2

Pierwszy odcinek Wiedźmina na +, teraz oglądam drugi... Dżizas. :D

1

@macio_944 :O ale zazdro... Od razu przeszukam maila, czy do mnie nie napisali. Mega! Gratuluję :D

0

@Comentateiro dziękuję bardzo

0

@Comentateiro dzięki, chociaż nie jestem zbyt zadowolona z tego wywiadu :D niestety, słuchawki z mikrofonem nie zadziałały i musiałam się drzeć do słuchawki telefonu. :/

7

@patrykzmc2000 dobrze widzieć tę ,,chemię" z Xavim, a nie obrażoną czerwoną bułę Koemana.

0

@ranger3120 Vini zaraz ukąsi. :D

2

Dobra, Real i tak zaraz strzeli.

4

@Janas11224 Ciri w serialu ma minę jakby miała wieczne zatwardzenie. Ta aktorka jest tak tragiczna, że szkoda strzępić ryja.

5

Casemiro nie zagra w następnym meczu przez żółtko. Jaka szkoda. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@Kgorecki2500 tylko Yennefer. Triss to przebiegła ruda zdzira.

3

@AlexDark00 pakiet premium modulatora głosu zobowiązuje :D

1

@Agonus dziękówka :D @socha no przejmują się jak widać.

42

Bardzo lubię Złotą Piłkę FCBarca.com ale dymy po gali to coś co lubię najbardziej :D

1

@Janiama dziękuję ale myślę, że przesadzasz. :D

1

@Janiama bardzo merytoryczne wypowiedzi.

0

@konrad1661 nie bałam, zresztą mój profil na FB i tak już latał po La Rambli i część osób wie jak wyglądam więc to nie jest jakaś wielka tajemnica. Po prostu jestem w pracy, a pracuje w zakładach bukmacherskich i nie chciałam robić problemów z promowaniem gier hazardowych :)

0

@koziar mam wrażenie, że darłam mordę bo mnie aż gardło rozbolało więc na pewno było git. XD

1

@Agonus dzięki :D
@gumaz no podeszłam do drzwi, przekręciłam zamek na 5 minut i nara. Ale to stali klienci i wiedzieli, że mam coś do załatwienia więc na luzie :D
@tomek8756 dziękuję

11

Najłatwiej mówić tym, którzy się nie wypowiadają. :D taki ,,wywiadzik" gdzie wiesz, ile osób będzie tego słuchać to naprawdę stres. Dla jednych większy, dla drugich mniejszy bo są bardziej obyci ale no... xD

1

@ranger3120 no prawdziwy, tragiczny i byłam zdenerwowana xD

7

Sorki, zdenerwowałam się bo klient się dobija xD a drzwi zamknęłam

1

@Danny Gaucho dzięki xD

1

@Essos Krew Elfów i Chrzest Ognia.

1

@Radzio_94 obecna promocja za 120 zł jest dla nowych użytkowników albo tych co nie mają plusa. Mógłbyś ją aktywować 23/01/22. Nie załapiesz się, niestety. :(

1

@Emhyr FIFA 2004, chciałam sobie pograć jakimś fajnym zespołem i trafiło na Barcę, bo mieli fajne stroje w moim mniemaniu i barwy. Potem pojawiła się miłość do Roniego, Iniesty i młodego Leo. Ach, co za czasy...

0

@Rust_Cohle no to idź dziś zrobić zakupy. :D

3

@kuz dużo zdrówka. Mając konto na FCBarca.com nigdy nie będziesz sam. :D

0

@Transu96 xD był właśnie brat u mnie i go zapytałam jak wypadł w serialu Rience, to nawet nie wiedział o kogo chodzi a oglądał dość dokładnie serial. Także tego :D
@macio_944 no też myślę, że będę zła. Jednakże... Dla mnie Wiedźmin to książki + gry, serial traktuje jako dodatek, ale są rzeczy na których oka przymknąć nie mogę. :D Serial Wiedźmin to taki trochę filler jak w anime, ja mam przynajmniej takie odczucia.

0

@macio_944 dzięki za opinię. :D uważam, że można robić luźną adaptację ale są pewne świętości których się nie zmienia. Zobaczymy, ale czytając spoilery i odczucia na fanowskich stronkach, nie jestem pozytywnie nastawiona :D

1

@norbi77 już mogli ją zostawić tak jak była w 1 sezonie, te pseudorude włosy kompletnie już nie pasują. Ja widziałam na jakichś urywkach ćwiczenia Ciri z wahadłem. Dramat ;/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?