- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 2220 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
82 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
28
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 2220 Culés
0
Koty czy psy ? Ja chyba wolę koty ale psy też są spoko
10
@Kgorecki2500 piesełki
3
@Kgorecki2500 Miałem2 psy, teraz mam 2 koty. Wybieram koty zdecydowanie. Psy mają w sobie za dużo lewicowej duszy. Można je skopać, opierniczyć, a i tak przyjda i ci reke wyliżą obwiniając siebie. Wolę jednak koty, które 'rozliczają' włascicieli z ich czynów, a nie są bezwarunkowo wierne i oddane. Na miłość kota trzeba zasłużyć. Moje nie odstępują mnie na krok, śpią ze mną, tęsknią itp. Stereotyp o kocie co ma właściciela w nosie to mit. Po prostu ludzie wielce zdziwieni, że jak kota źle potraktujesz to nie przyleci zaraz jak pies tylko na...kupka ci do butów.
5
@Kgorecki2500 pies ma Pana, a kot usługę
2
@masq Zdecydowanie. A po drugiej, to nie ty jesteś właścicielem kota, to kot jest właścicielem. My u u nich zaliczamy się, jako niewolnicy. Koty górą.
1
@Naturopata moje koty mają przyjaciela/ tatusia ( mnie), choć rzeczywiście trochę pozwalam im być marudnymi księżniczkami. To zależy nam wychowasz.
1
@masq Na miłość psa też trzeba zasłużyć i gwarantuję że jak "skopiesz" psa to wcale nie przyjdzie obwiniając siebie. Psy wiedzą kiedy robią coś czego im nie wolno, taka różnica między nimi a kotami. "Moje nie odstępują mnie na krok, śpią ze mną, tęsknią itp" "Na miłość kota trzeba zasłużyć. " czyli tak jak u psa, myślisz że jak będziesz lał psa, krzyczał na niego w kółko, nie zajmował się nim to będzie cie kochał? Nie :P No i też różnica jak masz kota tylko w domu, a jak masz kota, który śmiga po polu. Znajomy ma takie co chodzą po polu, to i parę dni ich czasem nie ma, w gruncie rzeczy często przychodzą tylko zjeść...albo przychodzą w ciąży xD