0

No niestety przykry obrazek. Sam Leo na pewno lepiej czuje sie na boisku u boku swojego przyjaciela.

1

Jak jestes w opor bogaty to kupuj co Ci sie podoba. Natomiast skoro pytasz to chybanie liczysz sie z pieniazkiem. W takim wypadku oczywiscie ze sie nie oplaca. Sam kiedys popelnilem ten blad i kupowalem najeczki sportowe po 600zl teraz sie z tego smieje i uwazam, ze bylo to skrajna glupota. Ale czego to mlodziez nie robi dla lansu za ciezko zarobione pieniadze rodzicow. Jak masz mozliwosc to odloz sobie pieniadze w przyszlosci duzo bardziej sie przydadza na rzeczy typu komputer, samochod czy mieszkanie, a teraz poszukaj czegos fajnego w lepszej cenie. Sa super modele nowe ale, ze starszej kolekcji mocno przecenione. Do 300 zloty tez kupisz full wypas. Pozdro.

149

Na boisku mozna kopac rywali, pluc po nich i obrazac, tego sedzia nie odnotuje, bo rzekomo nie widzi, ale to co dzieje sie z dala od niego, ze zawodnik nie zszedl do szatni tylko zerka na mecz z tunelu (doslownie ostatnie kilka minut meczu) to dostrzega juz doskonale i uwaza ze warte jest odnotowania w protokole haha szczyt bezczelnosci tego sedziowskiego szajba.

6

Symuluje sie na tyle na ile sedzia pozwala. Jesli poziom sedziowania jest zalosny a taki w Hiszpanii jest to kazdy probuje to wykorzystac proste.

0

Klub na pewno sie odwola, bo ta kartka to smiech na sali. Doskonale powtorka pokazuje, ze Suarez nie widzial przeciwnika, nie bylo to celowe zagranie, a co najwazniejsze to nawet go nie uderzyl tylko lekko polozyl reke na jego barku od razu w czasie wyskoku ja zdejmujac :D w kazdym badz razie nie spodziewam sie, zeby zostala ona anulowana. Wladze w Hiszpanii to cyrk, a komiczni sedziowie zawsze sa popierani.

1

Drugie zoltko na Suarezie tez niezle naciagane...

23

Moglo byc latwo gladko i przyjemnie, ale nie Roberto przed samym zejsciem zachowal sie jak idiota wchodzac z prosta noga w Felipe Luisa.. tak teraz bez El Pistolero na final :( tyle, ze w ogole tam sie znajdujemy, bo przy karnym i nieuznanej bramce Atletico to jakis cud.

0

Helena. Mam zawal. Co tu sie dzieje dawno sie tak nie denerwowalem..

0

Atletico poczulo krew. Teraz sie zacznie jazda. Juz powinno byc 1:1. Co ten Roberto odwalil. Lucho sie nieźle wkurzyl i nie ma co sie dziwic.

2

Gomes swietny dzisiaj. Jedyny blad, aa raczej brak komunikacji z Umtitim na wspole to ta glowka, bo moglo nas to kosztowac bramke gdyby nie szybkosc Alby.

0

Nie porywa mnie nasza gra, alea zabilismy Atletico. Trzeba bylo pocierpiec i Atletico sie wybiegalo i uspilo taka taktyka. Wynik do przerwy bardzo dobry. Powinnismy dalej tak grac, zeby nie stracic bramkisię, a jak sie uda cos strzelic jeszcze to miodzio.

1

Oczywiscie, ze lepiej. Chodzi o to, ze wchodzi sobie czlowiek poczytac sklady, popatrzec na jakas konstruktywna dyskusje na temat zblizajacego sie meczu, a jedyne co widzi to albo narzekanie na Gomesa, albo bronienie go. Nie wystarczy jeden komentarz, bo kazdy musi dodac swoja cegielke, a oczy juz bola od tego :/ ja osobiscie ciagle jestem zwolennikiem Gomesa i z ocena poczekam do konca sezonu minimum, ale ile mozna walkowac ten temat co mecz..:p

1

Sam juz nie wiem co bylo pierwsze narzekanie na Gomesa czy narzekanie na narzekanie na Gomesa?

1

Denis, Gomes i Rakitic - wszyscy kibice wstrzymuja oddech :D trzymamy kciuki szczegolnie za nich. Co w koncu z Busim i Iniesta sa gotowi i moga wejsc w drugiejtym polowie?

0

Aa sluszna uwaga. W takim razie raczej nie dostanie IFa w tym tyg.

0

Cena powinna byc najwyzsza w momencie ogloszenia TOTW czyli sroda godz 16.00. Przez okolo 2min bedzie skok, a po 16.05 zacznie spadac. Tak bylo juz killa razy, na kartach otw bo handlowalem sam, ale nie zawsze da sie wszystko przewidziec. Cena na ten moment tej karty jest wysoka i wiekszosc i tak spodziewa sie jego IFa.

1

Śmieszy. Tym bardziej, ze nie graja juz w PK, a i z LM sie niedlugo pozegnaja. Jeden mecz do rozegrania za ktory juz mieli wiecej odpoczynku i wielkie halo.

3

Niedawno na boisko wszedl Jese, robi duzy wiatr, a za chwile wejdzie Halilovic. Ciekawe transfery robi Las Palmas niezle sie ich oglada.

1

Szkoda tylko, ze moze poza jesienia 2015 to Neymar w wyzszej formie nie byl.

7

Podobno Ronnie powiedzial, ze jakby Luis Enrique go powolal to on chetnie by zagral :D ja natomiast bardzo chetnie bym go jeszcze poogladal :D kondycyjnie mialby problem ale na ostatnie 15min moglby wchodzic i cos poczarowac :)

0

Handicap. Po serii killu zwycięstw, warto zrestartowac gre. Tak mowia i robia nawet najlepsi gracze i youtuberzy.

0

O co chodzi z tymtego przelozenien? Bo slysze ktorys raz a nie wiem dlaczego ma byvco przelozony.

0

To tylko proba, przymusu nie ma :p ja jak bylem zaproszony na studniowke pare lat temu tez alurat mecz byl. Ogladnalem, a na sama studniowke lekko sie spóźniłem, nikt mi wyrzutow nie robil. Kocha to poczeka :D

0

Jak dla mnie Vidal, a Roberto do dwaj inni pilkarze. Roberto lepiej zabezpiecza tyly, ale Vidal daje wiecej z przodu. Zgodze sie, ze Ney jest pod forma, a Turan prezentuje sie bardzo dobrze. Roznica jest taka, ze turek gra jako rezerwowy w latwiejszych lub mniej waznych meczach, ma sporo luzu i nic dziwnego, ze to wykorzystuje. Neymar jest nieprzewidywalny i stac go na blysk geniuszu jest w stanie zrobic cos z niczego. Jak dla mnie nie ma o czym dyskutowac odnosnie tego komu nalezy sie pierwszy sklad, a zarazem ciesze sie, ze mamy tak genialnego rezerwowego jakim jest Arda.

0

No niestety. Nie da sie zawsze byc najlepszym czego od Neymara oczekuja kibice Barcy. Nie wystarcza juz wywalczenia kluczowych karnych, asysty czy kreowanie kluczowych akcji. Zwraca sie uwage na zmarnowane setki, a czlowiek to nie maszyna. Zmienia sie nasz styl gry, co odbija sie nanie efektywnosci poszczegolnych pozycji tak jak w tym sezonieroku Neymara czy srodkowych pomocnikow. Spokojnie wiecznie Neymar nietrafiac nie bedzie. Wkrotce zdobedzie kilka waznych bramek i znowu bedzie bedzie wychwalany pod niebiosa. Wtedy natomiast pojawi sie kolejny problem La Ramblowiczow, a mianowicie kto bedzie kolejnym kozlem ofiarnym?

0

Normą stalo sie juz obwinianie Neya za wszelkie niepowodzenia w atakutym. Coz taka moda na La Rambli mimo, ze jego wklad w ostatnich kilku meczach byl rownie duzy co Messiego. Duza ilosc strat wynika z ilosci prob, jest duzo pod gra. Dzisiaj gdy wystawil pilke do Suareza powinno byc 2:0, a to urugwajczyl zmarnowal 100% okazje na sileto probujac odgrywac przez nogi Neymara do Messiego. O tym juz nikt nie pisze, bo jak napisalem jest moda na narzekanie na Neya :d coz za paradoks. Narzekac na jednego z najlepszych pilkarzy na swiecie.

2

Kwestia rezerwowych, a konkretn napastnika czyli Paco. Nie jest obdarzony zaufaniem trenera co kompletnie nie moze dziwic. Nadal w kazdym meczu musi grac Suarez co jest troche bezsensu na dluzsza mete. Niestety, ale Paco chyba spalil sie psychicznie u nas. Nie gra swobodnie, wrecz przeciwnie jest bardzo spiety przez co mu nic nie wychodzi. Gabriel Jesus ledwo zameldowal sie w City, a robi taki wiatr z przodu, ze glowa mala. Doslownie szaleje, a wszystko to wynika najprawdopodobniej z tego, ze gra na calkowitym luzie z zaufaniem do samego siebie i wlasnych umiejętności. Troche szkoda, ze nie udalo sie go nam sciagnac.

7

I dlatego ekstraklapa jest w tym miejscu gdzie jest w europejskiej pilce. :)

2

Jestes kolejna osoba, ktora twierdzi, ze nie bylo faulu na Pique. Masz moze konkretny urywek, filmik czy zdjecie z tej akcji, czy opierasz swoje zdaniefotki na opinii Orlowskiego? Ja w trakcie meczu widzialem ewidentne nadepnicie Torresa na noge postawna Pique.

0

Gabi w koncu dostalz zoltko.? Jesli tak to on nie zagra tylko.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?