Toretto
Dołączył/a: marzec 2015
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co dokladniej oznacza ppv w przypadku LM?
5
Moze, ale teoretycznie tak jest ciezej. Chociazby dlatego, ze jesli zalozmy wygrywalibysmy 2:0 do przerwy to wiara I zaangazowanie naszych w drugiej polowie bedzie wieksze niz przy stanie 0:0 70min. To wplywa na psychike, nastawienie mentalne zawodnikow.
0
Doszly mnie sluchy ze od 2018/19 LM bedzie w Polsacie. Prawda to?
0
Dlaczego Zielinski nie gra?
0
DNA Barcy? Jak najbardziej. Co raz to bardziej wierze, że Xavi będzie świetnym trenerem w przyszłości i zapewne dostanie swoją szansę u nas. Co więcej jeśli widzi wielki talent w Verattim i widziałby go u nas to tym lepiej, widać, że ma nosa do zawodników. Czeka nas świetlana przyszłość :)
0
Nie ma szans na 2:0. Jesli Napoli udaloby się uzyskac taki wynik w trakcie gry to Real rzuci wszystkie siły do ataku i albo coś wepcha albo straci kolejna bramke bo nikt nie bedzie bronic a Napoli z kontr jest bardzo dobre.
0
1500
3
Mnie malo interesuje to czy jutro przejda. Nie chce tylko zeby zdobyli tytul.
0
Kazdy kibic wierzyc musi. Skoro Wy wygraliscie z nami 4:0 to znaczy, ze mozna I my tak samo przy odrobinie szczescia mozemy pokonac Was 4:0. Oczywiscie nasze szanse sa nikle I pewnie bedzie tak jak mowisz, ale w pilce wszystko jest mozliwe. Licze na dobry mecz I przynajmniej walke I godne pozegnanie sie z LM. Bo poprzedni mecz o ile zagraliscie dobrze to my po prostu zagralismy totalne dno w ogole nie biegajac I nie starajac sie.
0
Posiada ktos z Was albo ma jakis dostep do jakiekolwiek informacji, danych, stron internetowych itp zwiazanych z rynkiek transportu spedycji czy logistyki w Hiszpanii? Potrzebuje cokolwiek do zrobienia prezentacji w tej tematyce.
6
Połącz matme ze piłką nożną :D załatw od wfist piłkę i małą bramkę. Przykład gry. Uczestnik ustawia piłkę kilka m od bramki. Ty pokazujesz mu proste działanie matematyczne np. 7x8, on ma max kilka sekund na odp jeśli odpowie może oddać strzał i za bramkę otrzymać punkty. przykładowo na zmianę jako para i sumować punkty. Coś w tym stylu przyjemne i matematyczne powinno zaciekawic dzieciaków. Cos bardziej dla dziewczynek np. ze skakanka.
0
Nie dyskwalifikuje Cie. Programowania idzie sieI ssmemu nauczyc, a I studia po to przeciez sa. Haczyk w tym, ze samemu trzeba sie tym interesowac i uczyc sie praktyki samemy w domu na komputerze.
0
Jesli PSG strzeli pierwsze bramke to bedzie tragedia I skonczy sie pogromem.
2
Nie sluchaj glupot :D o ile wyjechactego za granice ma sens jesli Cie tu nic nie trzyma to studia to podstawa Twojej przyszlosci. Pomijam przypadki gdzie komus sie po prostu w zyciu poszczesci i rzeczywiscie studiow nie potrzebuje.
1
Jesli chcesz miec dobra robote, a co za tym idzie kase to idz na budownictwo, automatyke, budowe maszyn cos w tym stylu. To takie powiazane z mat fiz. Jesli jestes jeszcze dobry z chemi to dorzucilbym biotechnologie rowniez kasy jak lodu. Oczywiscie trzeba miec dobrze zdane matury zeby dostac sie na takie kierunki :p dla biologow medycyna, dla humanistow prawo. Ewentualnie logistyka czy ekonomia to tez nienajgorsze wybory. Jak dla mnie jedyne warte uwagi kierunki, ale w ostatecznym rozrachunku i tak wszystko weryfikuje zycie.
42
Bardzo dobrze. Ktos kto zna nas od srodka powinien zostac i wytlumaczyc pewne kwestie nowemu. Na glownego trenera moim zdaniem jest nieodpowiednim kandydatem, bo nie wnisolby swiezosci i nie natchnal odpowiednio zawodnikow, aby Ci grali z wiekszym zaangazowaniem. Czyzby w takim razie zarzad planowal zatrudnic kogos z zewnatrz? Oby! Sampaoli mile widziany :)
0
Najlepsze bylo to jaksie w grudniu/styczniu pisalem, ze wierze, bo kolejek bardzo duzo do konca, a wtedy kilka osob wyjezdzalo mi ze statystykami, ze przy takiej przewadze I takiej ilosci pkt jaka mial w tamtym momencie Real to jest to nienozliwe do odrobienia, bo zaden zespol w historii nie wypuscil juz mistrza przy takim bilansie :p dalej wszystko przed nami, nic nie jest pewne, ale w koncu zalezymy tylko od siebie I poki co jestesmy liderami :)
0
I gdyby nie frajerski Villareal pare dni temu to i zalegly mecz im w tym momencie by nie pomogl. No cozto, wraca nadzieja! Real ma wg mnie gorszy terminarz, mamy to!
0
Byles jako widz rozumiem? W ogole wszystko ok z tym programem czy ludzie podstwiani sa, bo niektorzy raz ze zachowuja sie nienaturalnie to dwa jak kompletne barany. Jesli nie to pewnie ciezko dostac sie jako gracz do programu.
0
Jest to karta specjalna wiec cena powinna sie trzymac jako tako. Osobiscie Sonem nie gralem, ale czesto trafiam go przeciwko, ludzie nim graja I mam z nim problemy, bardzo szybki I zwrotny.
1
Statystyki zmieniaja sie jedynie na kartach Ones To Watch (OTW) sa to karty calkiem czarne. Karta pomaranczowa to karta Man of The Match (MoTM) z niezmiennymi statystykami.
0
Jestem tego samego zdania. Chociaz tutaj bylo juz po 60min I gdyby nie ten karny to watpie, ze Real ustrzeliby 3 bramki z gry tym bardziej, ze ten karny dal im nadzieje, ale wszystko mozliwe. Nie ma co gdybac. Mimo wszystko w tamtym meczu bilans zagran reka na korzysc Barcy, a w tym po jednej przypadkowej rece z obu stron, a werdykt jakze inny. Nic mi do tego, chciales zebym wytlumaczyl o co chodzi Pique, wiec to uczynilem. Kazdy moze miec swoje zdanie, ale kazde dazy do jednego. Sedziowanie w LaLiga toto cyrk :d
0
Oczywiscie, ze tez sie myla tylko jakos dziwnym trafem jedynie okolo 4 razy rzadziej, nawet byly tu niedawno szczegolowe statystyki z oficjalnej strony sedziowskiej. Nie musze chyba przytaczac sytuacji z meczu z Betisem gdzie w jednej akcji byl ewidentny nieodgwizdany faul na Neymarze i gol Alby gdzie pilka zostala wybita z samego srodka bramki. Szkoda strzepic ryja na sedziowanie I tyle. Zaciekawilo mnie jedynie ostatnio jak Ci sami beznadziejni sedziowie z podworka LaLigi sedziowali bezblednie swoje mecze w LM :)
0
Gdyby nie gwizdnal karnego nie byloby gola. Co do zwyciestwa roznie mogloby byc bo moze I bez tego Realowi by sie udalo, ale szczerze watpie. Sytuacja na 2:0 nie wypowiadam sie, bo nie widzialem powtorki z odpowiedniej kamery.
Dzisiaj reka byla tak samo przypadkowa jak I reka Marcelo, ale wtedy juz gwizdek byl cicho. W meczu z Barca Villareal zagrywal pilke reka 3 razy wrecz rzucajac sie nia, ale wtedy oczywiscie nic nie bylo :)
0
Czekaj, a to nie bylo czasem 7? A czekaj no tak z Valencia juz grali.
25
Skoro znasz tresc to wszystko opisane. W meczu z Malaga w tym sezonie sedzia zabral Barcy 2 punkty, a Realowi dodal 2. Analogicznie to samo w mecxach z Villarealem. Lacznie Barcelonie zabrano 4, Realowi 'dano' 4 w sumie roznica 8pkt.
0
Sam nie wiem czy wole byc smutny czy lekko mowiac mocno poirytowany.. no nic jak zwykle mozemy tylko powiedziec trudno I myslec o tym co przed nami. Dzien I tak powinnismy uznac za udany, bo udalo sie wygrac na Calderon.
1
Tyle samo co prawda widzialem, ale gdy byl przy piłce to za glowe sie lapalem. Zgadzam sie z Toba.
0
Zwroc uwage na dysk SSD, bo te ktore koledzy podali wyzej takiego nie maja. Jest 100 razy lepszy od zwyklego na ktory nawet bym nie spojrzal. Karty zintegrowane odrzucaj od razu, bo to generalnie syf, teraz wiekszosc lapkow mozesz kupic z podwojna karta i o to nam chodzi. Procesor wiadomo tez jest wazny, ale to juz kwestia funduszy zalezy ile zostanie. Matowy ekran jesli masz mozliwosc rowniez znacznie poprawi komfort.
61
Kolejne swietne mecze LM i jeden wniosek. Wstyd wstyd i jeszcze raz wstyd. Gorycz smutku po porazce z PSG przemienila sie wlasnie we wstyd. Glowny faworyt jako jedyny zespol nie okazal zaangazowania i osmieszyl sie przy blamazu 4:0 w Parku Książąt. Nawet taki zespol jak Bayer Leverkusen, ktory wychodzi mlodziakami walczy do upadlego i zdobywa dwie bramki. Juz nie chodzi o sam fakt porazki, ale postawa naszego zespolu byla karygodna i LM na takie cos nie zasluguje.