12

Hahahahahahahahahahahahahahah w końcu frajerskie zachowanie Realu xD

8

Gościu biegł od połowy i nikt go nie zatrzymał. XD jajca

1

Jakby tego już nie strzelił to byłoby przegięcie xD

3

Oni serio mają pakt z diabłem. XD co tu City zrobiło to jest nieprawdopodobne

1

@Objectivo widzę mroczny soulslike, więc się jaram. Cała ja :D

2

Real dziś rozwali City. Niestety. :(

1

@MesQueUnClub_87 też tak pewnie zrobię, w miesiąc się spiąć i przejść ciekawsze gry a potem olać. Tym bardziej, że pewnie 90% tych gier już przeszłam xD

2

https://www.playstation.com/pl-pl/ps-plus/

No i wszystko wiadomo jeśli chodzi o PlayStation Plus.

11

Na La Rambli pojawia się tyle rakowych komentarzy od wczoraj, że nie wiem które są ironią a które pisane są faktycznie przez ludzi z odklejką w głowie

3

@Nano22 ,,Real odpuścił ten mecz...".

XD

1

@Objectivo świetna wiadomość, będzie można nadrobić starsze gry. :D

0

Najgorzej jak się odpalisz i czekasz na wymiar kary :/ no ale cieszę się chwilą :D

0

@masq Dembele to niech się pakuje już i wypieprza z tego klubu.

1

Dobra niech ten cyrk już się skończy

0

Bierz tych pachołków pod pachę smieciuchu i wypad z tego stadionu.

6

I jak potem piłkarze mają szanować takie ściery jak ten sędzia. No nie da się.

8

Niech ktoś sprzeda temu klaunowi w żółtej koszulce lepę, żeby mu się oranżadą od komuni odbiło. Nie mogę patrzeć na śmiecia.

10

Rozumiem, że gramy słabo ale to co się odpieprza w ostatnich meczach jest niesmaczne. Co za smieciuchy

6

Obrzydliwy mecz, obrzydliwe zachowanie przeciwnika. Ha tfu.

1

Ale takie mecze obrzydzają football.

9

Teraz już się nie podniesie do końca meczu.

3

W drugiej połowie mam wrażenie, że w ogóle nie było gry a już 80 minuta xD

4

Nie wiem jak można w tak krótkim czasie zapomnieć jak gra się w piłkę. XD

1

@Kitek1640 fajny z Ciebie kibic, nie ma co.

1

Ale co 4:0 z Realem było, to było...

0

Nasi biegają jakby kamienie mieli w kieszeniach.

0

@Tasde ,,Xavi siedzi dość długo", śmieszny jesteś.

2

@Tasde XDDDD weź się wyloguj stąd

0

Szybko XD najs najs

1

@Destiny zrobione :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?