La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1785 Culés

0

Z racji tego, że na PlayStation Store jest ,,Black Friday" mniej lub bardziej opłacalny jak wiadomo, wybrałam kilka pozycji które są myślę w dobrych cenach.

PS Plus na rok dla nowych i starych użytkowników - 160 zł
Dying Light z dodatkiem - 49 zł!
Wiedźmin 3 z dodatkami - 39,80!
NioH 2 - 84,50 zł
The last of us II - 84 zł
Doom Eternal 72 zł
RE Village -124 zł
Little Nightmares II - 83 zł
Watch Dogs Legion - 101 zł
Immortal Fenyx - 101 zł

Myślę, że kilka dobrych promocji się znalazło, szczególnie Wiedźmin 3 (ale ta promocja pojawia się cyklicznie) i Dying Light z dodatkami to super oferta. :D

0

@clyde A gdzie jest Elder Scrolls V Skyrim: Special Edition za 55,77zł ? :D
https://zapodaj.net/images/a1a2024e30c94.jpg

Edit: Dying Light z dodatkiem Following chyba pierwszy raz w tak dobrej cenie.

0

@clyde Resident Evil Village za 124zl tez sztosik, dla mnie bezkonkurencyjnie gra roku

konto usunięte

0

@Mlodypro101 ratchet/forza > kazda inna gra w tym roku

1

@MesQueUnClub_87 ja kupiłam rok temu jakoś +/- 60-70 zł więc w tak niskiej cenie 1 raz :D
@Mlodypro101 ano też
@Ghotti muszę w końcu ograć tego Ratcheta :(

konto usunięte

0

@clyde n00b. Ratchet sztos gra. Najlepsza na ps5 imo w tym roku bezapelacyjnie. Świetnie sie przy niej bawiłem, a z gier powoli juz wyrastam :D

0

@Mlodypro101 Ta gierka to sztosik !

0

@Ghotti nowy spider man na ps5 tez fajny ;)

0

@BoreekxD Przyjemnie się gra w Miles Morales, ale te aktywności poboczne bardzo powtarzalne i jakoś nie polubiłem tych głównych postaci. Ten pierwszy Spider był lepszy.

konto usunięte

0

@BoreekxD dla mnie 6,5-7/10 Morales, ogrywalem tez w tym roku podstawke z 2018 no i ta gra to jest sztos vs Morales dobre 8/10 bym dał może nawet 8,5. Kozacka gra czekam na dwójkę więc popieram @MesQueUnClub_87 mnie Morales nie zachwycił

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?