1

Skrajna glupota jest w takim razie wydawanie tyle kasy w Twoim przypadku na tel, ktory za 2/3 lata zmienisz, ale rob jak uwazasz. Co do tematu to folia mk jest super i mimo wszystko pomaga, ale ja mam plaski tel nie edge. Polecial mocno kilka razy i nic sie nie dzieje, obecnie szkla I wyswietlacze sa na prawde dobrej jakosci I ciezko rozwalic tel. Kolega kupil folie na S6 edge rok temu i kompletnie mu sie nie sprawdzala, zaczela bardzo szybko sama odchodzic od bokow.

9

Akurat Kante jest swietny, zawodnik roku BPL i najlepszy w dwoch ostatnich sezonach co potwierdzaja statystyki. On zgasnie dopiero jak mu sie nie bedzie chcialo, bo jego samozapal I ciezka praca na boisku robia roznice. Kazdy dobrze wie, ze to byl kregoslup Leicester, a nie Vardy.
Mbappe jest mega szybki, zwrotny i dobry technicznie bedzie z niego wielki gracz jesli sam bedzie tego chcial, nie ma mowy przy tych umiejetnosciach o sezonie zycia.
Kolejny Pogba to rowniez swietny zawodnik i ma lata gry przed soba. To sa mlodzi zawodnicy, a juz ograni w Europie i z pewnoscia jeszcze dlugie lata zagoszcza w elice europejskich klubow.
Co do reszty to sie zgadzam. 16 letni zawodnicy bez ogarania to wielka niewiadoma.

0

Panowie szybka piłka, teraz odpaliłem kompa dopiero - gdzie mogę obejrzeć mecz w necie? Będę wdzięczny za linka na pw, dzięki!

0

Czyli najlepszy sezon ciagle przed Toba :) swietne jest to ze z kazdym kolejnym odcinkiem ta relacja sie poglebia. Do tego genialna gra aktorska glownych bohaterow - majstersztyk.

2

Ja oglądałem, wg mnie super! A oglądałem już sporo filmów i seriali. Ten jest specyficzny mocno psychologiczny, więc nie każdemu przypadnie do gustu. Akcja i fabuła też jako taka jest w miarę wciągająca. Bates Motel to taki jakby prolog klasyki gatunku kina filmu Psychoza. Mocno polecam.

0

Zgadzam sie calkowicie. Rowniez mocno licze na ten transfer. To jedyny zawodnik, ktory moze postawic nasz srodek pola na nogi, inne substytuty nie maja prawa bytu i tylko zmarnujemy pieniadze na tanszych zamiennikow.

0

Owszem jest decydujacy. Niemniej jednak to samo wykonczenie. Ma miejsce huknie mocno bez krycia i gol. Sam sobie nie potrafi wykreowac okazji. Robia to jego koledzy, taktyka. Nie ma podejscia, ani startu jakiegokolwiek do Messiego i my o tym wiemy, a w ostatecznym rozrachunku bedzie sie mowic o nim.

0

Chłopie teraz to jeszcze masz mnóstwo wolnego i czas tak na prawdę dla Ciebie stoi w miejscu. Poczekaj jak pójdziesz do pracy, a weekendy spędzisz od rana do wieczora na uczelni. Gwarantuje Ci, że nie będziesz wiedział jaki jest dzień tygodnia, a Twoją jedyną chwilą wolnego będzie czas na sen.

0

Fart czy nie, grają dobrze i konsekwentnie. Mimo to fakt w tym sezonie w co drugim meczu praktycznie wciskają coś w ostatnich minutach dającego punkty.. Nam z kolei przy nieciekawym wyniku sędzia lubi nie zaliczyć gola gdy piłka przekracza linie o przeszło pół metra. Mimo to jesteśmy w tym momencie na równi pod względem pkt. Niestety zostało kilka kolejek i wątpię, żeby Real coś przegrał, a przegrać musi, bo sam remis w meczu z Sevilla czy Celtą jest możliwy, ale nie wystarczający.

37

Veratti jest jeszcze młody i jest wart każdych pieniędzy. Do środka pola nie potrzebujemy kogoś z dryblingiem i świetnym strzałem finezyjnym czyli Coutinho, a walczaka i rozgrywającego, kogoś kto utrzyma się przy piłce, błyskawicznie ją odbierze i zagra kluczowe podanie czyli Verattiego. Raz, a dobrze. Nie rozdrabniać się po 20/30mln na średnich graczy, bo to nie ma sensu. Veratti jest jednym z najlepszych na swojej pozycji, a do tego ma długie lata gry przed sobą.

0

Program taki sobie, kwestia gustu. Nie ogladalem pierwszych dwoch odcinkow, ale pozniej przypadkiem widzialem dwa i jakos mnie wciagnal. Odnosilem sie tylko do postaci Piotra Kedzierskiego, bo akurat program fajnie ukazuje prawdziwe oblicze celebrytow.

0

Twarz jak dotad malo rozpoznawalna, glownie znany z radia. Uczestnik tegorocznej edycji programu Agent Gwiazdy. Przyznam sie, ze na biezaco ten program ogladam I stwierdzam, ze Kedzior jest swietnym gosciem. Mega wyluzowany i zabawny, a przy tym sympatyczny, szczery i autentyczny. Strasznie pozytywnie mnie zaskoczyla jego osobowosc.

0

Bedzie pogrom nie ma co

1

Lub gdyby sedziowie zauwazali sytuacje w ktorych pilka przekracza linie bramkowa o metr.

0

Jeszcze raz mozesz rozwinac mysl jesli chodzi o silniki? ;p rozumiem ze 1.8 zre duzo oleju, chociaz to chyba nie jest duzy problem? zaznacze, ze nie bede jezdzil duzo, a w trasy bardzo rzadko. Krotki dystans dojazdu do pracy. Ogolnie 1.8 na benzynie nie polecasz? Mowilem, ze od 2.0 wzwyz raczej odrzucilem z przyczyn finansowych. W takim razie ponizej 2, najlepszym rozwiazaniem jest 1.9tdi?

41

Boli.. Nie strzelił od 3 lat, a mimo to ma najwięcej bramek w historii klasyków no nieźle ;s

0

Ewentualnie jesli macie jakies modele godne polecenia w tym przedziale cenowym jestem sklonny sie temu przyjrzec. Tak czy siak dzieki za pomoc :)

0

Doszedłem do wniosku, że c5 odpuszczam nie potrzebuje tak dużego. Nastawiam się na b6. Teraz kwestia silnika. Powyżej 2 nie chce kwestia ubezpieczenia i wydatków, które chciałbym ograniczyć. Czyli co zostaje, które silniki były najlepsze? Benzyna czy diesel. Wolałbym beznyniaka, ale jeśli ropniak ma być dużo bardziej ekonomiczny to się zastanowie nad nim. jesli ropa to jedynnie 1.9tdi chyba. Natomiast jesli benzyna to jaki najlepiej 1.8T czy 1.8/1.6 bez turba? z jednej strony na mocy mi nie zalezy z drugiej strony zawsze fajnie ja miec. Pytanie czy te turba czesto sie sypia i koszta napraw czy sa wysokie? Zewnetrznie z tego co czytam stan silnika dobrze sprawdzić po kolorze spalin czy husteczka i wydech. Rdza lapie te samochody czy blacha sie trzyma jako tako? Wahlarz cen na otomoto jest calkiem spory.

0

Wiem, ze jest tu kilku specow czy fanow motoryzacji potrzebuje pomocy. Konkretnie chodzi o marke audi. Zastanawiam sie nad kupnem a4 b6 lub a6 c5. Moze ktos pomoc i doradzic na co zwrocic uwage, gdzie kryja sie ukryte koszta ogolnie co najlepiej wybrac?

2

Oprocz wprowadzeniu VAR to w pierwszej kolejnosci powinni rowniez odejsc od sztywnych zasad zwiazanych z protokolem meczowym I zaczac sprawiedliwie karac zawodnikow na podstawie nagran.

0

Powtorz to co pisalem przed meczem z Juve. Jesli wyjdziemy ofensywnie czyli 343 to mamy szanse. Jesli zagramy 433 to nic nie ugramy, a Real zje nas w srodku pola. Roberto musi zagrac wyzej jako PP/PS I pilnowac Marcelo. Alcacer ostatnio fajnie zagral z RSS w ofensywie I zapierniczal w obronie, wiec dobrze jakby zagral I zajal sie Carvalajem. Obecnie wlasnie boczni obroncy Realu stanowia o ich sile w ofensywie. Jesli do tego rakieta, iniesta, busi I messi zajma sie wylacznie pola I odcieciem Krosa z Modriciem powinno byc super

0

Czasami mam podobne odczucia. Szczerze ucieszylem sie gdy przeczytalem ostatnio, ze maja wprowadzic VAR wzostanie przyszlym sezonie. Byc moze wewnetrzny ogien zaplonie na nowo :) do porzygu nudzi sie juz to ewidentne sedziowanie pod Real. Nie mowie tu o pomylkach ktore jak wspomniales ciagle sie beda zdarzac na korzysc roznych z druzyn, ale o sedziowanie z premedytacja i podwojne standardy.

0

Rowniez juz od roku posiadam tego co kolega polecil. Xiaomi w wersji Pro, jestem mega zadowolony z niego. Z tym szybkim ladowaniem to uwazaj. To jest wejscie usb 3.0 i laduje szybciej tylko wtedy jesli w ladowanym urzadzeniu rowniez masz ten sam port 3.0 ;) takze przewaznie laduje normalnie jak zwykly power bank czy ladowarka. Tak czy siak laduje szybko, spokojnie starcza na 4-5 pelnych ladowan telefonu, smukly lekki elegancki. Dostajac promocje placilem za niego w zeszlym roku 80zl wiec mysle ze cena dobra :)

1

Ostatnie 3 mecze w formacji 4-3-3 to 0 strzlonych bramek! Przy formacji 3-4-3 to kilka bramek na mecz. Mam nadzieje ze nie wyjdziemy znowu 433 na Real.. Nie mamy nic do stracenia trzeba szturmowac Bernabeu od 1 minuty.

1

Na poczatku starczy zwykly dobry trymer. Do 100 kupisz.

1

No niestety braklo glownie szczescia. Uwazam, ze w dwumeczu bylismy lepsi, ale taki jest sport, a Juve zagralo fenomenalnie w obronie. Powstrzymac Neymara i Messiego w takiej formie to na prawde wyczyn. Do tego Buffon wyciagajacy w pierwszym meczu dwie setki i kilka swietnych przestrzelonych okazji. Juve dwa strzaly praktycznie z nieczego I bramki.. plus glowka od slupkarazu Chielliniego, ktory juz dlugie lata nic nie trafil. Fura szczescia Juve, a zaraz idwrotnie pech naszych. Az nie moglem uwierzyc, ze nic nie wpadlo. Chcialbym, aby Juve wygralo LM. Dla Buffona, jemu sie nalezy. Nie czuje zlosci, chlopaki grali wczoraj swietnie, bylo widac walke I zafundowali niezle widowisko. Dziekuje.

0

Tak jak myslalem, potrzebowalismy 3-4-3 wtedy nam w ofensywie idzie. Juve jest za mocne w defensywie, zeby grac 4 obroncami..

1

Liczylem na 3-4-3 gdzie srodek pola I atak wyglada znacznie lepiej.. przy 4-3-3 moze byc kicha :/ obym sie mylil.

1

Detale w postacie bledow sedziowskich ;>

0

Wszystkie po nieslusznej grze w 11 na 10, dwoch spalonych i wykladaniu na pustaka. Rzeczywiscie, klasa. Ja to bym juz wreczyl ZP za ten rok. Kolego, jestes jak wiekszosc tych glosujacych dziennikarzy w tym marnym plebiscycie. Jak ostatnio Hazard powiedzial, od kilku ladnych lat nikt nie zwraca uwagi na gre i wklad danego zawodnika, ale suche liczby i statystyki. Pozdro.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?