Toretto
Dołączył/a: marzec 2015
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
Tu raczej jest narzekanie na brak możliwości płatności przy odbiorze, a nie na sama płatnośc przelewem.
Żyj w 2017 roku nie miej możliwości różnorodnej metody płatnśsci ;)
2
Wstrzymałbym się z takim stwierdzeniem. Już w zeszłe lato mieliśmy pomoc obsadzoną na lata, a co z tego wyszło widać doskonale :p
1
Dla mnie Messi w taki sposob co rok moze sie konczyc :)
1
35mln za Mahreza, tyle wylozylismy za Gomesa czy Paco :D
0
Ekonomia to najlepszy kierunek jesli jestes tzw wybitna jednostka :D jesli nie to odradzam. Lepiej cokolwiek technicznego, jesli beda checi to wszedzie dasz rade.
0
Haha seriono? Slyszalem cos o tym. Niezle w takim razie sobie to wymyslili. Genialne, filmik ma mnostwo wyswietlen.
2
W sumie nie takie glupie jezeli Messi mialby grac w srodku to potrzeba nam dobrego PS, a I funduszy za wiele nie mamy. Wydaje sie to dobra opcja.
0
To zależy kto kupuje :) Manchestery, Real, Barcelona, PSG zawsze muszą słono płacić. Zawodnik prędzej sam chce odejść do takiego Atletico gdzie ma szansę na podstawowy skład niż na rezerwę do w/w klubów. Wtedy cena jest niższa jeśli klub chce na nim coś zarobić i nie dać mu przejść za darmo. Tak mi się wydaje.
24
Uefalona :)
0
Pytanko. Skonczyla mi sie wlasnie subskrypcja do PS4. W ps network plus kosztuje na rok 195zl. Wydaje mi sie ze kiedys placilem mniej. Czy da sie wykupic gdzies taniej, albo sa jakies promocje w jakims okresie?
0
Nikt nikomu nie broni. Sek w tym, ze albo ludzie sa wygodni i im sie nie chce, albo po prostu nie maja czasu, bo gonia za pieniadzem. Do tego dochodzi zniechecenie spowodowane najogolniej mowiac Internetem.
0
Nie zapominajmy, ze mimo iz PSG nic nie gralo to i tak byli w stanie wyjsc z kilkoma kontrami, ktore konczyly sie szczesliwie z naszej strony. Sam na sam obronil Ter Stegen, a Di mariia nie trafil. Lepszy zespol grajacy odwazniej z przodu zapewne bedzie mogl wyprowadzic wiecej takich atakow.
0
Warto dodac gol na 4:2 w 90'. Wisienka na torcie i tak bylo wycofanie przez niego pilki w sytuacji sam na sam z bramkarzem.
1
Wszystko do poprawy wg mnie. Musi do niego dotrzec kiedy ma zachowac zimna krew I sie skupic, kiedy probowac zmylic bramkarza, a kiedy po prostu oddac strzal silowy, bo poki co kazde wykonczenie wykonuje na opak :D
1
Co Wy macie z tymi talizmanami? Umtiti wygrywa 90% pojedynkow glowkowych, jest jednym z najlepszych SO I jego umiejetnosci przesadzaja o tym, ze wygrywamy, a nie walory losowe jak szczescie czy pech.
0
Suarez Ty dziku!!
0
Oho Ney podlecial szybko cos szepnac do Messiego, cos sie kroi :D
0
Czujnosc Neymara, ale co za wykomczenie Suareza, Matko Boska!
0
Wcale mnie to nie dziwi. To juz norma, ze w kazdym meczu tracimy bramki po wrzutkach. Ciekawi mnie tylko dlaczego my nigdy po nich nie mozemy trafic majac ich kilka razy wiecej w meczu od przeciwnika ;)
17
Najlepszy mozliwy sklad teraz. Cala podstawa w meczu u siebie, a pozniej przychodzi mecz wyjazdowy z takim Deportivo i trzeba rotowac polowa tego podstawowego skladu. Gdzie logika ja sie pytam?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Polecam przygladac siesie Mbepe
0
Osobiście ściągnałbym jakiegoś taniego, starszego dośw PO i dał szansę Aleixowi i Roberto. Musem do wzmocnienia jest środek pola i na tym bym się skupił. Potrzebny rozgrywający na wczoraj.
0
O to mi chodzi. Gość jest prawą ręką głównego trenera i nie wnosi żadnych pomysłów od przeszło roku, więc co może więcej osiągnąć? Wg mnie trzeba dać się wykazać komuś z dobrym CV, bo taki potencjał jak Neymar I Messi to, aż żal marnotrawić przez kolejny czas, a teraz ewidentnie grają samowolkę i ciągną naszą grę indywidualnymi umiejętnościami.
0
Rzeczywiście świetny specjalista od stałych fragmentów. Gdyby nie chirurgiczna precyzja Neymara i Messiego to na 12559372858 stałych fragmentów nie zdobylibyśmy ani pół bramki. Gość notuje wyraźny regres, bo jeśli jeszcze było widać prace i efekty w postaci kilku bramek po wrzutkach z wolnych/rożnych w zeszłym sezonie tak w tym wynik to kompletne 0. Gratuluje za ambicje jeśli osiadł na laurach po sezonie i wszystkim tym, którzy chcą go na trenera. Żebyście się nie przeliczyli, że coś zmieni. Co najwyżej może trzymać poziom Lucho co może nie byłoby najgorsze gdybyśmy nie mieli najlepszego ofenswynego tria w historii z nieograniczonym potencjałem. Unze liczy na awans. Dostanie nową umowe zgarnie kupe siana i dziękuje. Za 2 lata będziemy wybierać kolejnego, świeżego z ambicjami.
0
Ramosa, albo Krosa posylajacego takie podania na nos, zwal jak zwal.
0
Ciekawe te opcje transferowe, tym bardziej, ze nie mamy na nie kasy :)
0
Jak mozesz oceniac rozgrywajacego psg z meczu na camp nou w trakcie ktorego psg nie rozgrywalo pilki :d popatrz na pierwszy mecz, tam veratti rozgrywal.
4
Jak to nie? Real wczoraj wygral.
0
Rotacje trzeba stosowac, ale rowniez nie jestem zwolennikiem tak drastycznych zmian i to na mecz wyjazdowy. Sama nieobecnosc Neymara to ogromne oslabienie. Alba na nowej pozycji w formacji 3 obroncow, a na to wszystko Gomes i Roberto w drugiej lini razem z bardzo rzadko grajacym Denisem. Gdy tylko zobaczylem sklad wiedzialem, ze bedzie ciezko.