- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1144 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
175
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
37 odpowiedzi
Deathwing112
6
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1144 Culés
0
Trzeba też wspomnieć o słabych 60 minutach Semedo we wczorajszym meczu.
Wyglądało to tak:
- 45 podań;
- 91,1% celności;
- 7 interwencji defensywnych;
- 1 faul;
- 0 kluczowych podań;
- 0 długich piłek;
- 0 prób dryblingów.
To był pierwszy raz (od meczu z Realem), kiedy nie dał czegokolwiek (dośrodkowanie, drybling) z przodu. Świetną zmianę dał natomiast Roberto (15 podań, 100% celności, asysta, 2 interwencje, brak fauli). Jeśli do tego dorzucimy fakt, że Valverde za bardzo nie widzi Roberto w środku, to chyba się możemy zacząć nastawiać na to, że Nelson będzie wyborem nr 2. Liczby globalne też na korzyść Hiszpana, bo grając na flance zaliczył już 3 asysty. Semedo pochwalić się może wywalczeniem jednego karnego.
6
@hen0x Daj sobie już spokój na dziś z tymi statystykami :D
4
@hen0x wszystko przez to że nie gra regularnie bo valverde daje roberto za niego
0
@hen0x Przecież zagrał słabo bo nie miał tam miejsca za bardzo.
0
@NoStatic Sporo razy się podłączał, obiegał Andre, ale za dużo z tego nie wynikało. Może to też kwestia tego, że znów dostał do współpracy "nowego" kolegę. No ale trzeba jasno przyznać, że póki co Sergi daje więcej jako prawy obrońca.
15
@hen0x Nie no, bez przesady. Semedo jest o wiele lepszym zawodnikiem na tej pozycji i jeden mecz tego nie zmienia.
0
@GenerałXavi Przecież wyraźnie napisałem, że nie dał niczego Z PRZODU. Gra obronna to inna kwestia. A zmiennik wszedł i załatwił jeden punkt. To na pewno nie jest dla niego dobry prognostyk.
0
@hen0x Za szybko wyciągasz wnioski, kolego :)
0
@fecebok1234567 Czemu? To wygląda świetnie i daje lepszy obraz gry.
Co do Semedo, to próbował gry wzajemnej z Gomesem, ale ani jego rodak, ani Rakitić nie potrafili zagrać mu w uliczkę, a próbował wielokrotnie, bo szukał przestrzeni.
0
@hen0x Wg. mnie nie miał z kim grać - Gomes? Rakitic? Semedo jest szybko grającym zawodnikiem i oni myślą dwa razy za wolno dla niego.
1
@hen0x Statystyki nie graja jak to sie mowi. Semedo zagral wczoraj bardzo dobrze, ale oczywiscie porownujac go z roberto nie wziales pod uwage tego, ze grali w zupelnie innych warunkach, w innym etapie meczu bo po co? W etapie w ktorym zaczelismy grav szybciej i ofensywniej, a nie w etapie ktorym bronilismy sie przed Atletico i gralismy ospale. Nie umniejszam tu oczywiscie zaslug Roberto bo dzieki niemu zdobylismy pkt, ale statystyki w tym wypadku maja sie nijak bo gdyby grali na odwrot tzn piwrwsze Roberto, a pozniej Semedo to mogloby byc dokladnie na opak.