- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 935 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
170
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
5
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 935 Culés
3
Jest szansa, że Cyber powróci jak Diablo 3, czy No Mans Sky. Wszystko zależy od Redów i od tego jak będą wyglądać poprawki i DLC.
3
@macio_944 szczerze to ostatnio żem tyle narzekał na tego Cybera i odpaliłem go sobie i znowu się wciągnąłem xd i teraz mogę powiedzieć że najmocniejszym punktem tej gry są:
- Konstrukcja miasta
- Postacie
- Muzyka
Niesamowicie dobrze mi się wraca właśnie przez wyżej wymienione elementy, z mocnym naciskiem na muzykę bo to jest coś absolutnie genialnego.
0
@macio_944 Sorry ale zaraz będzie rok od premiery a oni za pół roku wydadzą wersję na nowe konsole. Krótko mówiąc gra wyszła minimum 1.5 roku za wcześnie. Czyli jest to jakaś wersja beta. Moim zdaniem nie ma ratunku, już nie zdobędą graczy choćby super zmiany zrobili w co wątpię.
0
@macio_944 czekam na next gen patch. Na półce sobie czeka. :D
1
@Jakchcesz Tak, muzyka to jeden z najmocniejszych elementów. Boli, że elementy 10/10 przeplatają się z elementami 2/10 w tej grze, ale mam nadzieję, że to zminimalizują do wydania obszernych DLC fabularnych. Bo zdecydowanie ten świat na to zasługuje.
@bartekvisca Zgodzę się, że gra wyszła ok. 1,5 roku za wcześnie, ale IMO jest jeszcze nadzieja. Branża zna przypadki wielkich powrotów marek, które były niedopracowane.
@clyde U mnie też czeka. Na dysku, na poprawki i DLC.
1
@macio_944Od czasów BF3 nie kupuje preorderów a od czasu Dayza gier we wczesnym dostępie. Dla mnie Cyberpunk to taki mega drogi wczesny dostęp i nie kupie go dopóki nie naprawią i nie wyjdzie duży DLC albo nie będzie promocji w stylu 10 zł.
0
@bartekvisca Zdobędą, zdobędą. Sam poczekam jeszcze ze 2-3 lata aż absolutnie wszystko pozałatają. ;)