clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
57
Komentarz usunięty
0
@tobiasson92 dobra przestań już marudzić
3
Jacek Krzynówek nic się nie zmienia :)
2
Tyle osób krytykowało Czesia od pierwszego momentu kiedy został trenerem. Brawo panie trenerze!!!
7
Czechu się popłakał. Uwielbiam go
5
Poproszę kroplówkę dla naszego Pana Trenera. Czechu prowadź!!!!!!!
1
Ostatnio takich emocji nie miałam od... Meczu z Realem. Vamosssssss
0
Ale bramkarz im dziś ratuje dupę...
4
Dawać mnie tego Lewego do Barcy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
15
Czechu jaki czerwony. XD ciśnienie pewnie ma pod 300
4
Pep Michniewicz jazda
3
Rozkład jazdy znany :DDDD
2
@IronSanHybrid XDDDD
4
Tak się wydarłam, że straciłam głos xD
1
@Jacu327 XD hahaha, może być coś w tym
0
Nie wiem czy to takie wrażenie, czy czarne wyszczupla ale chyba Szczęsny parę kg mniej?
0
Szczęsny? TOPPPPPOO
1
Kto jak nie Lewy, jeszcze jedną Robercik
0
@GeneralXavi jak któryś będzie umiał kopnąć piłkę to dostanie. :D
5
Może jak w Polsce będzie 20 milionów Ukraińców to uzbieramy 11-stu, którzy potrafią podać sobie piłkę?
0
@MesQueUnClub_87 oby tak było, bo inaczej lipa.
@4drian0 mam nadzieję :D
@bartekvisca nie wiem właśnie, chyba nadal jesteśmy dla Sony krajem drugiej kategorii. :(
1
@4drian0 podobno ta najdroższa będzie dostępna tylko w krajach gdzie było PS Now. Czyli nie u Nas. XD
0
@Objectivo w Polsce nie będzie dostępna ta najdroższa wersja (XD) a tak to powinno wszystko być. Ta pośrednia za około 400 zł/rocznie wydaje się najlepsza. Pożyjemy zobaczymy ale bez szału.
1
@IronSanHybrid trzeba sobie jakoś radzić. :D
0
@Isso89 u mnie klienci tak mówią i się przyjęło :D
5
Ponad 3 zł kurs na Szwecję.
:D
0
@HarveySpecter do usług :D
1
@HarveySpecter jak nie masz kompletnie pomysłu to bon podarunkowy do Rossmanna będzie spoko, wtedy sobie kupi co chce ale to po najniższej linii oporu. Tak naprawdę z perfumami czy biżuterią ciężko trafić, więc może jakieś bilety na koncert? Wspólne wyjście do parku trampolin a potem jakieś dobre żarełko? Tak naprawdę zależy co lubi, ale właśnie fajne są prezenty których się nie zapomina. Park linowy, koncert, może jakiś voucher do kosmetyczki na paznokcie jeśli lubi sobie robić.
0
@Corr ja wzywałam pogotowie i od razu zastrzyk rozkurczowy w dupala. Przeszło od razu, potem pamiętam miałam robione testy i leki na receptę Ventolin czy jakoś tak
3
@MesQueUnClub_87 aż włosy stają dęba...