- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1615 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
59 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Conradxc
8
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1615 Culés
11
Klasyka.Już nikt nie jest chętny do pomagania.
5
@Encore No tak zawsze jest. Kiedy jest pokój, to wszyscy zapewniają, że w razie czego, to są gotowi pomóc, a jak przychodzi kryzys, to radźcie sobie sami.
7
@Encore my już się o tym przekonaliśmy w 39'. :D
2
@clyde @Encore @Sau_Ron A my powinniśmy iść na wojnę o Ukrainę?
Ja na przykład będę powołany w pierwszej kolejności, a jakoś nie mam ochoty, więc tym bardziej nie dziwię się krajom jeszcze bardzie na zachód a koszty są dużo i to na wielu płaszczyznach.
1
@Gall Oczywiście, rozumiem, ale w takim razie (mówię tu o najważniejszych osobach państwa) nie powinno się rzucać na wiatr deklaracji typu "no, my wam pomożemy", bo to nic innego jak kolejne oszustwo. Dzisiejsze sojusze są pozorne, istnieją tylko po to, by być i nic więcej. W takich sytuacjach, w pierwszej kolejności powinno się polegać na sobie, a dopiero potem na "sojuszniku".
0
@Encore to na cholerę te wszystkie sojusze? W momencie próby i tak okazuje się, że każdy musi liczyć na siebie. Wystarczyłoby, aby np. USA, UK, Niemcy, Francja oraz Polska wysłały na Ukrainę po 10k wojska, i tyle by widzieli z najazdu ruskich na Ukrainę, bo Rosja na pewno nie chciałaby wejść w konflikt z całym zachodem. Po prostu polityka ma to do siebie, że robi się dobrze sobie, a innym przy okazji, tj. przy sprzyjającej okazji.
0
@Kurkmen nie no Rosja ma ogromne wojsko akurat. Nie wiem czy ktoś w Europie by się mogł przeciwstawić.
0
@tomcias10 Rosja ma ogromne wojsko rozrzucone na ogromnym obszarze. Nijak nie byłaby w stanie poradzić sobie z zachodem, gdyby połączyli siły. Nie ma mowy przecież o tym, aby ruscy przenieśli wszystko na swoje zachodnie granice i odkryli część wschodnią, na którą łaszą się Chińczycy, czy też Japończycy.