0

@UbranyNaBialo ubij na sztywną pianę dodaj cukru i upiecz bezy. :D

36

@Mario96w Mario po co Ci głowa?
- jem niom

0

@Essos ciary, prawie się popłakałam :D

32

@Pawel13sz niech się uczy grać, bo zaraz ten język mu się przyda jak dupie koszula, bo będzie miał wylot. :D

3

@LeoMesjasz w wieku 17-40 w dużym mieście, potem małe miasteczko. :d

5

@Dzemix111 Gucci z OLXa :D takich dużo widzę

5

@Rewolucja123 brzmi jak nagłówek Pudelka.

1

@Rust_Cohle niee, nikogo nie ma akurat :D

1

Sabalenka dostanie w trąbkę, prawidłowo :D

0

@Zielu2001 no ja czekam i te odcinki trwają 5 minut xD to jest niemożliwe jak AoT zagina czasoprzestrzeń.
@joloskyy warto :D

0

Nowy odcinek Ataku Tytanów rozwalił mi głowę. :|

3

Najważniejsze, że nie ma Sakari w turnieju, ona Idze wyjątkowo nie leży.

4

@joloskyy ja pisałam, że wierzę, że Iga wygra i takich komentarzy też było dużo. :D

5

Piękna Iga, piękny mecz. Brawo :D

0

Rumunka irytująca jest w tym 3 secie.

1

@marcin62 Rychu Peja - Diss na antyszczepa

1

@DonAndrzejos dziękuję :)

1

Rumunce psycha siada i bardzo dobrze :D

4

Iga musi to wygrać, ja wierzę

15

Tutaj jeden transfer nic nie zmieni, tu trzeba wywalić z 8 piłkarzy xD

0

Jak już człowiek miał nadzieję, że ruszy coś do przodu to znów kupa. XD

0

@Don Lucas wszystko się trzyma, spokojna głowa

1

W grudniu byłam na kebsie i płaciłam 16 zł za średniego w bułce, byłam na początku stycznia i już było 18 zł, a dziś 20... Miarka się przebrała, wychodzimy na ulicę. Są granice których przekroczyć nie wolno.

1

Co oni zrobili... Co ten bramkarz xD

0

@Rust_Cohle a jaki pewniaczek na wieczorne rozgrywki Wirtualnych Klubów?

3

@Sau_Ron nie wiem którzy najlepsi ale wiem, którzy najgorsi. :D

7

@Encore my już się o tym przekonaliśmy w 39'. :D

2

Iga jaki as, pięknie :D

8

@Bykunn zawsze wtedy wydaje mi się, że ktoś mi cisnął a ja nigdy się nie dowiem co napisał.

49

Z wszystkich amigosów do ostrzału pierwsi byli Alba, Busi i Piket, miał zostać Messi. Wyszło odwrotnie. XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?