Toretto
Dołączył/a: marzec 2015
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja to samo drugi weekend z rzedu gold 1, za squad battles elita 1 trzeci weekend plus sporo paczek za sbc i killa wygranych draftow w sumie multum teoretycznie dobrych paczek, a najlepszy traf warty 30k... no zenada.
0
Own goal dzisiaj juz x2! Po krola strzelcow i Zlota Pilke!
5
Ulala jaka bomba Paulinho, brawa za decyzje tego czasami trzeba.
1
Myslalem, ze tylko ja mam czasami takie odczucia. Ogladac ogladam nadal wszystko, ale juz tak gra nie cieszy, az strach pomyslec co sie stanie jak Messi zakonczy kariere. Gra Valverde mimo ze poki co przynosi pkt to jest bardzo toporna, za Enrique bylo sto razy lepiej chemia MSN i ich akcje nie do podrobienia. Teraz zostal sam Messi. Mocno licze na Dembele..
1
Statystyki nie graja jak to sie mowi. Semedo zagral wczoraj bardzo dobrze, ale oczywiscie porownujac go z roberto nie wziales pod uwage tego, ze grali w zupelnie innych warunkach, w innym etapie meczu bo po co? W etapie w ktorym zaczelismy grav szybciej i ofensywniej, a nie w etapie ktorym bronilismy sie przed Atletico i gralismy ospale. Nie umniejszam tu oczywiscie zaslug Roberto bo dzieki niemu zdobylismy pkt, ale statystyki w tym wypadku maja sie nijak bo gdyby grali na odwrot tzn piwrwsze Roberto, a pozniej Semedo to mogloby byc dokladnie na opak.
2
Zawsze wraca :D rozbawilo mnie to, 1 gol po tylu kolejkach no no dziwne by bylo jakby nie wrocil. Lekki niedosyt po wczoraj, ale trzeba sie cieszyc z 1 pkt bo moglo byc roznie.
1
Kiedys z przodu biegali Ronaldinho, Henry, Eto, Pedro, Villa, ostatnio Neymar, a dzisiaj mamy ogladac Gomesa? Chyba nie o to w tym wszyatkim chodzi..
0
No nie wiem. Zreszta juz po 19 I dalej nic ehh.
0
Hej gral ktos w FUT champions? W zeszlej fifiw nagrody byly od rana w czwartki, w tej mialo byc tak samo. Wrocilem z pracy odpalam fifke a nagrod nie ma. Ktos cos?
0
To chyba pytanie retoryczne? Wiesz co to jest getafe?
0
Pracuje w zawodzie. Nie ma sie nad czym zastanawiac, studia rozwina Cie jako czlowieka. Wszystko zalezy tez jaki kierunek, bo sa lepsze i gorsze. Obecnie studiowac mozna prawie wszystko. Jest wiele czynnikow zaleznych, ale jaknie patrzysz pod katem pracy to bez studiow musisz miec szczescie, zeby Ci sie powiodlo w zyciu.
0
Brac i sie nie zastanawiac! Taka cena to promocja, a miejsca do rotacji sporo tym bardziej patrzac na forme Suareza. Z Dembele i Suarezem do rotacji i rywalizacji, a i Leo moglby czasami odpoczac w koncu.
0
Fakt faktem nad obrona warto byloby popracowac, bo tracimy mase bramek ze slabymi ekipami. Do mundialu jeszcze troche czasu jest, a i motywacja bedzie inna wiec moze bedzie lepiej :) I chyba lepiej nam idzie gdy sie bronimy niz gdy mamy budowac akcje w ataku pozycyjnym.
4
Dobra Pany to kiedy losowanie? :D
0
Chyba tak, albo kamizelke ma. Ma to jakies znaczenie? Nie wyglada zle i nie ma na sobie dresu.
1
Wyglada niezle. Nie wiem moze lepiej felaini za fabsa ? Sane tez dobrze lata. Przy wiekszych funduszach kupilbym do ataku jesusa, najlepszy. W obronie ewentualnie delikatne poprawki, ale ogolnie spoko.
0
Ja mam IF Bakambu tez jest dzikiem 38 meczow 46 bramek 11 asyst. Z czego sporo meczow na calkiem wysokim poziomie, bo teraz mistrzostwa FUT plus squad battles na poziomie legendarny/ultimate.
0
Problem może wrocic. W takich wypadkach jesli nie kabel zasilajacy to mozliwenie problemy z karta graficzna moze byc uszkodzona, spalonaa, albo styki popalone. Na to bymnie zwrocil uwage jesli problem sie powtorzy.
0
Trzeba doswiadczenia :D semedo bylo wiadomo ze wyjdzie jego karta OTW w tym tygodniu przez co jego zwykla wersja nie wylatywala z paczek co spowodowalo taki wzrost cenowy. Kupilem kilku semedo i zarobilem dosc ladnie malym nakladem. Szkoda, ze nie mialem wiecej kasy zeby ich skupic :p
0
Na przyszlosc bedziesz wiedzial. Jesli zawodnika nie ma na rynku to znaczy ze ma za niska cene i nie warto go wystawiac. EA musi podniesc na dniach widelki, aby ludzie byli sklonni sprzedawac dana karte.
0
Nie wystawiaj w ogole, za niedlugo pewnie podniosa widelki i opchniesz go drozej.
0
Oglada ktos Milan? Jak wygladaja w tym sezonie, beda mieli szanse cos ugrac?
0
Wlasnie gralem juz kilka razy przecieko jednemu i drugiemu, ciezko przeciwko nim sie gralo i sie dziwilem czemu tyle ludzi ich ma :p
19
Najgorsze: Rakitic i pozne reakcje Valverde.
2
Tez tak sobie powtarzalem jak juz wszystkie zmiany byly wukorzystane, a on nadal dreptal
0
Co bez przesady? Spokojnie tak moze byc, gdyby dzisiaj gralo PSG, a nie sporting to boje sie, ze pozamiatali by nami gorzej jak ostatnio.
1
Chyba na trybie Rakitic...
6
Zaden mecz w tym sezonie mnie tak nie wkur*** jak ten
0
Beda u nas jakies zmiany.? Bo juz mnie tona wkurza. Na co on czeka? Szczegolnie z Rakiticem
1
Pique i Suarez trzymaja forme. Pomoc slabo, najgorzej Rakitic, albo niewidoczny albo psuje najlatwiejsze zagrania. Reszta przecietnie, Sporting muruje i ciezko cos zrobic bez kreatywnej pomocy.