clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Teraz pytanie, kłaść się spać czy nie xD
3
Ta ostatnia akcja to jakiś majstersztyk :OOOO
1
Piłka meczowa panowieeee
9
Spokojnie szanowni koledzy, nie podpalajmy się :D
2
Brawooooo :D Jazda jazda
4
Jakbym w takiej temperaturze miała spacerować to pewnie od razu czekałaby mnie karetka. Szacun dla obu pań :D
1
@Mario96w Iga musi zagrać odważniej, trochę dać pobiegać Estonce i powinno być dobrze
4
Iga może przegrać ten mecz tylko w głowie. Kanepi nadaje się pod kroplówkę
0
@Mario96w w robocie to dziś zasnę chyba :(
3
Po meczu chyba bez sensu się kłaść, pójdę na spacer z psem i tyle. XD
6
Ale spanie męczy już. XD no ale dla Igi wszystko. Jazda :D
1
Ale będą teraz emocje. ;(
0
Iga musi wyrwać ten drugi set, w trzecim powinno być łatwiej ze zmęczoną Estonką. Przynajmniej w teorii...
1
@lukaszbarca15 na pewno lepiej niż Kanepi.
1
Iga musi trochę mieć chłodniejszą głowę, tak jak w poprzednim meczu, tutaj za szybko się podpala i bardzo emocjonalnie reaguje :/
0
@tomek8756 wygra
0
@Mario96w to ja pójdę do roboty niewyspana xD
2
Iga to weźmie, zobaczycie. Będziemy siedzieć do 6 ale Iga wygra.
0
Iga nie rób jaj, szybkie 2:0 i spanko.
0
Iga na razie nie jest sobą, oby to się odwróciło :(
1
Odczuwalna pogoda w Melbourne 36 stopni.
Ja pod kołdrą w domu bo na dworze zimno: ( ͡° ʖ̯ ͡°)
0
Iga ale teraz poszła, jak dzik w żołędzie. :D
9
Wszyscy obecni? :D
1
@MesQueUnClub96 ja nastawiam budzik. :D
0
@Janas11224 moja ulubiona część to 2 :D ale ogólnie wszystkie części to majstersztyk.
2
@BlauGrana1404 zwrot zazwyczaj jest na kartę którą się płaciło.
0
@daniel32778 no ja też idę do pracy, tyle że na 13 więc mogę obejrzeć.
1
No i o 3:00 w nocy trzeba wstać na Igę. :D szkoda, że nie rano ale jakoś człowiek przeboleje. Ktoś jeszcze będzie?
0
@UbranyNaBialo ubij na sztywną pianę dodaj cukru i upiecz bezy. :D
36
@Mario96w Mario po co Ci głowa?
- jem niom