- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1508 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
134
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jade do pl w weekend I chciałam sobie odpocząć od 30 stopni a tu się okazuje ze pogoda będzie... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
macio_944
14
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1508 Culés
3
Rozmowa z @Ghotti mnie natchnęła :D jakie pamiętacie słodycze/przekąski które kiedyś były a teraz ich nie ma?
Moje top to Twistos paprykowy:
https://static1.money.pl/i/msp/znaki_towarowe/221/443666
Czitosiki zielona cebulka:
https://i1.kwejk.pl/k/obrazki/2012/01/b4d20c74ebecc850b2dec342ea2c7808.jpg
Baton Komix
https://komiksbaza.pl/media/items/opakowanie-po-batonie-orzeszki-w-karmelu-firmy-wawel-wersja-2_z1.png
Snickers Cruncher
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_j9TjBK5wMCn23QoHMHpnD0W5I6iEy876.jpg
Baton Picnic
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_fhEPZWBZBXvsHNYrv6iyOHjtX4niCQEt.jpg
3Bit w białej czekoladzie
Zdjęcia niestety nie mogę znaleźć
;( Ale bym to wszystko chciała chociaż raz jeszcze spróbować.
0
@clyde Choralky, choć teraz są to góralki, to jednak już tak nie smakują. :D I jeszcze jakieś napoje typu Flip czy Lift jabłkowy, klasyk. :d
2
@clyde maczugi majonezowe
https://zapodaj.net/3a11e94b80864.jpg.html
0
@ranger3120 lift jabłkowy... Czuje ten smak :( albo Hop czarna porzeczka też był taki napój
0
@clyde baton Black Jack i baton alibi ;)
0
@clyde Chipsy Ruffles, gdzies na poczatku lat 90, pamietam ze mi bardzo smakowaly.
Oprocz Tego Milka lila stars pomaranczowe w czekoladzie i prazynki Flips cebulowe.
0
@clyde Milky way gwiazdki i cheetosy orzechowe, nie ma chyba, albo ja nie widuję ich :D
0
@clyde Algida Romero. Wpieprzałem hurtowo :D
2
@LambiPL gwiazdki są :D
0
@clyde male maczugi i oranżada mała w butelce a to wszystko za 50gr
1
@LambiPL cheetosy orzechowe tez sa
0
@clyde Chio i biesiadne kozak czipsy :))
0
@clyde Grappa jablskoy-winogrono dobre to było
https://www.flesch.pl/flesch/www/js/kcfinder/upload/images/Ustronianka/1-5-jablko-winogrono-niegaz-1275304660.jpg
Mars Delight również był dobry
https://s.mamotoja.pl/media/cache/source/media/product/201207/334_01_7097.jpg
0
@clyde hubba bubba!
2
@LambiPL Milky way gwiazdki są normalnie dostępne w Polsce, ostanio widziałem je w Biedronce,w Żabce pewnie również pewnie są
0
@clyde Noo to mnie wyjaśniliście, to znaczy że za mało jem takich rzeczy, pamiętam je z wczesnych lat 2000, myślałem że potem ich nie było już :D