. ^^
4
Busi? Top topów. Nawet Lągle przy Xavim wygląda dobrze.
0
@tomek8756 raczej średniaczka niestety przy tych cenach ;(
1
@PatrykBarca jeszcze można podzielić na dwie osoby i wychodzi w cenie kebaba
1
@fcbarcafan19 no ba. :D