0

Cos mi sie obilo o uszy, ale kto wymyslil taka glupote w sensie, ze doto 31.07 zamiast do konca okienka czyli 31.08?xd nie czaje

6

Na tvp sport podali, ze Neymara juz w dwumeczu o SPH nie zobaczymy, bo przenosi sie do Paryza. Hehe lepiej poinformowani niz sama Barcelona

2

Na Bernabeu swoi swoich popychaja i za to sie gwizda 11stki.

0

Ogladalem dokladnie I nie przymykalo mi sie oko :) to moja subiektywna ocena. Nie pisze o wszystkich, na pewno na duzy plus Alena, dobrze Samper, Semedo swietnie, Paco ok szkoda ze mu raz pilka odskoczyla, Dignie dobrze. W mojej ocenie najslabiej Turan i Denis, oboje ustawieni ofensywnie, a kompletnie nic nie wniesli do gry, od momentu ich wejscia nie stworzylismy zadnej akcji podbramkowej chyba ze po wejaciach prawa strona Semedo. Denisowi pilka odskakiwala, probowal dryblowac, ale z tego nic nie wychodzilo. Taka moja ocena. Denis mial sporo minut w zeszlym sezonie, oczywscie nie ma co go skreslac, ale niestety nadal gra miernie .

1

Dominacja Barcelony do 65min, kilka niewykorzystanych 'setek', pozniej liczne zmiany i nasz drugi garnitur prezentowal sie bardzo slabo. Z przykroscia stwierdzam, ze Denis i Arda sie kompletnie do nas nie nadaja.

0

Spokojnie. Jestem przekonany, ze do SPH bedzie wszystko jasne. Chociaz wolalbym, zeby wszystko bylo po staremu i moc jeszcze zdazyc zobaczyc Neya na Camp Nou.

0

Nikt nie powiedzial, ze kochal. Po drugie pieniadz to silna pokusa, a po trzecie nikt nie zna dokladnej przyczyny byc moze czuje sie dluzny wobec ojca, a taka wlasnie jest wola jego pieprzniet*** tatusia, bo od poczatku to on i pieniadze ida w parze.

0

Jaka rywalizacje? Neymar jest aktualnie zaraz po Messim najlepszym pilkarzem na globie, on wszedzie z miejsca ma podstawowy sklad i jest nie do wygryzienia. Szkoda dlatego, ze Barca to miejsce wlasnie dla pilkarzy z takimi umiejetnosciami. Chodzi mi o magie na boisku to co cieszy oko.

9

Od poczatku nie wierzylem w transfer Neya i mowice co checie, ale czuje cholerny zawod i smutek z powodu jego odejscia do ktorego bardzo mozliwe ze dojdzie niebawem. Nie jestem jeszcze z tym pogodzony. Strasznie polubilem tego mlokosa z unikalnym stylem gry. Jest to dla mnie w jakims stopniu cios. Wiem, ze to jego sprawa, ze leci na kase pewnie niejeden z nas by polecial i przez to czuje zlosc i odraze do dolarow szejkow, ktorzy rozbili najlepsze w historii tridente MSN :/

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

A moze po prostu dobiera sie powoli do siostry Neya, albo ma tasmy na jegoto ojca ;>

1

O to chodzi nie mozna zaburzac hierarchi zarobkow w klubie, ale jak tak pomyslec to robi sie chore. Kluby z tradycja i zasadami nie moga sobie na takie rzeczy pozwolic, a tu wlatuja szejkowe petrodolary i zaburzaja caly rynek cenami, a dwa moga kusic wszystkich pilkarzy oferujac im kosmicznie niewyobrazalne zarobki. Powinny zostac wprowadzone jakies ograniczenia.

0

Czyli RAC1 oraz Cat Radio probuja ratowac dupe, bo wczoraj nazmyslali mase plotek. Traca w oczach jako rzetelne zrodla. Przewaznie udzielali sprawdzinych lub oficjalnych informacji, a teraz stali sie jak zwykle szmatlawce zmyslajac rozne bajki dla rozglosu.

0

Jakby Neymar mial klauzule Ronaldo czyli 1mld to tez bym byl spokojny ^^

0

Co po niektórzy tutaj to mają serio nierówno pod sufitem bez obrazy :D
Taaa już Ci powiem kogo kupimy za te 222mln przy obecnych cenach rynkowych i naszym zrządzie: Paulinho + Witsel + jakiś noname z brazylii w miejsce Neya

0

Nieaktualne? Możesz wytłumaczyć i rozwinąć myśl?

0

O co chodzi z tym zdjęciem Neya na Instagramie? Gdzie był jego ojciec, że teraz lecą gdzieś razem?

3

Powinni zatrudnic analitykow, ksiegowych i specjalistow od wszystkiego z LaRambli :p

4

Sezon 16/17:
Przychod 708
Budzet 687
Pensje 66% budzetu czyli 453,42.

3

Nie zdarza mi się to pierwszy raz, ale za kazdym razem odczuwa sie podobnie. Strscenie bliskiej osoby i zadawanie sobie pytanie dlaczego. To boli. Mniejsza, tak sie tylko wyzalam, w tym momencie wszystkie transfery, mecz na El Classico na ktore mam bilety i cala ta otoczka robi sie taka mala i staje niczym w prownaniu do reszty. Zycze Wam i sobie spokojnej nocy moi cules.

1

Podpinam sie rowniez pod to. Budownictwo bardziej specjalistyczna branza. Informatykow potrzeba wszedzie. Kazda firma/przedsiebiorstwo ma dzialy IT i rzeczywiscie ofert pracy jest bardzo duzo.

1

Oba kierunki bardzo dobre. Zastanow sie co Ci sprawia wieksza przyjemnosc i w jakiej branzy chcialbys pracowac. W budownictwie pewnie czekac Cie sporo projektowania rysunkow technicznych materialoznastwa, a w Informatyce z kolei duzo jezykow programowania i ogolnie IT. Ja wybralbym informatyke, ale tak jak mowie co wolisz oba kierunki calkiem ok.

2

Może i fake z ta konferencja Verrattiego, ale czekam z wielka niecierpliwoscia do poludnia, ciagle majac nadzieje na wybawce naszej srodkowej linii

8

Z Harrego Pottera :D

0

Nie na pewno nie chodzilo mi o stopera, bo kojarze jak sie podlaczal na skrzydle i gral typowo z boku :)

0

No to byc moze PK, nie wiem ogladalem obie imprezy wiekszosc meczow, a bylo to w tym samym czasie, bez znaczenia poziom byl porownywalny.

0

Napisalem na minionych, mialem na mysli euro u nas w Polsce.

2

Dokladnie, ale wydaje mi sie ze skoro blyszczal na tle ogorkow to da rade na wysokim poziomie tez. Plus jest mlody i ma spore perspektywy. Na tym samym tle ogorkow gral Bellerin, a to Semedo wywarl na mnie wieksze wrazenie.

2

Widzialem jego kilka wystepow w reprezentacji na minionym Euro. Wygladal swietnie i byl bardzo wyrozniajacy siesie, az bylem pod wrazeniem. Mimo wszystko poziom tez byl jaki byl nie graly tam topowe druzyny.

3

Wyspa tajemnic, Prestiz, K-PAX, Podjerzani. Moje ulubione.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?