0

Teraz pytanie, kłaść się spać czy nie xD

3

Ta ostatnia akcja to jakiś majstersztyk :OOOO

1

Piłka meczowa panowieeee

9

Spokojnie szanowni koledzy, nie podpalajmy się :D

2

Brawooooo :D Jazda jazda

4

Jakbym w takiej temperaturze miała spacerować to pewnie od razu czekałaby mnie karetka. Szacun dla obu pań :D

1

@Mario96w Iga musi zagrać odważniej, trochę dać pobiegać Estonce i powinno być dobrze

4

Iga może przegrać ten mecz tylko w głowie. Kanepi nadaje się pod kroplówkę

0

@Mario96w w robocie to dziś zasnę chyba :(

3

Po meczu chyba bez sensu się kłaść, pójdę na spacer z psem i tyle. XD

6

Ale spanie męczy już. XD no ale dla Igi wszystko. Jazda :D

1

Ale będą teraz emocje. ;(

0

Iga musi wyrwać ten drugi set, w trzecim powinno być łatwiej ze zmęczoną Estonką. Przynajmniej w teorii...

1

@lukaszbarca15 na pewno lepiej niż Kanepi.

1

Iga musi trochę mieć chłodniejszą głowę, tak jak w poprzednim meczu, tutaj za szybko się podpala i bardzo emocjonalnie reaguje :/

0

@tomek8756 wygra

0

@Mario96w to ja pójdę do roboty niewyspana xD

2

Iga to weźmie, zobaczycie. Będziemy siedzieć do 6 ale Iga wygra.

0

Iga nie rób jaj, szybkie 2:0 i spanko.

0

Iga na razie nie jest sobą, oby to się odwróciło :(

1

Odczuwalna pogoda w Melbourne 36 stopni.

Ja pod kołdrą w domu bo na dworze zimno: ( ͡° ʖ̯ ͡°)

0

Iga ale teraz poszła, jak dzik w żołędzie. :D

9

Wszyscy obecni? :D

1

@MesQueUnClub96 ja nastawiam budzik. :D

0

@Janas11224 moja ulubiona część to 2 :D ale ogólnie wszystkie części to majstersztyk.

2

@BlauGrana1404 zwrot zazwyczaj jest na kartę którą się płaciło.

0

@daniel32778 no ja też idę do pracy, tyle że na 13 więc mogę obejrzeć.

1

No i o 3:00 w nocy trzeba wstać na Igę. :D szkoda, że nie rano ale jakoś człowiek przeboleje. Ktoś jeszcze będzie?

0

@UbranyNaBialo ubij na sztywną pianę dodaj cukru i upiecz bezy. :D

36

@Mario96w Mario po co Ci głowa?
- jem niom

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?