1

Jedyne 87mln € smiesznie to brzmi :D wszyscy chca nas teraz ruch** na hajs. Gdyby nie sprzedaz Neya akceptowaliby taka oferte z pocaliwaniem reki.

8

Fajna robota wszystko w skrocie i na temat. Kwestia godzin juz drazni w tych doniesieniach, ale nic nie zrobimy. Do konca okienka jeszcze jakies 350h damy rade.

10

ISIS to sie zaraz przyzna nawet, ze szantazowalo Bartka i od srodka rozwalilo Barce z pomoca bialyvh i psg..

0

Jak ma nie byc kasy skoro mamy 222 za Neymara plus normalna kasa jaka miala byc przeznaczona?xd zanim Ney odszedl Bartek powiedzial ze minimum jednego pomocnika sciagnie teraz widac, ze trzeba wiecej.

0

Jest mnostwo swietnych kraftow, ale widzenie, ze malo tu lubiesnikow dobrego piwka. Ze zwyklych popularnych sikaczy to Perla export i Raciborskie sa okn

1

Oczywiscie, ze tak rownie dobrze mozna dac szanse naszemu Denisowi poziom podobny, a przynajmniej wychowanek plus ograny w LaLiga. Draxler w PSG duzo nie pogra przy Neymarze ponad to szejk pewnie kupi Mbappe, ale tak bierzny Draxlera :p gosc bylby ok, ale do rywalizacji z Dembele, a nie jako jedyny transfer i podstawowy zawodnik.

3

Sredniak ktory nieto lapie sie do skladu PSG ma byc naszym podstawowym zawodnikiem? Niezle sie staczamy skoro ktos taki jak Draxler ma nam wystarczyc. Kiedys mowilo sie tylko o najwiekszych nazwiskach i gralo wychowankami.

3

Ale zenada to okienko normalnie rzygac mi sie chce. Mielismy Neymara priorytetem bylo kupno rozgrywajacego z topu, aby poprawic sytuacje w srodku pola. Nie dosc, ze stracilismy polowe sily razenia z przodu to jak nie bylo transferow tak nie ma (dzisiaj Paulinho wow). Sezon juz sie zaczal pierwsze baty i trofeum dla najwiekszego rywala okienko trwa juz dwa miesiace, a my nic, a przeciez mozna bylo zaklepac kogos nawet przed okienkiem. Teraz mamy 222mln za Neymara minimum do wydania na transfery, a tu dalej nic. Juz mam dosc. Ogladam nieudolne mecze z niekompletna kadra i wysluchuje codziennie smieszkow w pracy. Wstyd, zenada I trzy metry mulu nie da sie inaczej opisac poczynan zarzadu.

2

''Jak udało się nam odebrać piłkę na 30 metrze to zamiast przyspieszyć to zwalnialismy grę i czekaliśmy aż się real ustawi...''

To jest kluczowe. To mialo swoj poczatek juz w poprzednim sezonie po transferze Gomesa, w duecie z Rakiticem zwalniaja nasze akcje i gasza iskre nadzieji na kontratak w mgnieniu oka.

1

To byla amatorka jak Benzema wracal I zabieral co chwile Rakiecie pilki. Czy Ivan byl tak daremny czy w druzynie byl kompletny brak komunikacji i nikt mu nie krzyczal. Dramat.

0

Mozliwe bo my rowniez mielismy sporo farta po zmarnowanych setkach Realu, a i bym zapomnial ich najgrozniejsza bron czyli Isco przesiedzial caly mecz na lawie jakbys nie zauwazyl ;)

3

Najlepsze jest to, ze nawet jak przyjdzie Dembele to to kompletnie nic nie zmieni, bo srodek pola na czele z Gomesem i Rakiticiem bedzie truchtal i zagrywal wylacznie do tylu. Obraz nedzy i rozpaczy, a wlasnie tu jest pies pogrzebany.

2

180min z Realem, a my nie zdobywamy nawet 1 branki z gry przy czym nasza gra to zenada. Zle sie to oglada masakra.

0

10min gry, a my z wlasnej polowy nie wyszlismy tylko laga do przodu I strata co za zenada xd

20

Wrocilem wlasnie z wakacji z Barcelony, ale zamula powricic z raju do szarej rzeczywistosci :(

0

Gdy Roberto byl gotowy do zmiany to myslalem, ze wejdzie wlasnie za niego :p niestety wiekszosc sytuacji bramkowych na konto Aleixa :/

0

Kiedy ostatni raz bylo 0:0 na ElClasico?

0

Starczy byc dwie godziny przed meczem zeby sobie poczilowac na trybunach? :)

2

Wiesz co przy Neymarze na TVP Sport w wiadomosciach mowili, ze Neymar juz pilkarzem PSG chociaz zadnej oficjalki nie bylo. Moze teto szmatlawce wiedza lepiej i transfer juz rzeczywiscie w tak zaawansowanej fazie ze to kwestia czasu.

11

Niby żaden wymagający rywal, niby nie ma co chwalić dnia przed zachodem słońca, ale po zejściu Delu i wejściu Denisa nasza lewa flanka padła.

0

Poważnie tak ciężko wyczuć, że to była ironia? :p mam takie samo zdanie jak i Ty i powtarzam to w kółko od transferu Neymara.

0

Zacytuje klasyków z tego tygodnia: "Ludzie ile można tłumaczyć, że zawodnik nie zgadza się na wyższą klauzule i zarząd nie ma nic do gadania?!" hehe

0

Lece na meczyk w tym tygodniu do Barcelony, nie bylem jeszcze w muzeum, warto za te 25 euro ?

0

u mnie tez cos sie popsulo...

0

Ja czekam do jutra, po weekendzie akurat tak przy poniedziałku może coś być tym bardziej, że Gamper już będzie

1

Problem w tym, że Inigo praktycznie klepnięty podobno wpłacamy klauzule i po sprawie. Pomocnika i tak jeszcze przed okienkiem mieliśmy kupić o czym sam Barto powiedział, więc wciąż na takiego czekamy. Odszedł Neymar trzeba godnie nim zastąpić lukę jaką pozostawił potrzebne duże nazwisko, więc czy ja wiem czy to takie mało realne? Takie transfery to wręcz obowiązek, ale wiadomo jak to się często kończy..

0

Znam to uczucie :p ciekawych filmów z dobrą oceną jest sporo, jeśli interesuje Cię na dzisiaj jakiś konkretny gatunek to może coś doradzę jak chcesz ;)

0

Ciężko przewidzieć? :D hehe to żeś dowalił teraz. Nad takimi kwestiami pracują rzesze ludzi na całym świecie, a każda firma ma przygotowywane prognozy i budżet na kilka lat do przodu. Oczywiście, że 222mln to promocja jakich mało przy najbardziej medialnym zaraz po Ronaldo zawodniku na świecie, gdzie przychody na każdej płaszczyźnie z racji jego obecności w klubie się mnożą same przez siebie.

0

Nie trzeba tego powtarzać, bo to raczej oczywiste, ale klauzula Neymara 222 to przy obecnie prężnie rozwijającym się rynku żadna klauzula, a wręcz promocja. Nie chce mi się wierzyć, że w okresie kiedy zawodnik marzy u nas grać i dostaje ogromną pensje nie da się mu wcisnąć wyższej klauzuli. Mam na myśli jego pierwszą umowę. Nie wiemy jak było, ale wydaje mi się, że skoro marzył grać obok Messiego swojego idola to zgodziłby się wtedy na wysoką klauzulę. Teraz już mniejsza o to, ale mam wrażenie, że po prostu zarząd się wystarczająco nie postarał.

0

Z gimbami nie ma nawet o czym dyskutować. Podrośnij naucz się kulturalnej polszczyzny i poznaj trochę świata za nim zaczniesz wyzywać starszych, bo merytorycznie nie jesteś w stanie nic wnieść i z kontrargumentować moich faktów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?