Toretto
Dołączył/a: marzec 2015
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
To chyba co najwyzej Ty stanales na glowie, a nie swiat.
0
O czym Ty mowisz :d sluchasz Orlowskiego? Ewidentnie Torres nadepnal ma Pique, byc moze nie umyslny, bo przypadkowy, ale oczywisty faul. Atleti sie rzucilo i cisnelo, ale tak samo my mielismy swoje okazje w drugiej polowie.
0
Atleti jak zwykle gralo brutalnie i powinni dostac wiecej kartek, byc moze konczyc w 10 lub 9. Oczywiscie nie braklo pomylek na nasza niekorzysc, ktore wypaczaja wynik. Faul na Suarezie ewidentny i mecz powinien sie skonczyc 0:2, a tak ta bramka znaczy wiele, bo daje Atleti wielka nadzieje.
1
O ile lepiej wyglada gra gdy oddamy pole przeciwnikowi, stosujemy intensywny pressing na wlasnej polowie i cisniemy z kontry dajac pole do popisu MSN? Mecz kompletny i to wszystko bez Busiego i Iniesty. Masche szefuncio :)
1
Zgadzam siesie Skazany i Lost swietne pierwsze seozny, nastepne obnizyly loty co nie znaczy, ze caloksztalt byl zly. Fajne seriale, ale rowniez uwazam, ze jest sporo duzo lepszych dlatego tez nie rozumiem fenomenu prison breaka.
0
Psychoza, klasyk.
0
Potrzebuje pomocy przy kupnie laptopa. Nagle potrzebuje zakupic sprzet, a kompletnie sie w tym momencie nie orientuje jaki bylbymasz dobry. Do gier mam ps4, a lapka potrzebuje do pracy/nauki i potrzebuje z nim sie przemieszczac sporo. Na co powinienem zwrocic uwage przy kupnie? Nie chce tez wydawac duzo kasy na jakies maci czy cos takiego. Wychodze z zalozenia ze na tanszym sprzecie tez da sie efektownie pracowac.
1
Najmniej wazny jest PK nie ma co polemizowac nawet. LM i Liga jest ciezka do porownania. Wg mnie Liga wazniejsza przy czym LM bardziej prestizowa.
1
To zalezy czy laptop jest Ci do czegos jeszcze potrzebny np pracy czy nauki. Jesli nie to ja bym bral PS4, ladne pare lat bedziesz mogl grac w co chcesz za mniejsze pieniadze i z wieksza przyjemnością.
0
Oczywiscie, ze tak. Mi chodzi tylko konkretnie o to co teraz jest na tapecie czyli praca sedziowska. Napotkalem tu wiele komentarzy w ktorych jedni uzytkownicy wyzywali drugich od glupcow czy gorzej podajac glowny aargument, ze gramy piach i nie ma co obwiniac sedziow.
25
Wczoraj komentatorzy podali informacje, iz IQ Pique przekracza 140 i jest w 3% najinteligentniejszych ludzi w Hiszpanii. Zatem jak Pique nawoluje na Tebasa i prace sedziowska bedac wyksztalconym
i madrym czlowiekiem to ma racje czy nie? Wezcie sobie to do glowy i pomyslcie wszyscy Ci, ktorzy narzekaja na zawodnikow, wypisuja ze nasza gra jest fatalna i nie ma co sie zaslaniac sedziowaniem. Sporadyczne bledy zawsze sie zdarzaja, bo kazdy jest tylko czlowiekiem, ale to co sie ostatnimi czasy wyprawia to sa jawne decyzje tam na gorze i barbarzynstwo przeciwko naszemu kochanemu klubowi.
Jeszcze przypominam, ze to jest dluzszy proces
i ta sytuacja nie ma miejsca tylko w tym sezonie. Teraz to rzuca sie w oczy, bo ogladamy plecy Realu, ale w zeszlym sezonie z tego co pamietam to kilkanascie rzutów karnych sedziowie nieslusznie nam nie odgwizdali z tym, ze tak jak mówię o tym malo kto pamieta, bo wtedy gromilismy wszystkich rowno, ale tak zawsze byc nie moze.
0
To wina frustracji i sedziowania przeciwko nam, a pod Real. Ja to sie wcale nie dziwie naszym pilkarzom, ba sam pewnie juz bylbym zawieszony lub wyrzucony z klubu, bo pewnie bym nie wytrzymal i raz czy drugi przy takim cyrku, a nie sedziowaniu zaje**l jednemu czy drugiemu. Ja to szanuje jak silna psychike maja nasi.
0
Ktos tuto wczoraj dobrze napisal. To nie byl blad sedziego, to byla decyzja sedziego, bo wczorajsza akcja byla niemozliwa do przeoczenia przez kogokolwiek.
0
Wg mnie to również mogl byc faul i bramki dlazabezpieczające Betisu wcale nie musialo bycsię. Druga sprawa najwiecej mówi sie o akcji z karnym i pilce w samym srodku bramki, ale byla rowniez drugai sytuacja gdzie pilka zostala wybita, a o tym sie nie mowi. Osobiscie widzialem gdziesto wczoraj zdjecie w necie, ze w tamtej sytuacji rowniez pilka przekroczyla linie calym obwodem chyba, ze to byl fotomontaz.
3
Sporo kolejek zostalo, wierze w nasz zespol. Zapewne Real sie potknienie jeszcze kilka razy. Nadzieje zabiara jedynie to, ze pewnie tyle pkt co straci Real, tyle nam zabiora sedziowie. A i nam tez nie kazdy mecz bedzie wychodzil. Moze byc ciezko, ale trzeba wierzyc.
0
Taktyka jest taka, ze u nas Rakitic, Gomes czy Denis notuja po 10 strat na mecz, ruszaja sie jak wagony z weglem, a ich jedyne podania to te do Pique i Ter Stegena, to o to chodzi,? Bo nawet nie probuja zagrywac prostopadlych penetrujacych pilek do MSN tylko czekaja co oni wyczaruja. Co najlepsze w momencie gdy gra Iniesta to taktyka sie zmienia tak? Wtedy tylko on dostaje zapewne przyzwolenie od Lucho do podan do przodu hmm?
0
RSSS brak skutecznosci. Real z przodu to porazka, ale w pomocy i obronie graja bardzo dobrze, wiec powinni spokojnie wygrac.
1
Strasznie blado wyglada nasza pomoc w porownaniu z pomoca Realu i nawet nie mowie o Modricu czy Casemiro. Ale wchodzi taki Kovacic i tak ciagnie gre ze szok. Malo strat, utrzymuje sie przy pilce, rozgrywa i caly czas ma parcie do przodu, a nie asekuracja i wycofanie pilki. U nas Neymar z Messim musza wracac, zebya pilka przemiescila sie do przodu. O co chodzi :/
17
Caly zawodnik lezy w bramce w momencie wybicia pilki, ale zapewne posiada jakies nadprzyrodzone moce i telepatia ja odbija z przed lini.
Smiech na sali, miliony widzow przed Tv, wszyscy pilkarze na boisku z bliskiej odleglosci to widza o czym mowia w wywiadach po meczu, ale zaden sedzia nie widzi hehehe.
6
Tez mnie to najbardziej tu wpienia. Nie idzie wytrzymac i oczy krwawia jak sie czyta takie komentarze. Wiekszosc dzieciakow tak pisze bo oczekuje 5:0 w kazdym meczu, a gdy gramy czasami gorzej co jest oczywiste to wypisuja stek bzdur.
0
Ok ocenijmy. Betis zagral lepiej i zasluzenie zremisowal, a moze nawet powinien wygrac. Natomiast najwazniejsza sprawa. Kazdy kto interesuje sie pilka nozna od lat wie, ze nie wygrywa sie meczow za styl lub za to czy sie zasluzylo.
O wygranej decyduja bramki. W tym meczu Barcelona zdobyla dwie, a stracila jedna. To sie nazywa barbarzysntwo w bialy dzien. W innych ligach takich jaj po prostu nie ma.
0
Mam jeszcze pytania co do kontrowersji, moze ktos posiada jakies ujecia czy cos na potwierdznie.
Czy przy bramce Betisu nie bylo faulu na Ter Stegenie uniemozliwiajacego mu poprawne wybicie pilki? Druga sprawa czy przy nieuznanej bramce nie bylo czasem faulu na Neyu w polu karnym? I trzecia sprawa, bo dokladnej powtorki przy drugiej kontrowersyjnej sytuacji nie bylo, czy tam rowniez nie powinna byc bramka, pilka nie wyszla calymsię obwodem za linie?
1
Waz slowa. Sam jestes baranem i wracaj do swojej obory. Tluku jakbys ogladal mecz to bys wiedzial, ze pilka w siatce betisu byla dwukrotnie, a u nas raz co daje wynik 1:2. Zenada, bez odbioru.
0
Czasami gra sie lepiej, czasami gra sie gorzej, ale po raz kolejny w tym sezonie zostalismy ograbowani przez SEDZIOW! Normalnie znioslbym porazke, a tak cala niedziela na wku***e co za zenada ciagle to samo.
0
Betis prowadzi zasluzenie.
0
Rece opadaja z tej niedokladnosci.
0
Nie jest zle. Bylo widac juz pod koniecbramka polowy, ze Betis opadl z sil. Teraz bedzie tylko lepiej. Dobrze broni Adan, dwie setki wyciagnal moglismy prowadzic. Brakuje nam tylko dokladnosci. Rakitic troche wiecej skupienia i bedzie dobrze. Druga polowa nasza, po 3pkt!
0
Umtiti ma jakis uraz czy o co chodzi, ze gra Mathieu zamiast niego?
1
Sprawdz sobie Fight Fatalicies - Crave you.
0
Formula z losowaniem przez przedstawicieli jest o wiele lepsza od tej w ktorej losuje jedna osoba. Duzo mniejsze ryzyko przekretu. Nic skomplikowanego, a jednak wiele daje .