- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1352 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
125
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
macio_944
10
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
13 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1352 Culés
6
Polska polityka jest naprawdę idiotyczna i niesamowicie memiczna. PiS? Najgorsza partia, gang Olsena, praktycznie wszyscy odklejeni, zarządzani przez prawdopodobnie socjopatę. PO? Nieudolność, lenistwo, brak przywódcy i nawet jak tenże przywódca wrócił i wykonuje inteligentną, sprytną i dobrą robotę dla opozycji, to nagle wychodzi taka Jachira, cała na biało i jedną wypowiedzią potrafi spieprzyć wiele pozytywów. PL2050? Wielka niewiadoma, płaczący Hołownia też wypadł naprawdę bardzo słabo. Lewica i Konfederacja? Mogą sobie podać ręce, te partie jak i ich wyborcy są do siebie bardzo podobni. Skrajni, kontrowersyjni, często totalnie odklejeni, mnóstwo oszołomów w swoich szeregach jak i bezobjawowo inteligentnych fanatyków. O reszcie partii szkoda wspominać.
Bekowe i smutne jednocześnie.
2
@macio_944 Coś przeczuwam, że Jachira nie dostanie miejsca na listach PO w następnych wyborach jak się nie ogarnie.
0
@macio_944 podejrzewam że jak się wgłębisz to podobnie wyglądają sceny polityczne we wszystkich praktycznie demokracjach.
3
@macio_944 dobrze, że dodałeś "często" przed laurką wyborcy Konfederacji, bo bym się obraził :D
Ale zgoda.
Dochodzimy do smutnej konkluzji, że jacy wyborcy, tacy politycy. No niestety. Z choinki się nie urwali, a zostali wybrani z narodu. Poza rodzynkami w różnych partiach, to większość to zwykli karierowicze, krętacze, kłamcy, złodzieje, itp.
Zupełnie jak Polacy :)
0
@macio_944 Ten poziom wiedzy o świecie, gdy soc-dem to dla ciebie skrajność :D
0
@macio_944 Dlatego w przypadku Polski tylko monarchia absolutna wchodzi w gre. Oczywiscie z Andrzejem Dudą na czele, jako królem Polski.
0
@macio_944 i zero perspektyw na przyszłość...