clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@UbranyNaBialo ubij na sztywną pianę dodaj cukru i upiecz bezy. :D
36
@Mario96w Mario po co Ci głowa?
- jem niom
0
@Essos ciary, prawie się popłakałam :D
32
@Pawel13sz niech się uczy grać, bo zaraz ten język mu się przyda jak dupie koszula, bo będzie miał wylot. :D
3
@LeoMesjasz w wieku 17-40 w dużym mieście, potem małe miasteczko. :d
5
@Dzemix111 Gucci z OLXa :D takich dużo widzę
5
@Rewolucja123 brzmi jak nagłówek Pudelka.
1
@Rust_Cohle niee, nikogo nie ma akurat :D
1
Sabalenka dostanie w trąbkę, prawidłowo :D
0
@Zielu2001 no ja czekam i te odcinki trwają 5 minut xD to jest niemożliwe jak AoT zagina czasoprzestrzeń.
@joloskyy warto :D
0
Nowy odcinek Ataku Tytanów rozwalił mi głowę. :|
3
Najważniejsze, że nie ma Sakari w turnieju, ona Idze wyjątkowo nie leży.
4
@joloskyy ja pisałam, że wierzę, że Iga wygra i takich komentarzy też było dużo. :D
5
Piękna Iga, piękny mecz. Brawo :D
0
Rumunka irytująca jest w tym 3 secie.
1
@marcin62 Rychu Peja - Diss na antyszczepa
1
@DonAndrzejos dziękuję :)
1
Rumunce psycha siada i bardzo dobrze :D
4
Iga musi to wygrać, ja wierzę
15
Tutaj jeden transfer nic nie zmieni, tu trzeba wywalić z 8 piłkarzy xD
0
Jak już człowiek miał nadzieję, że ruszy coś do przodu to znów kupa. XD
0
@Don Lucas wszystko się trzyma, spokojna głowa
1
W grudniu byłam na kebsie i płaciłam 16 zł za średniego w bułce, byłam na początku stycznia i już było 18 zł, a dziś 20... Miarka się przebrała, wychodzimy na ulicę. Są granice których przekroczyć nie wolno.
1
Co oni zrobili... Co ten bramkarz xD
0
@Rust_Cohle a jaki pewniaczek na wieczorne rozgrywki Wirtualnych Klubów?
3
@Sau_Ron nie wiem którzy najlepsi ale wiem, którzy najgorsi. :D
7
@Encore my już się o tym przekonaliśmy w 39'. :D
2
Iga jaki as, pięknie :D
8
@Bykunn zawsze wtedy wydaje mi się, że ktoś mi cisnął a ja nigdy się nie dowiem co napisał.
49
Z wszystkich amigosów do ostrzału pierwsi byli Alba, Busi i Piket, miał zostać Messi. Wyszło odwrotnie. XD