Toretto
Dołączył/a: marzec 2015
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Prowadz jeszcze relacje live z losowania, bo zostaniesz posadzony o cieple kulki :D
0
Tak jak odp wyzej, poza tym kasa mysle ze by sie znalazla. Gorzej, ze zostalaby calkowicie zmarnowana.
0
Jakos nie przekonuje mnie ten argument, bo raz nie znana jest ewentualna cena Di Marii, a dwa Barca I tak musi sprzedac kilku pilkarzy na ktorych tez cos zarobi, a ile to tez jest niewiadoma. Trzy nawet przed okienkiem byla mowa ze sa pieniadze na klasowego pomocnika nie liczac sprzedazy zawodnikow.
Co do 1 argumentu to rowniez wiele logiki w nim nie ma jak tak pomyslec. Jesli tak jak byla mowa odpuszczony zostal Seri, a wladze mowia, ze trzeba obstawic inne pozycje to nic innego jak PS czyli nominalna pozycja Di Marii zakladajac zmiane formacji i przesuniecie Messiego do srodka. Rotcja z Dembele i Cou na skrzydlach.
Oczywiscie to tylko luzne domysly, ale osobiscie po transferze Neymara nie bralbym juz nic za pewnik, chociaz osobiscie nie chcialbym bardzo u nas Angela.
0
A tak z ciekawoaci dlaczego?
0
Powaznie czy fake?
16
Ktos musi robic nocne zmiany, zebys Ty mogl pracowac 8-16 ;)
1
Znam, ale martwie sie o innych zeby wszyscy zrozumieli^^ troszcze sie o rodzine :)
0
Aha i wszystko jasne.
3
Nikt sam z siebie takiej gwarancji nie daje. To juz kwestia trenera jak pouklada to taktycznie.
0
Liverpool w natarciu I gol! Swietnie graja tak trzymac!
8
Ale Emre Can pily rzuca szok co do minimetra za plecy obroncow a i klepke tez zagra i wyjdzie na pozycje. Jednego takiego meczu w wykonaniu Gomesa czy Rakitica nie widzialem, a tu jeszcze 15min nie ma
0
Co niektorzy maja tu wielkie problemy i rozterki zyciowe. Musza czepiac sie o poprawnosc pisowni, o ludu zloty do czego to wszystko zmierza. Wchodzi czlowiek poczytac info na LaRambli, a tu co drugi komentarz to poprawianie kogos i czepianie sie o literowki :d chyba tacy ludzie podbudowuja tu swoje ego i moga sie dowartosciowac jak im w zyciu zawodowym nie idzie^^
3
Gdyby VAR funkcjonowal w LaLiga w zeszlym sezonie to mielibysmy majstra i wielki Real nie bylny tak wielki bo przy obronie LM dalej dostawalby baty na wlasnym podworku.
0
Przyblizysz o co chodzi cos sie dzialo tej nocy? Nie jestem w temacie
1
Do Suareza bardziej by mi pasowalo spektakularnosc lub siła
0
Jest gdzies transmisja w tv dzisiejszego losowania?
2
Podziwiam jak mozna pic taki syf w takiej ilosci ktory na dodatek w smaku jest paskudny :D osobiscie 2/3l wody dziennie.
1
Podziekowal :)
0
Jak ktos na tt podsumowal wczoraj zmiane Neynara i jego wyzwanie w Ligue1 macie ktos cytat?
0
Ja bylem i sie strasznie rozczarowalem. Budzet musial byc bardzo niski. Ogolnie historia dobra, ale wykonanie filmu pozostawia wiele do zyczebia. Mocno sredni film.
0
To by tlumaczylo dlaczego ruszyla sie nagle sprawa Seriego. Cale szczescie to tragiczne okienko sie konczy.
0
Ale bylaby niespodzianka jakby przyszla cala trojka (Dembele, Cou, Seri) w co jednak watpie. Ciekawi mnie jak rozwiaze sie sytuacja pierwszej dwojki w swoich klubach w przypadku fiasku transferu. Cala trojka bym nie pogardzil mimo wszystko, wroci nadzieja na odbudowe spuscizny po Neymarze i srodku pola jaki zostawil Lucho.
0
Jasne, ze to jest gruba przesada i takie pieniadze sa chore i nie prowadza do niczego dobrego. Mialem na mysli sama wartosc sportowa i marketingowa pilkarza. PSG jeszcze moze na nim sporo zyskac, a jak widac kluby krzycza co raz wiecej za pilkarzy i moze sie okazac, ze nawet za ta kwote nikogo sensownego nie kupimy.
0
No jak co? Slowo Ronaldo/Penaldo/zelus/nurek itd itp pada tu chyba czesciej niz Messi. Piecza cztery litery jak sie tu pisze o Neymarze czy o co chodzi? Gra chlopak piekna pilke jest niesamowity i swietnie sie go oglada. Gdzie indziej o tym dyskutowac jak nie wlasnie tu?
1
Co to komu przeszkadza w takim dziale jak LA RAMBLA? jak od kilku lat smarujecie po Ronaldo codziennie to jest ok? Forum Realu tez nie tutaj. Podziwiamy gre naszej bylej gwiazdy, bo czaruje na francuskich boiskach az milo. Nie widze problemu po to jest ten dzial.
0
Ogory czy nieogory. W LaLiga tez sporo takich. Najlepsza wersja Neymara zaczyna sie wlasnie teraz, a 222mln za niego to smieszne pieniadze. No nic szkoda, ale nic nie poradzimy. Dzisiaj spokojna wygrana z Betisem, ale braki bylo widac. Potrzeba skrzydlowego i rozgrywajacego z prawdziwego zdarzenia.
3
Ja pierdziu co ten Neymar wyprawia :( brawo.
1
Zero dryblingow czy niekonwencjonalnych otwierajacych podan, brak kreatywnosci, a tego nam teraz najbardziej brakuje. Przy szczytowej formie don Andresa plus grze Messiego na prawym skrzydle taka gra Rakiety byla konieczna teraz trzeba czegos zupelnie innego.
0
Denis za Paco, Gomes za Rakitica i Digne za Albe.
Denis zasluguje na minuty a Paco dzisiaj bardzo slabo, Gomes nich dostanie kolejna szanse czy bedzie gral on czy Rakieta to i tak jeden pies :p Alba moze odpoczac, a Dignie zasluguje na kilka minut niech bedzie pod gra. Semedo i Delu zasluguja na cale spotkanie dzisiaj.
1
Jedyne 87mln € smiesznie to brzmi :D wszyscy chca nas teraz ruch** na hajs. Gdyby nie sprzedaz Neya akceptowaliby taka oferte z pocaliwaniem reki.